PSNI Supersummit
v Dallas, USA

PSNI Supersummit v Dallas, USA

Medzinárodné stretnutie svetových audiovizuálnych firiem v USA

MediaTech sa ako certifikovaný zástupca Slovenska v rámci najväčšej svetovej aliancie systémových integrátorov PSNI Global Alliance zúčastnil medzinárodného summitu v Dallas, USA. Sme hrdí, že sme súčasťou úžasného celosvetového tímu a audiovizuálne technológie posúvame na Slovensku na svetovú úroveň.

Aliancia PSNI sa skladá z najlepších AV spoločností, ktorých špecializácia siaha od komplexnej audiovizuálnej integrácie až po špecifické riešenia komunikácie a kolaborácie (UC&C – unified communication and collaboration). Na druhej strane sú členmi aliancie aj priamo výrobcovia AV technológií. Na supersummite PSNI sa stretli obe strany, aby navzájom komunikovali a plánovali s cieľom optimalizovať svoje aktivity a dosahovať lepšie výsledky na celom svete.

„Sme hrdí, že sme súčasťou globálneho tímu PSNI Global Alliance a prinášame na Slovensko tie najlepšie overené svetové technológie a postupy.“

Ing. Bohumil Tonkovič, generálny riaditeľ MediaTech

Zdieľanie technologických vedomostí s tými najlepšími z odvetia

Alianciu PSNI tvorí 108 integrátorov AV technológií s 254 kanceláriami v 61 krajinách. Spolu sa môžeme pochváliť ročným obratom 4,7 miliardy USD. Aliancia má kancelárie v 96 % z 50 miest s najväčším HDP na svete, čo znamená, že členovia využívajú globálne odborné znalosti a globálne príležitosti.

Počas troch dní PSNI Supersummitu v Dallase sme sa stretli v jednej miestnosti s lídrami audiovizuálneho priemyslu a diskutovali o aktuálnych témach, o smerovaní odvetvia ale aj o novinkách a inšpráciách. Absolvovali sme dni plné zdieľania technologických vedomostí s tými najlepšími zo sveta audiovizuálnych technológií. 

Na záver môžeme povedať, že PSNI Supersummit obsahoval výborné panelové diskusie a prednášky. Supersummit 2023 bol event, ktorý nás inšpiroval v mnohých smeroch a tešíme sa, že získané poznatky prenesieme do nášho pôsobenia a aktivít.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox
    Phone