KONFERENČNÉ SYSTÉMY

Konferenčné systémy MediaTech dokážu zabezpečiť priebeh diskusií, meetingov, prezentácií, či iných stretnutí bez akýchkoľvek problémov v rôznych priestoroch.

Poskytnú vám možnosť zrozumiteľne sa počuť, vidieť a takisto zdieľať audiovizuálny obsah v najvyššej kvalite s účastníkmi konferencie. Moderné technológie, ktoré ponúkame v kombinácii s dlhoročným know-how, vám zaručia efektívnu komunikáciu, zvýšia kvalitu konferencií a pomôžu dosiahnuť požadovaných výsledkov.

Pozrite si najčastejšie žiadané produkty pre riešenie konferenčných, tlmočníckych a sprievodcovských systémov.

mikrofóny

Konferenčné mikrofóny

Kľúčovými požiadavkami na konferenčné mikrofóny sú čistota zvuku, jednoduché ovládanie a stabilita zariadenia.

Vytvorte ideálne podmienky pre profesionálny a plynulý priebeh konferencií. Diskusné a konferenčné mikrofóny zabezpečujú vynikajúcu kvalitu a zrozumiteľnosť hovoreného slova spolu s konštantnými parametrami zvukového prenosu.

Dodatočnou funkcionalitou je aktivácia/deaktivácia zvuku hovoriaceho alebo nastavenie mikrofónu s prioritou, vďaka ktorej dokáže napr. predseda konferencie dočasne vypnúť všetky ostatné mikrofóny okrem svojho.

Tlmočnícke systémy

Máte pred sebou medzinárodnú konferenciu, summit, bilaterálne rokovanie alebo školenie a očakávate potrebu simultánneho tlmočenia do viacerých jazykov?

Zabezpečíme pre vás plynulý chod medzinárodných udalostí pre 2 ale aj 32 jazykov. Profesionálne vybavené tlmočnícke systémy, obsahujú centrálny riadiaci pult, tlmočnícku kabínku a stanicu, delegátsku stanicu, digitálny tlmočnícky pult, bezdrôtovú riadiacu jednotku a konferenčnú účastnícku jednotku.

Sú vhodné do kongresových centier a konferenčných sál, ale aj do menších školiacich miestností či na iné podujatia.

sprievodcovské systémy

Sprievodcovské systémy

Pri výbere vhodného bezdrôtového sprievodcovského systému, tzv. tour guide, je v prvom rade dôležité dbať na zvukovú čistotu prenosu. Sprievodca alebo prednášajúci musí byť dostatočne zrozumiteľný.

Dodávame profesionálne sprievodcovské systémy a slúchadlá použiteľné aj v hlučnom prostredí – vašim návštevníkom teda neujde ani jedno slovo. Jednoduchosť ovládania systému a spoľahlivý prenos zvuku bez šumov a výpadkov je samozrejmosťou.

Sprievodcovské systémy sú vhodné pre použitie na prehliadkach, tréningoch, vo výučbe, na školeniach alebo jednoducho všade tam, kde potrebujete byť v pohybe.

ovládanie dotykom

Hlasovanie

Každá voľba a spracovanie výsledkov, a to aj pri veľkom počte prítomných, by mala prebehnúť hladko a bez stresov.

Používateľsky intuitívny systém hlasovania vám to zaručí. Jednoduché odovzdanie hlasu pomocou tlačidla a praktické prezeranie sprievodných dokumentov priamo na obrazovke zariadenia ocenia všetci účastníci rokovaní, zastupiteľských zasadnutí, valných a iných zhromaždení.

Videoprojekcia

Vytvorte ideálne podmienky na prezentovanie.

Moderná technická výbava priestoru prináša možnosť profesionálneho výkladu, jednoduchosť demonštrácií, udržiava pozornosť poslucháčov a robí konferencie atraktívnymi.

Prezentujte svoje podklady vo vysokom rozlíšení a na veľkej ploche za pomoci kvalitnej LED obrazovky alebo projektora a elektrického plátna.

Zaujalo vás riešenie Konferenčné systémy? Kontaktujte nášho odborníka.

REFERENCIE KONFERENČNÉ SYSTÉMY

O kvalite našich služieb vypovedajú mnohí spokojní klienti. Za viac ako 25 rokov na trhu sme zabezpečili plynulý chod viacerých konferencií, prehliadok, rokovaní, a i. Prezrite si vybrané referencie nami realizovaných projektov na mieru.

Odborná konzultácia


Konzultujte s nami svoje predstavy úplne bezplatne. Odošlite nám nezáväzný formulár a náš tím odborníkov vás bude v krátkom čase kontaktovať.

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Professional Consultation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Contact

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WordPress Lightbox