Riešenia

riešenie ozvučenia a akustiky priestorov

Ozvučenie a akustika

Kompletne ozvučíme a akusticky zdokonalíme akékoľvek priestory. Postaráme sa o vhodný výber reproduktorov, akustických panelov a mikrofónov. Na základe vašich požiadaviek a možností zabezpečíme profesionálny, ale aj intuitívnejší spôsob ovládania dodaných zariadení. V rámci riešenia vám ponúkame i revolučnú novinku sound masking − technológiu prekrývajúcu rušivé zvukové prvky v otvorených priestoroch.

Meeting room

Bezdrôtovú prezentáciu na veľkej ploche, videokomunikáciu s partnermi na diaľku, ovládanie celej miestnosti z jedného miesta, kvalitné ozvučenie, ale aj šikovný rezervačný systém zabezpečíme pre všetky druhy a veľkosti zasadačiek. Kráčajte s dobou pomocou moderných audiovizuálnych technológií. Zasadacia miestnosť je vizitkou každej firmy.

riešenie meeting roomov a zasadačiek

Konferenčné systémy

Ponúkame vám technické zázemie pre plynulý chod konferencií, summitov, rokovaní, ale aj medzinárodných udalostí, kedy je potrebný preklad do viacerých jazykov, takisto prehliadok a tréningov. Dodávané konferenčné, tlmočnícke, hlasovacie a sprievodcovské systémy zabezpečia vynikajúcu kvalitu a zrozumiteľnosť hovoreného slova pre všetky druhy zmienených podujatí.

Videoprojekcia

Projektor, plátno a LED obrazovka v súčasnosti patria k štandardnej výbave pri prezentovaní. Riešenie videoprojekcie však v sebe zahŕňa oveľa viac. Digital signage - elektronický plagát a videostena sú moderné reklamné médiá, ktoré dokážu oživiť a zatraktívniť akýkoľvek event.

riešenie videoprojekcie
divadelné technológie

Divadelné technológie

Pre vaše kultúrne inštitúcie zabezpečíme všetky potrebné technológie - javiskovú, pódiovú, zdvíhaciu a svetelnú techniku. Postaráme sa o komplexný systém svetelnej signalizácie a vyhlasovania. Navrhneme, dodáme a nainštalujeme vhodné zariadenia pre výbornú akustiku a ozvučenie sály.

Odborná konzultácia


Konzultujte s nami svoje predstavy úplne bezplatne. Odošlite nám nezáväzný formulár a náš tím odborníkov vás bude v krátkom čase kontaktovať.

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Professional Consultation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Contact

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WordPress Lightbox