fbpx

Meeting room v TV Markíza

Firemné meeting rooms so štýlovým dizajnom a kvalitnými technológiami sa vo svete, ale i u nás stávajú štandardom. Zaostávať nechceli ani v Televízii Markíza, a tak vytvorili nový priestor vybavený prezentačnýmtele-konferenčným systémom, ktoré zabezpečil MediaTech Central Europe. O dizajn priestoru sa postaral Ing. Arch. Richard Grega.

Videokonferencie a prezentácie sa v novom markizáckom priestore realizujú vďaka systému Cisco SX20, ktorý disponuje kamerou, mikrofónom  a kontrolným panelom. Vďaka systému sa do hovoru môžu zapojiť až traja ďalší účastníci.
Obraz je možné premietnuť cez projektor na motorizované plátno, alebo ho prijímať prostredníctvom 65 palcového LCD televízora SONY UHD.
Celý prezentačný a tele-konferenčný systém je založený na báze digitálnej videomatice CRESTRON DMPS3- 300-C.

V masívnom stole, ktorý je dominantou celej miestnosti, sú zabudované prípojky, vďaka ktorým sa k systému môžu zapojiť 4 počítače. Všetky zariadenia môžu byť zapojené naraz a prepínanie jednotlivých zariadení na obrazovku sa vykonáva jednoduchým stlačením jedného tlačidla.
Zdieľanie obrazu je možné aj pomocou prezentačného bezdrôtového rozhrania AirMedia od CRESTRON.

Všetky zariadenia, ktoré sa v meeting room nachádzajú sú napojené na riadiaci systém, z ktorého sa dajú ovládať. Na praktickom 7 palcovom dotykovom displeji CRESTRON TSV 750 je ikonické prehľadné menu, vďaka ktorému zvládne ovládanie naozaj každý. Menu neposkytuje len jednotlivé úkony, ale aj komplexné riešenia.
Ak zvolíte napríklad ikonu Konferencia, spustia sa všetky zariadenia, ktoré sú na uskutočnenie konferencie nevyhnutné.   Prostredníctvom TSV 750 sa dajú ovládať všetky technologické zariadenia, vrátane osvetlenia, či motorizovaného plátna.  Svetlá sú ovládané pomocou vysokej úrovne ovládania, cez zbernicu Dali.
K drevenému dizajnu sú doladené absorpčné akustické panely Flexi Wood od Vicoustic v odtieni Light Brown.

Inštalované systémy zefektívňujú komunikáciu účastníkov stretnutí a zasadnutí televíznych zamestnancov, ktorí sa vďaka inovatívnym technológiám môžu spojiť aj s kolegami, ktorí sú akokoľvek vzdialení.

Máte aj vy záujem o podobnú meeting room? Dajte nám vedieť viac o vašich požiadavkách TU

Máte záujem o riešenie podobného projektu?

Zdielanie článku:
odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia