fbpx

Systémová integrácia

Navrhujeme a realizujeme spojenie viacerých ovládacích prvkov do jedného systému, programujeme univerzálne spoločné ovládanie, ktoré výrazne zjednoduší obsluhu a to všetko na mieru podľa požiadaviek zadávateľa.

Vďaka systémovej integrácii môžete ovládať teplotu, závesy, kameru, či projekčné plátno z jedného dotykového displeja.

Pod systémovou integráciou chápeme schopnosť zoskupovať rôzne systémy a aplikácie, ako napríklad ovládanie osvetlenia, ovládanie teploty, ovládanie žalúzií a ozvučenia do kompaktného integrovaného celku. Samozrejmosťou je aj ovládanie na diaľku, pričom klient má na výber medzi vzdialeným alebo centrálnym ovládaním cez dotykový panel.

V spolupráci so zákazníkom a na základe jeho potrieb navrhujeme a implementujeme optimálne riešenie a technológie pre vytvorenie, alebo optimalizáciu Vami vybraného prostredia. Pri tomto procese dbáme na to, aby sme efektívne využívali moderné technológie a zdroje zákazníka – či už finančné, alebo technologické na zabezpečenie maximálneho úžitku a zjednodušenia práce.

Naši špecialisti sa postarajú o zjednotené ovládanie systémov a aplikácií, ktoré sú využívané vo vašej firme, či organizácii.

  • jednoduché ovládanie všetkých prvkov z jedného systému
  • intuitívne prostredie a rozhranie
  • možnosť ovládania na diaľku alebo cez dotykový panel
  • v podstate neobmedzené možnosti nastavenia systému

Potrebujete pomôcť s projektom?

Dodávatelia technológií

odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia