Logitech Rally Bar Mini

Špičkové all-in-one videokonferenčné riešenie do malých miestností

Vďaka systému dvoch kamier a technológii automatického zameriavania RightSight 2 umožní riešenie Rally Bar Mini aj vzdialeným online účastníkom zúčastniť sa konverzácie. Môžete si vybrať možnosť  pre zobrazenie iba rečníka, ak chcete zvýrazniť aktívneho hovoriaceho, prípadne možnosť zobrazenia celej skupiny pre snímanie všetkých osôb v miestnosti. Ak chcete docieliť jedinečný zážitok, môžete spojiť obe funckie dokopy a druhá strana bude vidieť zblízka hovoriaceho, ako aj záber na celú skupinu v miestnosti.

Mám záujem o riešenie

KVALITNÝ OBRAZ

Inovativný systém dvoch kamier s optickým zoomom a inteligentným hľadáčikom prináša plynulý obraz „filmových“ kvalít v malých až stredných miestnostiach.

ÚŽASNÝ ZVUK

Pokročilá zvuková technológia panelu Rally Bar Mini poskytuje bohatý, prirodzený zvuk a zabezpečuje, že každý hlas je dobre zrozumiteľný.

FLEXIBILNÉ MOŽNOSTI UMIESTNENIA

Logitech Rally Bar Mini má rôzne možnosti upevnenia pre rýchlu a jednoduchú inštaláciu vo akomkoľvek type malej miestnosti

SKVELÁ KONVERZÁCIA ZAČÍNÁ TU

Inteligentná optimalizácia zvuku

Pomocou technológie RightSound na princípe umelej inteligencie sa automaticky vyrovnávajú príliš hlasné a príliš tiché hlasy a zároveň sa potlačuje nechcenný okolitý zvuk

Mám záujem o riešenie

Adaptívne formovanie lúčov

Zameranie na aktívneho hovoriaceho pomocou vysoko presných mikrofónov s formovaním lúčov

Mám záujem o riešenie

ROZŠÍRTE KONVERZÁCIU

Pomocou stolných mikrofónov Rally jednoducho vyhoviete aj nárokom väčších priestorov. Rally Bar Mini v základnej zostave disponuje dosahom snímania na vzdialenosť až 7 metrov. Túto vzdialenosť môžete zvýšiť pridaním až troch stolových mikrofónov.

KOMPATIBILNÉ S VAMI PREFEROVANOU PLATFORMOU

Začnite svoju videokonferenciu jedným dotykom vďaka jednoduchému panelu Rally Bar Mini k vami nakonfigurovanému konferenčnému riešeniu

VIDEO

MediaTech je oficiálnym partnerom Logitech pre videokonferenčné riešenia. Ak máte záujem o Logitech riešenie, naši špecialisti sú Vám k dispozícii. Kontaktujte nás na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie. Budeme vás spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox