Arthur Holm - Exkluzívne motorizované monitory

Na komornej prednáške v priestoroch našej spoločnosti sme vám tento mesiac predstavili kompletný sortiment nového dodávateľa Arthur Holm, popredného výrobcu exkluzívnych a špičkových technologických riešení pre konferenčné miestnosti a zasadačky. Osobný zážitok z jedinečných riešení – motorizovaných monitorov, klávesníc, reproduktorov a mikrofónov integrovaných do nábytku ste mali možnosť získať v pojazdnom showroome, ktorý na Slovensko dorazil až z horúceho Španielska. Pozrite si krátke video z akcie:

Jedinečné, elegantné, všestranné, flexibilné a ergonomické. Aj tak by sa dali opísať riešenia a produkty Arthur Holm. Motorizované monitory, absolútne gro portfólia spoločnosti, sú dodávané v početných úpravách a funkčných prevedeniach, tak aby do architektonického a interiérového dizajnu miestnosti boli dokonale integrované.

Arthur Holm - meeting room

Dizajn v spojení s najnovšími technológiami

Exkluzívne prevedenie produktov Arthur Holm vychádza zo starostlivo vybraných kvalitných materiálov ako sú hliník, nehrdzavejúca oceľ a sklo. Široká škála možností a pohybu monitorov zahŕňa vysunutie, zasunutie, skladanie, otáčanie, a mnohé iné.

Dizajnové produkty spoločnosti Arthur Holm sú dodávané v početných prevedeniach.

Čisté línie nábytku ostávajú neporušené po úplnom zasunutí  monitoru do stola.

Značka Arthur Holm je výsledkom spojenia škandinávskej tradície dizajnu so stredomorskou tvorivosťou, flexibilitou a emóciami. Je synonymom inovácií, dizajnovej špičky a luxusu. Čísla hovoria samy za seba. Široký sortiment ich výrobkov je postavený na viac ako 20-ročnej remeselnej zručnosti v spojení s neustálym vývojom. V súčasnosti spoločnosť vlastní 27 patentov na výrobky a získala mnoho medzinárodných a prestížnych ocenení (Innovation Awards, German Design Award, Red Dot Design Award, AV Awards a mnohé iné). Zastúpenie má vo viac ako 45 krajinách s výrobkami a riešeniami vo viac ako 20 000 inštaláciách.

Zaujal vás
tento článok?

Ak vás exkluzívne motorizované produkty značky Arthur Holm zaujali a chceli by ste sa dozvedieť viac o možnosti využitia ich vo svojich projektoch, neváhajte kontaktovať nášho špecialistu.

Odborná konzultácia


Konzultujte s nami svoje predstavy úplne bezplatne. Odošlite nám nezáväzný formulár a náš tím odborníkov vás bude v krátkom čase kontaktovať.

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Professional Consultation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Contact

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WordPress Lightbox