MediaTech Central Europe

Drieňová 34, Bratislava 821 02

Slovenská Republika

 

Otváracie hodiny

Po-Pia: 8:00 - 16:30

+421-2-20 999 700

Telefón  

 


Mail   mediatech@mediatech.sk

SK    EN  
Jazyk

ISO 9001:2008

Certifikát

                      

Servis

Poskytujeme komplexné servisné služby - záručný aj pozáručný servis kompletného sortimentu, ktorý predávame.

Máme vybudované vlastné servisné stredisko s tímom skúsených profesionálov. Našim cieľom je skracovať čas nevyhnutný na opravu zariadení.
V prípade kľúčových produktov z hľadiska prevádzky má spoločnosť k dispozícii vlastné zariadenia, ktoré na nevyhnutný čas servisu prepožičia zákazníkovi.

V prípade, že potrebujete poradiť alebo zaslať vaše zariadenie k nám na servis, prosíme, kontaktujte našich odborníkov na servis@mediatech.sk.

Záručný servis

Na všetky zariadenia, ktoré predávame, poskytujeme servis podľa zákonných predpisov a pokynov výrobcu. Vo všetkých oprávnených prípadoch sa snažíme o spokojnosť zákazníka nielen s výrobkom ale i službou a servisom.

Pozáručný servis

Myslíme na Vás a postaráme sa o Vaše zariadenia aj po skončení záručnej doby. Máte problém a potrebujete ho odstrániť? Kontaktujte našich špecialistov, pomôžu Vám odstrániť všetky nedostatky a problémy.

Profylaktika

Službou, ktorú využívajú mnohí naši zákazníci, sú profylaktické prehliadky. Zabezpečujeme generálnu údržbu, pravidelné prehliadky a kontroly zariadení. Cieľom profylaktiky je predchádzať prevádzkovým problémom a prinášať úspory v nákladoch na opravy audio zariadení.

U nás nájdete skutočných odborníkov na audio-video techniku, ktorí Vám poskytnú cenné poradenské služby.

Zabezpečenie 24 hodinovej prevádzky

Jednou zo servisných služieb je zabezpečenie 24-hodinovej prevádzky zariadení.

Ak potrebujete poradiť alebo vyriešiť servis Vašich zariadení, sme Vám k dispozícii. Kontaktujte nás na adrese servis@mediatech.sk alebo volajte +421 2 4341 7777.