fbpx

Video-konferenčné systémy

Posuňte komunikáciu na vyššiu úroveň!

Zasadačka, zasadacia miestnosť, konferenčná miestnosť, meeting room, huddle room. Nech už to nazveme akokoľvek, vo všetkých spomenutých priestoroch sa odohrávajú dôležité pracovné stretnutia. Súčasné technológie nám prinášajú toľko možností, že sa takéto stretnutia uskutočňujú nielen tvárou v tvár, ale aj z jedného konca sveta na druhý. Videokonferencie šetria nielen vašu peňaženku, ale aj čas a zvyšujú efektivitu práce.

Vďaka našim riešeniam sa vaša zasadačka premení na efektívnu huddle room, v ktorej budete môcť videokonferenciu ovládať len jediným prstom.

Vieme sa do posledného detailu prispôsobiť vašim požiadavkám a vytvoriť pre vás riešenie na mieru.

  • Huddle room

Huddle room je fenoménom komunikácie súčasnosti. Je to malá miestnosť pre 4-7 ľudí, ktorá je vybavená videokonferenčným systémom. V nej môžete realizovať dôležité stretnutia, nech už sa ich účastníci nachádzajú kdekoľvek.

  • Špičkové a jednoduché technológie

Zabudnite na zastaralý dataprojektor a množstvo zbytočných káblov. Vďaka špičkovým technológiám môžete prezentovať pomocou bezdrôtového pripojenia. Vaše dáta sa na obrazovke zazdieľajú presne v takej kvalite, ako ich vidíte vo svojom počítači a bez akéhokoľvek omeškania.

  • „Plug and play“

S našimi riešeniami stačí len pripojiť USB a prezentácia sa môže začať.

  • Čistý stôl

V súčasnosti sa už pri pracovných stretnutiach a prezentáciách nemusíte hrabať v množstve káblov, ktoré sú porozťahované po celom stole. Tento neporiadok dokážeme vymeniť za systém, ktorý funguje na bezdrôtovom pripojení.

  • Videokonferencia namiesto audiokonferencie

Neverbálna komunikácia tvorí až 93% celého obsahu vypovedaného. Vyslovené slová tvoria len jeho malú časť. Ostatné dôležité prvky sú gestá, mimika a tón hlasu. Pri videokonferencii dokážete všetky tieto prvky registrovať, a tak človeku na druhej strane porozumieť omnoho lepšie.

  • Otvorená platforma

Využívate Skype, WebEx alebo niečo úplne iné? Je jedno akú službu využívate, naše riešenie si poradí s akoukoľvek komunikačnou aplikáciou.

  • Zariadenie na mieru

Spolupracujeme s tými najlepšími dodávateľmi z celého sveta. Vďaka tomu vieme pre vás vybrať také zariadenie, ktoré bude ideálne práve pre priestory vašej zasadačky. Najpoužívanejšími a najkvalitnejšími sú zariadenia Biamp Devio, ClearOne, Yamaha CS700 a Crestron Mercury.

Kontaktujte našich produktových špecialistov ešte dnes a nechajte si váš nový videokonferenčný priestor navrhnúť a zrealizovať na mieru.

Používané značky:
Biamp, ClearOne, Yamaha UC, Crestron

KONTAKT

mediatech@mediatech.sk
Napíšte nám
+421 2 20 999 700
Zavolajte nám

CONTACT

Osobná konzultácia

Stačí si vybrať čas a my Vás kontaktujeme.

   

   

   

   

   

   

   

   

Súhlasím so spracúvaním poskytnutých osobných údajov na účely priameho marketingu. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním mojich osobných údajov.

KONTAKT

mediatech@mediatech.sk
Napíšte nám
+421 2 20 999 700
Zavolajte nám