Koordinátor riadenia inštalácií audiovizuálnych technológií

Koordinátor riadenia inštalácií audiovizuálnych technológií spolupracuje na príprave projektov v štádiu ich návrhu, počas realizácie projektov a po realizácii zakresľuje skutkový stav riešenia. Musí ovládať a vedieť implementovať aktuálne technológie a neustále sa vzdelávať pre použitie nových technológií.

projektant

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinuje, kontroluje a riadi realizáciu zákazky,
  • koordinuje prácu členov realizačného tímu, prideľuje úlohy a kontroluje ich plnenie,
  • zúčastňuje sa na realizácii zákaziek,
  • vykonáva materiálne zabezpečenie realizácie,
  • zodpovedá za odovzdanie projektu v dohodnutom termíne a predpísanej kvalite,
  • spracováva a vyhodnocuje využitie prostriedkov pri realizácii projektu,
  • komunikuje so zákazníkmi v rámci prípravnej a realizačnej fázy projektu,
  • spolupracuje na príprave cenových ponúk a kalkulácií,
  • plní ďalšie úlohy v rámci prevádzkových procesov spoločnosti.

Požiadavky:

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa
  • Vzdelanie v odbore
    • elektrotechnické, technické
  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
  • Ostatné znalosti
    • Microsoft Excel – základy
    • Microsoft Outlook – základy
    • Microsoft Word – základy
    • AutoCAD – základy
    • CorelDRAW – základy
  • Vodičský preukaz
    • B
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti
    • Samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť.
    • Vedomosti a skúsenosti s montážou zariadení.
    • Znalosť produktov v oblasti zvukovej, audiovizuálnej a komunikačnej techniky výhodou.
    • Výhodou odborná spôsobilosť podľa vyhlášky 508/2009 Zb. min. § 22.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • motivačné platobné ohodnotenie
  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • profesijný rast
  • odborné školenia
  • príspevok na stravné
  • nápoje na pracovisku zdarma
  • prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
  • príjemné prostredie a práca v mladom kolektíve
  • teambuldingové aktivity

Základná mzda:

od 1200 EUR brutto (podľa skúseností), živnosť / plný pracovný úväzok

Chcete sa stať členom MediaTech tímu ?

a) Zašlite svoj životopis najlepšie aj s fotografiou e-mailom na praca@mediatech.sk.

(K žiadosti pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov, stiahnete TU)

b) alebo vyplňte formulár viď. nižšie.

Budeme Vás kontaktovať v krátkom čase.

Ďakujeme.

MediaTech

ÁnoNie

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

WordPress Lightbox