fbpx

Profil spoločnosti

Spoločnosť MediaTech Central Europe navrhuje a dodáva spoľahlivé riešenia v oblasti audio technológií, video technológíí, videokonferenčných systémovdigitálnych médií. Počas svojho 25 ročného pôsobenia si vybudovala vo svojej oblasti pozíciu lídra na trhu.

O multimediálne projekty sa MediaTech postará od začiatku až do konca. Projekt navrhne, dodá zariadenia, zrealizuje a pre bezproblémové fungovanie zaškolí personál. Komplexnosť služieb a produktov vám umožní nájsť všetko potrebné na jednom mieste.

MediaTech si vybudoval sieť renomovaných distribútorov a partnerov z celého sveta, ktorí dodávajú špičkové zariadenia. Vďaka nim spoločnosť môže realizovať dokonalé riešenia priamo na mieru svojich zákazníkov.

Spoločnosť si okolo seba vytvorila MediaTech Group, ktorá je zložená z divízií AudioPressBox, Audio Resolution, AmbiconZVUK.sk.

Prostredníctvom divízie AudioPressBox sa pravidelne prezentuje na prestížnych svetových výstavách. Svetu predstavuje zariadenia AudioPressBox, ktoré sú určené na distribúciu zvukového signálu počas tlačových konferencií, prezentácií a iných podujatí.

Tím MediaTech Central Europe sa skladá z najväčších odborníkov s vysokou odbornosťou a dlhoročnými skúsenosťami vo svojom odbore. MediaTech Central Europe je jediným slovenským členom svetovej asociácie AVIXA International, ktorá združuje pokrokové technologické spoločnosti na celom svete.

 Produkty a služby:

KONTAKT

mediatech@mediatech.sk
Napíšte nám
+421 2 20 999 700
Zavolajte nám

CONTACT

Osobná konzultácia

Stačí si vybrať čas a my Vás kontaktujeme.

   

   

   

   

   

   

   

   

Súhlasím so spracúvaním poskytnutých osobných údajov na účely priameho marketingu. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním mojich osobných údajov.

KONTAKT

mediatech@mediatech.sk
Napíšte nám
+421 2 20 999 700
Zavolajte nám