fbpx

Videokonferenčné systémy

Zrealizujeme pre vás vybavenie videokonferenčnej miestnosti priamo na mieru. Riešenie navrhneme podľa vašich požiadaviek a prispôsobíme účelu, na ktorý potrebujete vašu miestnosť využívať.

Videokonferencia, ktorú môžete realizovať naprieč celým svetom priamo z priestorov vašej spoločnosti, prináša efektívnu komunikáciu, zlepšuje spoluprácu, šetrí váš čas a tiež peniaze.

Video-konferencie

Vysoko citlivé mikrofóny zabezpečia dokonalý prenos informácií a kamera, ktorá je taktiež súčasťou zariadení, prenáša verný obraz. Videokonferenčným systémom vybavíme malý, stredný, ale aj veľký priestor. Pre dokonalý zvukový zážitok a zrozumiteľnosť, priestor upravíme akusticky.

Súčasťou videokonferenčnej miestnosti sú nielen konferenčné systémy a ozvučenie reproduktormi, ale aj inštalácia projektoru, plátna, či LCD televízora. V prípade, že chcete realizovať videokonferenciu ešte interaktívnejšie, súčasťou vašej miestnosti môže byť dotykový monitor.

Výhodou riešení je jednoduchosť ich ovládacieho systému. Celú zasadačku a všetky zariadenia dokážete ovládať prostredníctvom jedného dotykového displeja. Pripojenie ku konferenčnému zariadeniu je taktiež veľmi jednoduché, buď sa realizuje bezdrôtovo alebo použitím len HDMI kábla.

  • videokonferencie pre malé tímy aj veľké zasadacie miestnosti
  • výborná zrozumiteľnosť a kvalita obrazu
  • efektívnejšia komunikácia, ktorá šetrí čas aj peniaze
  • poradíme a dodáme profesionálnu plug & play videokonferenciu alebo navrhneme projekt od A po Z

Vybrané referencie

TV Markíza

Roche Slovensko s.r.o.

Mercedes-Benz Financial Services Slovakia s.r.o.

Potrebujete pomôcť s projektom?

Novinky z oblasti videokonferenčných riešení

Dodávatelia technológií

osobná konzultácia
osobná konzultácia Osobná konzultácia