fbpx

Konferenčné systémy

Popis riešenia

Kompletne sme technicky zabezpečili najväčšiu európsku konferenciu k jednotnému digitálnemu trhu Digital Assembly.

Konferenčné systémy MediaTech dokážu zabezpečiť priebeh diskusií, meetingov, prezentácií, či iných stretnutí bez akýchkoľvek problémov v rôznych priestoroch podľa potreby. Poskytnú vám možnosť zrozumiteľne sa počuť, vidieť a takisto zdieľať audio-vizuálny obsah v najvyššej kvalite s účastníkmi konferencie. Moderné technológie ktoré ponúkame v kombinácií s našim dlhoročným know how, Vám zaručia efektívnu komunikáciu, zvýšia kvalitu konferencií a pomôžu dosiahnuť požadovaných výsledkov. 

Nami poskytované  diskusné a konferenčné systémy zabezpečujú vynikajúcu kvalitu a zrozumiteľnosť hovoreného slova s konštantnými parametrami zvukového prenosu. Pre dokonalý zvukový zážitok a zrozumiteľnosť konverzácií, akusticky upravíme malý, stredný alebo veľký priestor tak aby dosahoval čo najlepších akustických podmienok.

  • zabezpečenie videokonferencie akéhokoľvek rozsahu
  • výborná zrozumiteľnosť a kvalita obrazu počas celej doby využívania
  • efektívnejšia komunikácia, ktorá šetrí čas a peniaze
  • profesionálny prístup tímu špecialistov, ktorý zastrešia projekt od A po Z

Typy riešení

S určením priority

Konferenčný systém poskytujúci možnosť nastavenia mikrofónu s prioritou napríklad pre predsedu konferencie. Ten môže tlačidlom priority dočasne vypnúť všetky ostatné mikrofóny. Digitálny systém distribúcie signálu a celkové prevedenie je navrhnuté tak, aby spĺňalo všetky požiadavky na jednoduché používanie a excelentnú kvalitu zvuku. Zariadenia sú kompatibilné aj s produktami inej rady, napríklad DCS ktoré poskytujú možnosť tlmočenia.

S hlasovaním

Ideálne riešenie pre skupinové meetingy všetkých rozmerov. Tento systém umožňuje kompletnú kontrolu nad zvukom, hlasovaním, agendou, poskytuje možnosť prezrieť si sprievodné dokumenty a ďalšie informácie priamo na obrazovke, čím zlepšuje celkovú kvalitu a efektívnosť zasadnutí a robí ju prehľadnou pre každého člena.

S tlmočením

Spoľahlivý digitálny konferenčný systém s možnosťou zapojenia až 3800 užívateľov, ktorý poskytuje možnosť prekladu až 31 jazykov. Riešenie kombinuje prenos zvuku, možnosť hlasovania, celkový manažment konferencie a preklad v jednom integrovanom systéme. Svojím jednoduchým prevedením a kompaktnými rozmermi je vhodný nie len ako permanentná súčasť ale aj ako dočasný doplnok na konferenciách.

Technologické možnosti

Náš tím špecialistov Vám navrhne celkové riešenie podľa vašich špecifických potrieb a želaní, vypracuje plán realizácie a zabezpečí technické vybavenie miestnosti.

Konferenčný systém

konferenčné systémy MediaTech vytvárajú ideálne podmienky na profesionálny priebeh konferencií. Stabilita, zrozumiteľnosť a jednoduché ovládanie sú ideálnym riešením pre plynulý priebeh stretnutí.

Dotykový ovládací panel

výhodou našich riešení je jednoduchosť ovládacieho systému. Celú miestnosť a všetky zariadenia v nej dokážete ovládať prostredníctvom jedného dotykového ovládacieho panela. Pripojenie ku konferenčnému zariadeniu je veľmi jednoduché a realizuje sa bezdrôtovo alebo použitím HDMI kábla.

Prípojné body

Pripojenie ku projekčnému systému je veľmi jednoduché a realizuje sa bezdrôtovo alebo použitím HDMI kábla. Prípojný bod funguje plug & play, takže stačí pripojiť váš notebook alebo iné zariadenie a môžete prezentovať.

Rezervačný systém

Majte pod kontrolou každé stretnutie a predíďte problémom s dostupnosťou konferenčnej miestnosti. Jednoduchý systém rezervácií vám prinesie kompletný prehľad využitia konferenčnej miestnosti a umožňuje plánovanie na niekoľko dní dopredu.

Akustika

akustika miestnosti vplýva na zvukové signály ktoré sú prijímané mikrofónom a upravuje tak charakter zvuku. Poskytujeme široké spektrum akustických prvkov, ktoré zabezpečia vysokú kvalitu zvuku počas konferencií a vytvoria tak dokonalé akustické podmienky. Nikto sa viac nebude sťažovať na zrozumiteľnosť konferencie!

Ozvučenie

základom konferenčného vybavenia sú vhodné reproduktory, ktoré musia spĺňať požiadavky kladené na kvalitu reprodukcie. Treba dbať na vhodný výber správnej repro sústavy, ktorá poskytne dostačujúci výkon na ozvučenie celého priestoru a prinesie čistý neskreslený zvuk priamo k poslucháčom.

LCD obrazovka

prezentujte svoje podklady v najlepšej kvalite úplne jednoducho, pomocou projekčných systémov a zariadení najvyššej kvality. LCD obrazovka, elektrické plátno či projektor Vám dokážu premeniť miestnosť na nepoznanie a vytvoria ideálne podmienky na prezentovanie. Pre ešte väčší komfort je možné použiť bezdrôtový systém prezentácie čím sa zbavíte otravných káblov a jedným kliknutím dokážete zdieľať obrazovku notebooku alebo mobilného zariadenia. V prípade, že chcete realizovať konferenciu ešte interaktívnejšie, v miestnosti môže byť aj multifunkčný dotykový monitor.

Dodávatelia technológií

odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia