fbpx

Tlmočnícke systémy

Tlmočnícke systémy: od malých medzinárodných školení až po veľké konferencie pomocou systémovej integrácie alebo bezdrôtových technológií

Naše profesionálne vybavené tlmočnícke systémy obsahujú:

  • centrálny riadiaci pult
  • tlmočnícka kabínka
  • digitálny tlmočnícky pult
  • bezdrôtová riadiaca jednotka
  • konferenčná účastnícka jednotka

Máte pred sebou medzinárodnú konferenciu alebo školenie a očakávate potrebu simultánneho tlmočenia do viacerých jazykov? Mediatech Vám ponúka kompletné profesionálne tlmočnícke systémy! Naše riešenia pre simultánne tlmočenie sú vhodné ako do konferenčných sál, tak aj do menších školiacich miestností či iné podujatia.

Tlmočnícke systémy

Či už sa jedná o systémovú integráciu priamo do Vašich pultov alebo bezdrôtové riešenie pomocou posluchových slúchadiel, vieme Vám pomôcť v každom prípade. Zabezpečíme plynulý chod medzinárodných udalostí pre 4 ale aj 32 jazykov a to aj nastálo prostredníctvom systémovej integrácie alebo formou dočasnej výpožičky aj s vybavením, dodávkou a technikom.

Vybrané značky zariadení: DIS – Shure

KONTAKT

mediatech@mediatech.sk
Napíšte nám
+421 2 20 999 700
Zavolajte nám

CONTACT

Osobná konzultácia

Stačí si vybrať čas a my Vás kontaktujeme.

   

   

   

   

   

   

   

   

Súhlasím so spracúvaním poskytnutých osobných údajov na účely priameho marketingu. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním mojich osobných údajov.

KONTAKT

mediatech@mediatech.sk
Napíšte nám
+421 2 20 999 700
Zavolajte nám