fbpx

Elektrotechnik, programátor, vývojár

Elektrotechnik navrhuje, kompletizuje a testuje zariadenia audiovizuálnej techniky a riadiacich systémov. Programuje riadiace systémy na základe požiadaviek na funkčnosť systému, dizajnuje dotykové panely. Musí ovládať a vedieť implementovať aktuálne technológie, mať skúsenosti s programovaním.

Náplň práce:

  • vyvíja, kompletizuje a testuje nové zariadenia v oblasti audiovizuálnej techniky
  • navrhuje a kreslí schémy a plošné spoje
  • navrhuje funkčné systémové riešenia
  • testuje a odborne nastavuje zariadenia
  • programuje zariadenia
  • inštaluje a servisuje zariadenia
  • vyhotovuje technickú dokumentáciu k zariadeniam a audiovizuálnym systémom

Požiadavky:

  • vzdelanie elektrotechnického smeru
  • vzdelanie minimálne stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • prax a pracovné výsledky
  • vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
  • anglický jazyk
  • ACAD, MS Office, softvér pre návrh plošných spojov, Stardraw
  • odborná spôsobilosť podľa vyhlášky 508/2009 Zb. min. § 22

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • profesijný rast
  • odborné školenia
  • príspevok na stravné
  • nápoje na pracovisku zdarma
  • prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
  • príjemné prostredie a práca v kolektíve
  • teambuldingové aktivity

Základná mzda:

od 1100 EUR brutto (podľa skúseností), živnosť / plný pracovný úväzok

Chcete sa stať členom MediaTech tímu ?

a) Zašlite svoj životopis najlepšie aj s fotografiou e-mailom na praca@mediatech.sk.

(K žiadosti pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov, stiahnete TU)

b) alebo vyplňte formulár viď. nižšie.

Budeme Vás kontaktovať v krátkom čase.

Ďakujeme.

MediaTech

kariera
Bývate v Bratislave?
Ukončené vzdelanie:
Prax v odbore / roky:
V čom ste najlepší:

Aktuality

odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia