Obchodník pre predaj audiovizuálnych riešení

Obchodník predáva audiovizuálne riešenia na základe požiadaviek od zákazníkov. Musí mať v danej oblasti vedomosti a skúsenosti tak, aby pre zákazníka navrhol vždy najvhodnejšie funkčné riešenie na základe jeho skutočných potrieb.

obchodný manažér

Náplň práce:

  • predáva profesionálnu audiovizuálnu techniku a projektové riešenia
  • denne sa aktívne zúčastňuje na obchodných stretnutiach so zákazníkmi,
  • aktívne vyhľadáva nových zákazníkov za účelom uzatvorenia obchodu,
  • vyhotovuje cenové kalkulácie,
  • ovláda a prezentuje portfólio pridelených produktov a aktívne spolupracuje s marketingovým oddelením za účelom podpory predaja,
  • zodpovedá za plnenie obchodných plánov,
  • reportuje na dennej báze obchodné aktivity a výsledky

Požiadavky:

  • vzdelanie stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • prax a pracovné výsledky
  • vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
  • anglický jazyk aktívne, nemecký jazyk vítaný
  • MS Office

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • motivujúce platové ohodnotenie
  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • profesijný rast
  • odborné školenia
  • príspevok na stravné
  • nápoje na pracovisku zdarma
  • prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
  • príjemné prostredie a práca v kolektíve
  • teambuldingové aktivity

Základná mzda:

od 1200 EUR (podľa skúseností) + mesačné odmeny podľa dosiahnutých obchodných výsledkov (fix + variabilná zložka)

Chcete sa stať členom MediaTech tímu ?

a) Zašlite svoj životopis najlepšie aj s fotografiou e-mailom na praca@mediatech.sk.

(K žiadosti pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov, stiahnete TU)

b) alebo vyplňte formulár viď. nižšie.

Budeme Vás kontaktovať v krátkom čase.

Ďakujeme.

MediaTech

    ÁnoNie

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox