fbpx

Videokonferenčné systémy

Popis riešenia

zasadacia miestnosť mercedes-benz

Pre Mercedes-Benz Financial Services Slovakia sme zariadili zasadaciu miestnosť – zdroj: Office roka

Vďaka videokonferencii dokážete komunikovať naprieč celým svetom priamo z priestorov vašej spoločnosti. Profesionálne riešenia ktoré poskytujeme, prinášajú vysokú kvalitu prenosu audio-vizuálneho obsahu. Dlhoročné skúsenosti spoločnosti MediaTech ju stavajú do pozície lídra v poskytovaní kompletného zabezpečenia videokonferencií. Pomocou najnovších technológií máte možnosť zdieľať audio-vizuálne dáta nielen v jednej miestnosti, ale aj vo všetkých kútoch sveta. Dajte svojim meetingom úplne iný rozmer vďaka riešeniam, ktoré sú šité na mieru a dosiahnite tak vysokej efektivity vašich stretnutí.

  • videokonferencie pre všetky typy zasadacích miestností
  • vynikajúca kvalita vizuálneho obsahu a výborná zrozumiteľnosť konverzácií
  • bezdrôtové pripojenie a jednoduché ovládanie všetkých zariadení z jedného miesta
  • kompletné riešenia šité na mieru presne podľa potreby

Typy riešení

zasadacia miestnosť roche

Malá miestnosť

V malých zasadačkách je dôležité, aby kamera zachytila všetkých v miestnosti bez ohľadu na to, kde sedia. Veľakrát sa stáva, že kvôli priestorovým obmedzeniam sedia účastníci videokonferencie priamo pri kamere. Pri malých miestnostiach je nutné použiť kameru so širokouhlým záberom.

zasadacia miestnosť mercedes-benz

Stredná miestnosť

Pri videokonferenčných systémoch v stredných miestnostiach je dôležité, aby systém obsahoval motorickú kameru s možnosťou zoomovania. Takisto je nutné zabezpečiť optimálne zvukové snímanie rečníkov mikrofónmi.

Veľká miestnosť

Ak sa jedná o miestnosť veľkých rozmerov, je možnosť použiť napríklad riešenie 2 televízií a projekčného plátna. Na ovládanie systému je vhodné použiť ovládací dotykový panel, ktorým je možnosť ovládať všetky prístupové body a riadiť celú konferenciu.

Technické možnosti

Náš team špecialistov Vám navrhne celkové riešenie podľa vašich špecifických potrieb a želaní, vypracuje plán realizácie a zabezpečí technické vybavenie miestnosti.

Videokonferencia

profesionálny systém video konferencie navrhnutý presne na mieru, zabezpečuje kvalitný prenos audio-vizuálneho obsahu. Umožňuje zdieľať informácie a reálne dianie v zasadacej miestnosti. Prináša riešenie pre stretnutia v každom čase, nech ste kdekoľvek na svete. Vysokokvalitné zaznamenávanie špičkovými zariadeniami zefektívňuje priebeh stretnutí a dovoľuje tímom spolupracovať po celom svete.

Bezdrôtová prezentácia

vďaka bezdrôtovej prezentácií sa prostredníctvom Wi-Fi pripojenia spárujete s projekčnými zariadeniami ako napríklad obrazovka, projektor či multifunkčný monitor. Jednoducho tak máte možnosť prezentovať obsah z ktoréhokoľvek miesta a vyhnete sa otravným káblom.

Sound Masking

posuňte vašu konferenciu na úplne inú úroveň vďaka revolučnému systému soundmasking. Tento systém vám zabezpečí súkromie pri stretnutiach a nedovolí informáciám opustiť miestnosť. Vaše osobné a dôveryhodné údaje tak ostanú v bezpečí.

Ozvučenie

dôležitým vybavením video konferenčnej miestnosti sú vhodne zvolené reproduktory, ktoré musia spĺňať požiadavky kladené na kvalitu reprodukcie zvuku. Treba dbať na správny výber repro sústavy, ktorá poskytne dostačujúci výkon na ozvučenie celej miestnosti a prinesie čistý neskreslený zvuk.

Akustika

akustika miestnosti vplýva na zvukové signály ktoré sú prijímané mikrofónom a dotvára tak charakter zvuku. Poskytujeme široké spektrum akustických prvkov, ktoré zabezpečia vysokú kvalitu zvuku počas stretnutí a vytvoria tak dokonalé akustické podmienky. Nikto sa viac nebude sťažovať na zrozumiteľnosť.

Dotykový ovládací panel

výhodou našich riešení je jednoduchosť ovládacieho systému. Celú miestnosť a všetky zariadenia v nej dokážete ovládať prostredníctvom jedného dotykového ovládacieho panela. Pripojenie ku video konferenčnému zariadeniu je veľmi jednoduché a realizuje sa bezdrôtovo alebo použitím HDMI kábla.

 

LED obrazovka

prezentujte svoje podklady v najlepšej kvalite úplne jednoducho, pomocou projekčných systémov a zariadení najvyššej kvality. LED obrazovka, elektrické plátno či projektor Vám dokážu premeniť miestnosť na nepoznanie a vytvoria ideálne podmienky na prezentovanie. Pre ešte väčší komfort je možné použiť bezdrôtový systém prezentácie čím sa zbavíte otravných káblov a jedným kliknutím dokážete zdieľať obrazovku svojho počítača alebo mobilného zariadenia. V prípade, že chcete realizovať konferenciu ešte interaktívnejšie, v miestnosti môže byť aj multifunkčný dotykový monitor.

Prípojné body

Pripojenie ku projekčnému systému je veľmi jednoduché a realizuje sa bezdrôtovo alebo použitím HDMI kábla. Prípojný bod funguje plug & play, takže stačí pripojiť váš notebook alebo iné zariadenie a môžete prezentovať.

Dodávatelia technológií

odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia