Audio Resolution®

Audio-Resolution logo

Spojenie celoživotnej lásky k audio technológiám s dlhoročnými skúsenosťami a znalosťami našich konštruktérov.

Audio Resolution® sú jedinečné reprosústavy vyvinuté a vytvorené zvukovými inžiniermi spoločnosti MediaTech.  Naše produkty reprezentujú ako vždy dokonalé spojenie kvality a dizajnu, čoho dôkazom je že hneď po uvedení na Európsky trh sa automaticky zaradili medzi elitu.

Audio Resolution

Značka Audio Resolution® reprezentuje spojenie celoživotnej lásky k audio technológiám s dlhoročnými skúsenosťami a znalosťami našich konštruktérov. Aktívne reproduktorové sústavy EllipseConcave Wave spĺňajú nekompromisné požiadavky na kvalitu, funkčnosť a dizajn.

Autori a konštruktéri futuristického projektu Audio Resolution® EllipseConcave Wave im vdýchli nielen primárne fascinujúci zvuk, ale aj markantné kontúry a elegantné línie, ktoré len podčiarkujú funkčnosť a akustické požiadavky súčasného vrcholového high-endu.

Reproduktory Audio Resolution Concave

Audio Resolution Concave

Audio Resolution Concave je dvojpásmová aktívna reproduktorová sústava. Jednoduchý tvar, premyslená konštrukcia čelnej masky a ozvučnice, sofistikovaná elektronika a využitie novej generácie reproduktorových meničov zabezpečujú aj tie najnáročnejšie požiadavky súčasných High-End aplikácií.

Audio Resolution Wave

Audio Resolution Wave je dvojpásmová aktívna reproduktorová sústava, ktorej technická filozofia vychádza z modelu Concave. Do detailu
prepracovaný dizajn sa vyznačuje jemnejšími kontúrami ozvučnice a novou, flexibilnejšou konštrukciou elektroniky. V reproduktoroch je využitá
najnovšia generácia reproduktorových meničov, čím sa podarilo dosiahnuť splnenie najnáročnejších požiadavok v oblasti súčasných High-End aplikácií.

Reproduktory Audio Resolution Wave
Reproduktory Audio Resolution Ellipse

Audio Resolution Ellipse

Audio Resolution Ellipse je trojpásmový aktívny reproduktorový systém. Vďaka neobvyklej konštrukcii ozvučnice, unikátnej elektronike a starostlivo zvolenými meničmi, spĺňa najvyššie požiadavky pre High-End aplikácie.

Zaujali Vás high-endové reproduktory Audio Resolution®?