fbpx

Osvetlenie kongresových centier

Osvetlenie je dôležitý prvok pracovného prostredia, ktorý ovplyvňuje kvalitu, efektivitu, ale aj bezpečnosť práce. Hoci za posledné desaťročie prešiel vývoj svietidiel a svetelných zdrojov určených na osvetľovanie pracovných priestorov výraznými zmenami, aj v súčasnosti sa nájdu budovy s technicky zastaranými svietidlami.

Mnohé osvetľovacie sústavy v prevádzkach sú zastarané a nespĺňajú základné požiadavky na osvetlenie stanovené legislatívnymi predpismi a technickými normami.

Špecialisti z našej spoločnosti splnia požiadavky klientov a sú pripravení navrhnúť opatrenia na zabezpečenie optimálneho osvetlenia pri dodržaní svetelno-technických noriem a znížiť náklady na elektrinu a údržbu.

Naše súčasné technológie nám dávajú možnosť uspokojiť aj náročnejších klientov, vytvoriť jedinečné prostredie a umocniť celkový dojem návštevníka vášho kongresového centra.

  • disponujeme zariadeniami svetových výrobcov, vďaka čomu je zabezpečená najvyššia kvalita
  • používame najmodernejšie LED technológie a inteligentné ovládanie pomocou WiFi, čo umožňuje inštalácie aj v komplikovaných priestoroch

Vybrané referencie

SZU osvetlenie

Slovenská zdravotnícka univerzita, Banská Bystrica

Potrebujete pomôcť s projektom?

Dodávatelia technológií

odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia