KONFERENČNÉ SYSTÉMY

Konferenčné systémy MediaTech dokážu zabezpečiť priebeh diskusií, meetingov, prezentácií, či iných stretnutí bez akýchkoľvek problémov v rôznych priestoroch.

Poskytnú vám možnosť zrozumiteľne sa počuť, vidieť a takisto zdieľať audiovizuálny obsah v najvyššej kvalite s účastníkmi konferencie. Moderné technológie, ktoré ponúkame v kombinácii s dlhoročným know-how, vám zaručia efektívnu komunikáciu, zvýšia kvalitu konferencií a pomôžu dosiahnuť požadovaných výsledkov.

Pozrite si najčastejšie žiadané produkty pre riešenie konferenčných, tlmočníckych a sprievodcovských systémov.

mikrofóny

Konferenčné mikrofóny

Kľúčovými požiadavkami na konferenčné mikrofóny sú čistota zvuku, jednoduché ovládanie a stabilita zariadenia.

Vytvorte ideálne podmienky pre profesionálny a plynulý priebeh konferencií. Diskusné a konferenčné mikrofóny zabezpečujú vynikajúcu kvalitu a zrozumiteľnosť hovoreného slova spolu s konštantnými parametrami zvukového prenosu.

Dodatočnou funkcionalitou je aktivácia/deaktivácia zvuku hovoriaceho alebo nastavenie mikrofónu s prioritou, vďaka ktorej dokáže napr. predseda konferencie dočasne vypnúť všetky ostatné mikrofóny okrem svojho.

Tlmočnícke systémy

Máte pred sebou medzinárodnú konferenciu, summit, bilaterálne rokovanie alebo školenie a očakávate potrebu simultánneho tlmočenia do viacerých jazykov?

Zabezpečíme pre vás plynulý chod medzinárodných udalostí pre 2 ale aj 32 jazykov. Profesionálne vybavené tlmočnícke systémy, obsahujú centrálny riadiaci pult, tlmočnícku kabínku a stanicu, delegátsku stanicu, digitálny tlmočnícky pult, bezdrôtovú riadiacu jednotku a konferenčnú účastnícku jednotku.

Sú vhodné do kongresových centier a konferenčných sál, ale aj do menších školiacich miestností či na iné podujatia.

sprievodcovské systémy

Sprievodcovské systémy

Pri výbere vhodného bezdrôtového sprievodcovského systému, tzv. tour guide, je v prvom rade dôležité dbať na zvukovú čistotu prenosu. Sprievodca alebo prednášajúci musí byť dostatočne zrozumiteľný.

Dodávame profesionálne sprievodcovské systémy a slúchadlá použiteľné aj v hlučnom prostredí – vašim návštevníkom teda neujde ani jedno slovo. Jednoduchosť ovládania systému a spoľahlivý prenos zvuku bez šumov a výpadkov je samozrejmosťou.

Sprievodcovské systémy sú vhodné pre použitie na prehliadkach, tréningoch, vo výučbe, na školeniach alebo jednoducho všade tam, kde potrebujete byť v pohybe.

ovládanie dotykom

Hlasovanie

Každá voľba a spracovanie výsledkov, a to aj pri veľkom počte prítomných, by mala prebehnúť hladko a bez stresov.

Používateľsky intuitívny systém hlasovania vám to zaručí. Jednoduché odovzdanie hlasu pomocou tlačidla a praktické prezeranie sprievodných dokumentov priamo na obrazovke zariadenia ocenia všetci účastníci rokovaní, zastupiteľských zasadnutí, valných a iných zhromaždení.

Videoprojekcia

Vytvorte ideálne podmienky na prezentovanie.

Moderná technická výbava priestoru prináša možnosť profesionálneho výkladu, jednoduchosť demonštrácií, udržiava pozornosť poslucháčov a robí konferencie atraktívnymi.

Prezentujte svoje podklady vo vysokom rozlíšení a na veľkej ploche za pomoci kvalitnej LED obrazovky alebo projektora a elektrického plátna.

Zaujalo vás riešenie Konferenčné systémy? Kontaktujte nášho odborníka.

REFERENCIE KONFERENČNÉ SYSTÉMY

O kvalite našich služieb vypovedajú mnohí spokojní klienti. Za viac ako 25 rokov na trhu sme zabezpečili plynulý chod viacerých konferencií, prehliadok, rokovaní, a i. Prezrite si vybrané referencie nami realizovaných projektov na mieru.

WordPress Lightbox