Riešenia

riešenie meeting roomov a zasadačiek

Meeting room

Bezdrôtovú prezentáciu na veľkej ploche, videokomunikáciu s partnermi na diaľku, ovládanie celej miestnosti z jedného miesta, kvalitné ozvučenie, ale aj šikovný rezervačný systém zabezpečíme pre všetky druhy a veľkosti zasadačiek. Kráčajte s dobou pomocou moderných audiovizuálnych technológií. Zasadacia miestnosť je vizitkou každej firmy.

Ozvučenie priestorov

Kompletne ozvučíme a akusticky zdokonalíme akékoľvek priestory. Postaráme sa o vhodný výber reproduktorov, akustických panelov a mikrofónov. Na základe vašich požiadaviek a možností zabezpečíme profesionálny, ale aj intuitívnejší spôsob ovládania dodaných zariadení. V rámci riešenia vám ponúkame i revolučnú novinku sound masking − technológiu prekrývajúcu rušivé zvukové prvky v otvorených priestoroch.

ozvucenie priestorov
riešenie akustiky

Akustika

Akustika je dôležitým prvkom pri riešení zvuku v priestore. Poskytujeme riešenia v oblasti akustiky pre každú situáciu a typ priestoru, od nahrávacích štúdií až po kancelárie, domácnosti a reštaurácie. Vypracuje, dodáme a nainštalujeme dizajnové a zároveň funkčné akustické riešenie.

Konferenčné systémy

Ponúkame vám technické zázemie pre plynulý chod konferencií, summitov, rokovaní, ale aj medzinárodných udalostí, kedy je potrebný preklad do viacerých jazykov, takisto prehliadok a tréningov. Dodávané konferenčné, tlmočnícke, hlasovacie a sprievodcovské systémy zabezpečia vynikajúcu kvalitu a zrozumiteľnosť hovoreného slova pre všetky druhy zmienených podujatí.

konferenčné systémy
riešenie videoprojekcie

Videoprojekcia

Projektor, plátno a LED obrazovka v súčasnosti patria k štandardnej výbave pri prezentovaní. Riešenie videoprojekcie však v sebe zahŕňa oveľa viac. Digital signage - elektronický plagát a videostena sú moderné reklamné médiá, ktoré dokážu oživiť a zatraktívniť akýkoľvek event.

Divadelné technológie

Pre vaše kultúrne inštitúcie zabezpečíme všetky potrebné technológie - javiskovú, pódiovú, zdvíhaciu a svetelnú techniku. Postaráme sa o komplexný systém svetelnej signalizácie a vyhlasovania. Navrhneme, dodáme a nainštalujeme vhodné zariadenia pre výbornú akustiku a ozvučenie sály.

divadelné technológie
WordPress Lightbox