Arthur Holm - Exkluzívne motorizované monitory

Na komornej prednáške v priestoroch našej spoločnosti sme vám tento mesiac predstavili kompletný sortiment nového dodávateľa Arthur Holm, popredného výrobcu exkluzívnych a špičkových technologických riešení pre konferenčné miestnosti a zasadačky. Osobný zážitok z jedinečných riešení – motorizovaných monitorov, klávesníc, reproduktorov a mikrofónov integrovaných do nábytku ste mali možnosť získať v pojazdnom showroome, ktorý na Slovensko dorazil až z horúceho Španielska. Pozrite si krátke video z akcie:

Jedinečné, elegantné, všestranné, flexibilné a ergonomické. Aj tak by sa dali opísať riešenia a produkty Arthur Holm. Motorizované monitory, absolútne gro portfólia spoločnosti, sú dodávané v početných úpravách a funkčných prevedeniach, tak aby do architektonického a interiérového dizajnu miestnosti boli dokonale integrované.

Arthur Holm - meeting room

Dizajn v spojení s najnovšími technológiami

Exkluzívne prevedenie produktov Arthur Holm vychádza zo starostlivo vybraných kvalitných materiálov ako sú hliník, nehrdzavejúca oceľ a sklo. Široká škála možností a pohybu monitorov zahŕňa vysunutie, zasunutie, skladanie, otáčanie, a mnohé iné.

Dizajnové produkty spoločnosti Arthur Holm sú dodávané v početných prevedeniach.

Čisté línie nábytku ostávajú neporušené po úplnom zasunutí  monitoru do stola.

Značka Arthur Holm je výsledkom spojenia škandinávskej tradície dizajnu so stredomorskou tvorivosťou, flexibilitou a emóciami. Je synonymom inovácií, dizajnovej špičky a luxusu. Čísla hovoria samy za seba. Široký sortiment ich výrobkov je postavený na viac ako 20-ročnej remeselnej zručnosti v spojení s neustálym vývojom. V súčasnosti spoločnosť vlastní 27 patentov na výrobky a získala mnoho medzinárodných a prestížnych ocenení (Innovation Awards, German Design Award, Red Dot Design Award, AV Awards a mnohé iné). Zastúpenie má vo viac ako 45 krajinách s výrobkami a riešeniami vo viac ako 20 000 inštaláciách.

Zaujal vás
tento článok?

Ak vás exkluzívne motorizované produkty značky Arthur Holm zaujali a chceli by ste sa dozvedieť viac o možnosti využitia ich vo svojich projektoch, neváhajte kontaktovať nášho špecialistu.

WordPress Lightbox