Vedúci obchodného tímu

Ponúkame túto pozíciu predovšetkým obchodníkovi, ktorý chce hľadať nové obchodné príležitosti, je orientovaný na výsledky, rád komunikuje so zákazníkmi a efektívne využíva čas v teréne a v kancelárii. Vedúci obchodného tímu vedie predajcov audiovizuálnych technológií, plní s nimi obchodný plán a zároveň aj samostatne predáva a stará sa o zákazníkov a predajnú sieť.

obchodný manažér

Náplň práce:

  • podporuje a vedie obchodný tím s cieľom dosiahnutia predajného plánu a rastu zisku spoločnosti
  • samostatne predáva produkty z portfólia v súlade so zaužívanými firemnými postupmi
  • rozvíja, motivuje a kontroluje obchodníkov
  • nastaví systém komunikácie v obchodnom tíme
  • stará sa o existujúcich zákazníkov a rozvíja vzťahy s novými zákazníkmi
  • komunikuje s dodávateľmi audiovizuálnych technológií o obchodných podmienkach a novom tovare
  • zabezpečuje optimalizáciu skladových zásob
  • spolupracuje s marketingovým a projektovým oddelením
  • poskytuje informácie vedeniu spoločnosti o situácii v teréne

Požiadavky:

  • predchádzajúca prax v roli obchodníka minimálne 3 roky
  • orientácia na výsledky a zisk
  • skúsenosť z vedenia tímu alebo firmy
  • prozákaznícke nastavenie
  • vzdelanie stredoškolské s maturitou alebo vysokoškolské
  • vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
  • anglický jazyk aktívne, nemecký jazyk vítaný
  • počítačové skúsenosti – MS Office a aktívna prax s online komunikáciou

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • platové ohodnotenie zohľadňujúce obchodné výsledky
  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • príjemné prostredie a práca v kolektíve
  • možnosť rozširovať portfólio a vlastný tím
  • odborné školenia v spoločnosti, ktorá je svetovou špičkou
  • prístup k najnovším technológiám
  • príspevok na stravné a občerstvenie dostupné vo firme
  • teambuldingové aktivity

Základná mzda:

  • od 1000 EUR brutto + variabilná zložka podľa odmeňovacieho systému
  • živnosť / plný pracovný úväzok

Termín nástupu:

Od 01.03.2021 prípadne dohodou

Chcete sa stať členom MediaTech tímu ?

a) Zašlite svoj životopis najlepšie aj s fotografiou e-mailom na praca@mediatech.sk.

(K žiadosti pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov, stiahnete TU)

b) alebo vyplňte formulár viď. nižšie.

Budeme Vás kontaktovať v krátkom čase.

Ďakujeme.

MediaTech

    ÁnoNie

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox