fbpx

Osvetlenie eventov

Osvetlenie je neoddeliteľnou časťou každého eventu. Bodové reflektory, LED par reflektory, LED lúčové efekty, LED otočné hlavy a dymostroje nám pomáhajú vytvoriť tú pravú atmosféru každého podujatia.

Spoločnosť Mediatech Central Europe, a.s. má na slovenskom trhu dlhoročné skúsenosti s v tomto segmente a svojim zákazníkom ponúkame osvetlenie na mieru presne podľa vašich špecifických požiadaviek.

Osvetlenie podujatí

Každý hudobný žáner má iný spôsob svietenia, rovnako charakter a veľkosť akcie určuje typ a počet svetiel. Naša spoločnosť disponuje kvalitným a pestrým svetelným parkom.

Na želanie vám vieme prekryť strop a steny sály bielou tkaninou, na ktorej vynikne farebné podsvietenie sály a z fádneho priestoru kultúrneho domu je nová sála, žiariaca farbami presne podľa vášho výberu. Intenzita a kreativita osvetlenia a nasvietenia pozadia závisia len od vašej fantázie.

Naše súčasné technológie nám dávajú možnosť uspokojiť aj náročnejších klientov. LED bary, LED PAR reflektory, výkonné LED rotačné hlavy, LED lúčové efekty, LED scannery, stroboskopy, UV svetlá, bodové reflektory, SPOT, WASH, BEAM a lasery dokážu vytvoriť jedinečné prostredie a umocnia celkový dojem návštevníka vášho eventu.

Správne zvolené osvetlenie dotvára originalitu akcie a celkový imidž. Zvuk vníma poslucháč v prítomnom okamihu, ale to, čo sa dlhodobo vryje do pamäti sú obrazové vnemy.

Na osvetľovanie eventov používame najmodernejšie LED technológie a inteligentné ovládanie pomocou WiFi, čo umožňuje inštalácie aj v komplikovaných priestoroch. Na vašom evente vytvoríme neopakovateľnú svetelnú atmosféru, na ktorú nezabudnete.

  • disponujeme zariadeniami svetových výrobcov, vďaka čomu je zabezpečená najvyššia kvalita
  • realizácia každej akcie vyžaduje individuálny prístupa vytvorenie správneho pracovného postupu, ktorý navrhneme na základe požiadaviek klienta
  • používame najmodernejšie LED technológie a inteligentné ovládanie pomocou WiFi, čo umožňuje inštalácie aj v komplikovaných priestoroch

Potrebujete pomôcť s projektom?

Dodávatelia technológií

odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia