Riešenia

riešenie meeting roomov a zasadačiek

Meeting room

Bezdrôtovú prezentáciu na veľkej ploche, videokomunikáciu s partnermi na diaľku, ovládanie celej miestnosti z jedného miesta, kvalitné ozvučenie, ale aj šikovný rezervačný systém zabezpečíme pre všetky druhy a veľkosti zasadačiek. Kráčajte s dobou pomocou moderných audiovizuálnych technológií. Zasadacia miestnosť je vizitkou každej firmy.

Ozvučenie priestorov

Kompletne ozvučíme a akusticky zdokonalíme akékoľvek priestory. Postaráme sa o vhodný výber reproduktorov, akustických panelov a mikrofónov. Na základe vašich požiadaviek a možností zabezpečíme profesionálny, ale aj intuitívnejší spôsob ovládania dodaných zariadení. V rámci riešenia vám ponúkame i revolučnú novinku sound masking − technológiu prekrývajúcu rušivé zvukové prvky v otvorených priestoroch.

Videokonferencia

Videokonferencia je dôležitým a využívaným nástrojom pre komunikáciu na diaľku. Videokonferencie, video hovory s klientmi, obchodnými partnermi či so zamestnancami ušetria množstvo času, plánovania a financií. Navrhneme a dodáme pre vás to najvhodnejšie videokonferenčné riešenie podľa požiadaviek.

CISCO Webex

Spoločnosť Cisco patrí k svetovým lídrom v oblasti profesionálnych videokonferenčných riešení a riešení pre kooperáciu na diaľku. V MediaTech sme hrdí, že sme sa stali partnerom Cisco a môžeme navrhovať a implementovať špičkové riešenia do našich projektov.

riešenie akustiky

Akustika

Akustika je dôležitým prvkom pri riešení zvuku v priestore. Poskytujeme riešenia v oblasti akustiky pre každú situáciu a typ priestoru, od nahrávacích štúdií až po kancelárie, domácnosti a reštaurácie. Vypracuje, dodáme a nainštalujeme dizajnové a zároveň funkčné akustické riešenie.

Videoprojekcia

Projektor, plátno a LED obrazovka v súčasnosti patria k štandardnej výbave pri prezentovaní. Riešenie videoprojekcie však v sebe zahŕňa oveľa viac. Digital signage - elektronický plagát a videostena sú moderné reklamné médiá, ktoré dokážu oživiť a zatraktívniť akýkoľvek event.

riešenie videoprojekcie
konferenčné systémy

Konferenčné systémy

Ponúkame vám technické zázemie pre plynulý chod konferencií, summitov, rokovaní, ale aj medzinárodných udalostí, kedy je potrebný preklad do viacerých jazykov, takisto prehliadok a tréningov. Dodávané konferenčné, tlmočnícke, hlasovacie a sprievodcovské systémy zabezpečia vynikajúcu kvalitu a zrozumiteľnosť hovoreného slova pre všetky druhy zmienených podujatí.

Dištančná výučba

Zabezpečujeme bezproblémové dištančné vzdelávanie. Sústreďte sa na výučbu a technické záležitosti prenechajte na nás. Či už ide o dištančné vzdelávanie z pohodlia vášho domova, z triedy, prednáškovej miestnosti, či auly. Doprajte si prelomové riešenia využiteľné v online priestore pre každého. Zabezpečíte si tak kvalitný zvuk a zrozumiteľnosť hovoreného slova pre vás i vašich žiakov.

divadelné technológie

Divadelné technológie

Pre vaše kultúrne inštitúcie zabezpečíme všetky potrebné technológie - javiskovú, pódiovú, zdvíhaciu a svetelnú techniku. Postaráme sa o komplexný systém svetelnej signalizácie a vyhlasovania. Navrhneme, dodáme a nainštalujeme vhodné zariadenia pre výbornú akustiku a ozvučenie sály.

Indukčná zvuková slučka pre ľudí s poruchou sluchu

Systém zvukovej indukčnej slučky pre ľudí s poruchou je svetovým štandardom riešenia zvuku v priestore. MediaTech Vám navrhe a dodá kompletný systém pre ľudí s poruchou sluchu. Náš partner Ampetronic je svetovým lídrom v dizajne a výrobe indukčných zvukových slučiek pre ľudí s poruchou sluchu.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox