fbpx

Servis a poradenstvo

Komplexné servisné a poradenské služby – záručný aj pozáručný servis kompletného sortimentu.

Máme vybudované vlastné servisné stredisko s tímom skúsených profesionálov. Naším cieľom skracovať čas nevyhnutný na opravu zariadení bez omedzení na kvalite. Navyše máme vždy k dispozícii vlastné zariadenia, ktoré na nevyhnutný čas servisu prepožičiame zákazníkovi.

Základom nášho úspechu sú vzdelaní a skúsení odborníci. Spoločnosť MediaTech každoročne investuje nemalé množstvo finančných prostriedkov na rast kvalifikácie zamestnancov, ktorým poskytuje veľké možnosti profesionálneho a odborného rastu. Naši odborníci sa zúčastňujú zahraničných školení, svetových veľtrhov a majú možnosť zoznámiť sa so všetkými inováciami a novinkami na globálnych trhoch, ktoré potom prinášajú na slovenský trh.

Záručný servis

Na všetky zariadenia ktoré predávame, poskytujeme servis podľa zákonných predpisov a pokynov výrobcu. Vo všetkých oprávnených prípadoch sa snažíme o spokojnosť zákazníka nielen s výrobkom ale i službou a servisom.

Pozáručný servis

Myslíme na Vás a postaráme sa o Vaše zariadenia aj po skončení záručnej doby. Máte problém a potrebujete ho odstrániť? Kontaktujte našich špecialistov, pomôžu Vám odstrániť všetky nedostatky a problémy.

Profylaktika

Zabezpečujeme generálnu údržbu, pravidelné prehliadky a kontroly zariadení. Cieľom profylaktiky je predchádzať prevádzkovým problémom a prinášať úspory v nákladoch na opravy audio zariadení.

Zabezpečenie 24-hodinovej prevádzky

Jednou zo servisných služieb je zabezpečenie 24-hodinovej prevádzky zariadení.

Certifikovaný servis

Okrem záručného a všeobecného pozáručného servisu poskytujeme aj profesionálny certifikovaný servis pre renomované značky Yamaha, Biamp

Poradenstvo

Ako doplnkovú službu pre našich klientov poskytujeme aj poradenské služby. Poradenstvo spojené s predajom, poradenstvo pri príprave projektov, pri výbere vhodných zvukových zariadení, poradenstvo spojené s obhliadkou priestoru, ako aj pri realizácii interiérových akustických úprav.

KONTAKT

mediatech@mediatech.sk
Napíšte nám
+421 2 20 999 700
Zavolajte nám

CONTACT

Osobná konzultácia

Stačí si vybrať čas a my Vás kontaktujeme.

   

   

   

   

   

   

   

   

Súhlasím so spracúvaním poskytnutých osobných údajov na účely priameho marketingu. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním mojich osobných údajov.

KONTAKT

mediatech@mediatech.sk
Napíšte nám
+421 2 20 999 700
Zavolajte nám