fbpx

Tlačové konferencie

Pre firmy, organizácie, verejnú správu, kongresové centrá, hotely, športoviská a štadióny poskytujeme možnosť zorganizovania kompletnej tlačovej konferencie či brífingu na akúkoľvek tému a za ľubovoľným účelom. Postaráme sa o celú technologickú stránku tlačoviek v kongresovom centre.

Pri technickom zabezpečovaní tlačových konferencií využívame naše zariadenia AudioPressBox.

Okrem zabezpečenia projekcie, ozvučenia, osvetlenia, tlmočenia a hlasovania sa postaráme aj profesionálne nahrávanie tlačovej konferencie. Vysoko kvalitnú distribúciu zvuku pre novinárov zariadime prostredníctvom nášho profesionálneho zariadenia AudioPressBox. V prípade záujmu je samozrejmosťou prenájom konferenčnej techniky. Radi Vám poradíme, ako vybrať správne projekčné plátna a ďalšie AV zariadenia, aby ste zaujali pozornosť účastníkov.

Poskytujeme technológie aj obsluhu podľa potrieb zákazníka. Vyberieme Vám vhodnú AV technológiu podľa zamerania, predpokladaného počtu účastníkov a programu konferencie.

V neposlednom rade vieme poskytnúť projekčné plátna, dataprojektory, audio zariadenia a ďalšiu audiovizuálnu techniku. Kompletne pre vás navrhneme technické zaistenie štadiónu podľa jeho veľkosti, počtu účastníkov akcie i celkovej technickej náročnosti.

  • kompletné zabezpečenie všetkých druhov tlačových konferencií na štadiónoch a športoviskách
  • postaráme sa o projekciu, ozvučenie, osvetlenie, tlmočenie, nahrávanie, kvalitnú distribúciu zvuku a o celú technologickú stránku tlačových konferencií
  • v prípade záujmu poskytujeme aj prenájom konferenčnej techniky

Vybrané referencie

Hrad tlačová konferencia

Bratislavský hrad

Summit Európska Únia

Summit Európskej únie v Redute, Bratislava

Sieň slávy

Sieň slávy slovenského futbalu

Potrebujete pomôcť s projektom?

Dodávatelia technológií

odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia