Riešenia

riešenie meeting roomov a zasadačiek

Meeting room

Bezdrôtovú prezentáciu na veľkej ploche, videokomunikáciu s partnermi na diaľku, ovládanie celej miestnosti z jedného miesta, kvalitné ozvučenie, ale aj šikovný rezervačný systém zabezpečíme pre všetky druhy a veľkosti zasadačiek. Kráčajte s dobou pomocou moderných audiovizuálnych technológií. Zasadacia miestnosť je vizitkou každej firmy.

Videokonferencia

Videokonferencia je dôležitým a využívaným nástrojom pre komunikáciu na diaľku. Videokonferencie, video hovory s klientmi, obchodnými partnermi či so zamestnancami ušetria množstvo času, plánovania a financií. Navrhneme a dodáme pre vás to najvhodnejšie videokonferenčné riešenie podľa požiadaviek.

videokonferenčné riešenie pre zasadačky

CISCO Webex

Spoločnosť Cisco patrí k svetovým lídrom v oblasti profesionálnych videokonferenčných riešení a riešení pre kooperáciu na diaľku. V MediaTech sme hrdí, že sme sa stali partnerom Cisco a môžeme navrhovať a implementovať špičkové riešenia do našich projektov.

Dištančná výučba

Zabezpečujeme bezproblémové dištančné vzdelávanie. Sústreďte sa na výučbu a technické záležitosti prenechajte na nás. Či už ide o dištančné vzdelávanie z pohodlia vášho domova, z triedy, prednáškovej miestnosti, či auly. Doprajte si prelomové riešenia využiteľné v online priestore pre každého. Zabezpečíte si tak kvalitný zvuk a zrozumiteľnosť hovoreného slova pre vás i vašich žiakov.

riešenie akustiky

Akustika

Akustika je dôležitým prvkom pri riešení zvuku v priestore. Poskytujeme riešenia v oblasti akustiky pre každú situáciu a typ priestoru, od nahrávacích štúdií až po kancelárie, domácnosti a reštaurácie. Vypracuje, dodáme a nainštalujeme dizajnové a zároveň funkčné akustické riešenie.

Ozvučenie priestorov

Kompletne ozvučíme a akusticky zdokonalíme akékoľvek priestory. Postaráme sa o vhodný výber reproduktorov, akustických panelov a mikrofónov. Na základe vašich požiadaviek a možností zabezpečíme profesionálny, ale aj intuitívnejší spôsob ovládania dodaných zariadení. V rámci riešenia vám ponúkame i revolučnú novinku sound masking − technológiu prekrývajúcu rušivé zvukové prvky v otvorených priestoroch.

ozvucenie priestorov
konferenčné systémy

Konferenčné systémy

Ponúkame vám technické zázemie pre plynulý chod konferencií, summitov, rokovaní, ale aj medzinárodných udalostí, kedy je potrebný preklad do viacerých jazykov, takisto prehliadok a tréningov. Dodávané konferenčné, tlmočnícke, hlasovacie a sprievodcovské systémy zabezpečia vynikajúcu kvalitu a zrozumiteľnosť hovoreného slova pre všetky druhy zmienených podujatí.

Videoprojekcia

Projektor, plátno a LED obrazovka v súčasnosti patria k štandardnej výbave pri prezentovaní. Riešenie videoprojekcie však v sebe zahŕňa oveľa viac. Digital signage - elektronický plagát a videostena sú moderné reklamné médiá, ktoré dokážu oživiť a zatraktívniť akýkoľvek event.

riešenie videoprojekcie
divadelné technológie

Divadelné technológie

Pre vaše kultúrne inštitúcie zabezpečíme všetky potrebné technológie - javiskovú, pódiovú, zdvíhaciu a svetelnú techniku. Postaráme sa o komplexný systém svetelnej signalizácie a vyhlasovania. Navrhneme, dodáme a nainštalujeme vhodné zariadenia pre výbornú akustiku a ozvučenie sály.

WordPress Lightbox