fbpx

Videoprojekčné systémy

Popis riešenia

Video-projekčné zabezpečenie miestnosti je jednou z najdôležitejších vecí ktorá vplýva na efektívnosť a zrozumiteľnosť stretnutí. Správne riešenie priestorov a moderná technická výbava prináša možnosť profesionálneho výkladu, jednoduchosť demonštrácií, udržiava pozornosť poslucháčov a robí konferencie atraktívnymi. Jednoduchosť ovládania celého systému z jedného miesta ponúka praktické riešenie bez káblov a zdĺhavých príprav. Prevedenie plug & play vám umožní pripojenie vášho notebooku alebo iného mobilného zariadenia bez komplikovaného nastavovania, stačí sa pripojiť a spustiť prezentáciu.

  • videoprojekcia pre malé aj veľké zasadacie miestnosti
  • jednoduchá demonštrácia a prezentácia audio-vizuálneho obsahu vo vysokej kvalite
  • plug & play systém, ktorý poskytuje jednoduchú prácu s vybavením
  • poradíme a dodáme profesionálnu techniku presne podľa požiadaviek

Typy riešení

zasadacia miestnosť roche

Malá miestnosť

Videoprojekčný systém pre malú miestnosť do 6 ľudí je prispôsobený zvukovo aj vybavením. Pozostáva z TV obrazovky s prípojným bodom HDMI. Funkcia plug & play umožňuje pripojenie notebooku alebo iného zariadenia bez komplikovaného nastavenia.

fakulta zdravotníctva SZU Banská Bystrica 07

Stredná miestnosť

V prípade strednej miestnosti s video-projekciou pre približne 15 ľudí je vhodné použiť projekčné plátno s projektorom. Väčší priestor a viac ľudí si vyžaduje pripojenie už aj reproduktorov pre efektívnejšiu prezentáciu obsahu. Odporúčame inštaláciu viacerých prípojných bodov.

Veľká miestnosť

Pri veľkokapacitných miestnostiach odporúčame  na mieru využiť aj technicky vyspelejšie  ako je ovládací panel Crestron, plátno, projektor, ozvučovací systém prípadne aj sústavu mikrofónov.  Komplexné riešenie môže zahŕňať aj bezdrôtové napájanie prostredníctvom systému Airmedia.

Technické možnosti

Náš tím špecialistov Vám navrhne celkové riešenie podľa vašich špecifických potrieb a želaní, vypracuje plán realizácie a zabezpečí technické vybavenie miestnosti.

Projektor

poskytuje praktické a efektívne riešenie pre každý typ videoprojekcie. Vďaka kompaktným rozmerom môžete kdekoľvek premietať svoje digitálne podklady vo vysokom rozlíšení na veľkej ploche. Jednoduché umiestnenie pod stropom Vám ušetrí miesto a vzdialené ovládanie zas prinesie jednoduchosť pri spúšťaní a ovládaní. Projektor dnes patrí ku štandardnej výbave pri prezentovaní.

Plátno

prezentujte svoje podklady v najlepšej kvalite aby boli jasne rozlíšiteľné všetky detaily. Inštalácia elektrického alebo manuálneho plátna Vám premení miestnosť na nepoznanie a vytvorí tak ideálne podmienky na prezentovanie. Plátno slúži ako najvhodnejší podklad pre signál vysielaný projektorom a nemal by tak chýbať pri žiadnej video projekcií.

Bezdrôtový mikrofón

zariadenie slúžiace na zaznamenávanie a prenos zvuku. Z vašich slov sa stane digitálny záznam, ktorý môžete následne zosilniť a preniesť kdekoľvek podľa potreby. V súčasnosti je to základná výbava podujatí väčších rozmerov, pri ktorých je dôležitá zrozumiteľnosť a hlasitosť vašich slov. Bezdrôtový systém Vám dokonca poskytuje možnosť voľného pohybu pri vystupovaní.

Bezdrôtová prezentácia

vďaka bezdrôtovej prezentácií sa prostredníctvom Wi-Fi pripojenia spárujete s projekčnými zariadeniami ako napríklad obrazovka, projektor či multifunkčný monitor. Jednoducho tak máte možnosť prezentovať obsah z ktoréhokoľvek miesta a vyhnete sa otravným káblom.

Dotykový ovládací panel

výhodou našich riešení je jednoduchosť ovládacieho systému. Celú miestnosť a všetky zariadenia v nej dokážete ovládať prostredníctvom jedného dotykového ovládacieho panela. Pripojenie ku video konferenčnému zariadeniu je veľmi jednoduché a realizuje sa bezdrôtovo alebo použitím HDMI kábla.

Prípojné body

Pripojenie ku projekčnému systému je veľmi jednoduché a realizuje sa bezdrôtovo alebo použitím HDMI kábla. Prípojný bod funguje plug & play, takže stačí pripojiť váš notebook alebo iné zariadenie a môžete prezentovať.

Akustika

akustika miestnosti vplýva na zvukové signály ktoré sú prijímané mikrofónom a dotvára tak charakter zvuku. Poskytujeme široké spektrum akustických prvkov, ktoré zabezpečia vysokú kvalitu zvuku počas stretnutí a vytvoria tak dokonalé akustické podmienky. Nikto sa viac nebude sťažovať na zrozumiteľnosť.

Ozvučenie

základom konferenčného vybavenia sú vhodné reproduktory, ktoré musia spĺňať požiadavky kladené na kvalitu reprodukcie. Treba dbať na vhodný výber správnej repro sústavy, ktorá poskytne dostačujúci výkon na ozvučenie celého priestoru a prinesie čistý neskreslený zvuk priamo k poslucháčom.

Dodávatelia technológií

odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia