fbpx

Auto Magazín Award 2014

10. februára 2014 sa v hoteli Crown Plaza v Bratislave uskutočnilo slávnostné vyhlasovanie výsledkov už tradičnej ankety časopisu Auto magazín, ktorý je najčítanejším motoristickým mesačníkom na Slovensku – Auto magazín Award 2014. Na tejto prestížnej akcii participovala aj naša spoločnosť MediaTech Central Europe zabezpečením kvalitného zvuku pri odovzdávaní cien, ako aj pre hudobné vystúpenie atraktívnej českej speváčky Moniky Bagárovej.

Výsledky ankety Auto magazín Award 2014:

Motoristickým športovcom roka 2013 sa stal automobilový pretekár Matej Homola, vicemajster Európy v pretekoch seriálu FIA ETCC za výrazný športový úspech a príkladnú reprezentáciu Slovenskej republiky. Titul Autoopravár roka a Autoservis roka získali titul na základe rozhodnutia odbornej poroty za rok 2013 Jaroslav Kaprálik zo spoločnosti IMPA Dolný Kubín a Autoservisom roka 2013 sa stal AUTOGRAND, a. s. Bratislava, autorizovaný servis značky Toyota

Auto Magazín Award 2014 02

Auto magazín Award 2014 získali najvyšším počtom hlasov vo svojej kategórii:

1. Ekologické + progresívna technika – AUDI A3 e-tron
2. Manažérske autá – MERCEDES-BENZ TRIEDY S
3. Kompaktné autá – MAZDA3
4. SUV – RANGE ROVER SPORT
5. Malé autá – HYUNDAI i10
6. Kabriolety – CITROËN DS3 CABRIO
7. Kombi – ŠKODA OCTAVIA COMBI
8. Van – KIA CARENS
9. Športové autá – BMW M3/M4

Absolútnym víťazom čitateľskej ankety s najväčším počtom hlasov sa stal automobil MERCEDES-BENZ TRIEDY S. Získal tak tradičné ocenenie Grand Prix Auto magazín Award 2014. Tituly a ceny odovzdali za partnerov čitateľskej ankety a súťaže Autoopravár roka 2013 a Autoservis roka 2013 Ing. Miroslav Pacher, člen predstavenstva a viceprezident pre obchod akciovej spoločnosti Allianz – Slovenská poisťovňa, Ing. Július Hron, predseda Cechu predajcov a autoopravárov SR a za vydavateľa časopisu Auto magazín Ing. Ivan Mičko, vydavateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Lucy Media. Všetkým oceneným blahoželáme!

Auto Magazín Award 2014 01
Auto Magazín Award 2014 03

Máte záujem o riešenie podobného projektu?

odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia