MediaTech implementoval do svojich AudioPressBox zariadení technológiu DANTE - MediaTech

Aktuality

MediaTech implementoval do svojich AudioPressBox zariadení technológiu DANTE

Sme hrdí na to, že MediaTech sa so svojou divíziou AudioPressBox (vyrábajúcou distribučné audio zosilňovače pre tlačové konferencie) stal zmluvným licenčným partnerom Audinate.

MediaTech do svojich produktov AudioPressBox, ktoré vyrába pre celý svet ako líder v AudioPressBox technológiách, zakomponoval technológiu Dante a zaradil sa k lídrom na trhu ako Meyer Sound, Sony, Yamaha, Bose, Biamp, Shure a iné.

Audinate je popredným poskytovateľom profesionálnych technológií digitálneho zvukového pripojenia na celom svete.

Na základe štandardov používaných v IT svete vytvorili inžinieri v Audinate protokol Dante. Ide o viackanálovú technológiu digitálnych mediálnych sietí s takmer nulovou latenciou a synchronizáciou. Platforma Dante spoločnosti Audinate distribuuje digitálne audio signály cez počítačové siete a je navrhnutá tak, aby preniesla výhody IT siete do profesionálneho audio a video priemyslu.

KONTAKT

mediatech@mediatech.sk
Napíšte nám
+421 2 20 999 700
Zavolajte nám

CONTACT

Osobná konzultácia

Stačí si vybrať čas a my Vás kontaktujeme.

   

   

   

   

   

   

   

   

Súhlasím so spracúvaním poskytnutých osobných údajov na účely priameho marketingu. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním mojich osobných údajov.

KONTAKT

mediatech@mediatech.sk
Napíšte nám
+421 2 20 999 700
Zavolajte nám
osobná konzultácia
osobná konzultácia Osobná konzultácia