fbpx

Konferenčné systémy

Medzi naše služby patrí aj poskytovanie diskusných a konferenčných systémov na svetovej úrovni. Pre Vaše kongresové centrum, hotel, event, štadión, či organizáciu zabezpečíme konštantnú kvalitu zvuku a zrozumiteľnosť v každom kúte bez ohľadu na akustiku.

Kompletne sme technicky zabezpečili najväčšiu európsku konferenciu k jednotnému digitálnemu trhu Digital Assembly.

Samozrejmosťou je možnosť rozšírenia systému až pre 250 používateľov, možnosti simultánneho prekladania ďalších jazykov a taktiež možnosť ovládať celý konferenčný systém cez Váš mobil, tablet alebo PC. Naše konferenčné systémy umožňujú priebeh diskusií či iných stretnutí bez akýchkoľvek problémov. Poskytujeme Vám možnosť počuť sa čisto a zrozumiteľne nielen v jednej miestnosti, ale aj na rozličných kontinentoch.

S nami máte možnosť si svoj konferenčný systém integrovať nastálo, prípadne využiť náš výhodný prenájom bezdrôtových zariadení. Medzi naše služby nepatrí iba prenájom techniky, ale postaráme sa kompletne o celú technologickú stránku konferencií a kongresov. Zaistíme tlmočenie, hlasovanie, ozvučenie a všetko, čo je potrebné. Spoľahnite sa na nás a vyberieme pre Vás vhodnú AV technológiu podľa zamerania, prezentovaných materiálov a podkladov, programu konferencie a podľa predpokladaného počtu účastníkov.

  • poskytovanie konferenčných systémov na svetovej úrovni
  • návrh, projekt a realizácia fixných inštalácií alebo výhodný prenájom konferenčných zariadení
  • naše konferenčné systémy umožňujú priebeh diskusií či iných stretnutí bez akýchkoľvek problémov

Potrebujete pomôcť s projektom?

Dodávatelia technológií

osobná konzultácia
osobná konzultácia Osobná konzultácia