Váš partner pre audiovizuálne technológie

O NÁS

MediaTech Central Europe je popredným integrátorom audiovizuálnych, systémových a komunikačných riešení. Spoločnosť bola založená v roku 1994 a už viac ako 25 rokov je lídrom v oblasti dodávok a implementácie audiovizuálnych technológií na Slovensku.

MediaTech poskytuje svojim zákazníkom komplexné audiovizuálne riešenia. Naším poslaním je pomôcť klientom, aby sa im pracovalo efektívnejšie a pokrokovým spôsobom. Navrhujeme, dodávame a spájame technológie svetových výrobcov do funkčného celku. Tie sú ovládané na jeden dotyk, čo je v dnešnej dobe neoceniteľné kvôli šetreniu času a stopercentnej funkčnosti.

Obráťte sa na nás s dôverou. Naši odborníci sú vám plne k dispozícii.

NAŠA MISIA

Naším poslaním je navrhovať a dodávať spoľahlivé riešenia v oblasti audiovizuálnych technológií a pomáhať našim klientom dosahovať ich ciele prostredníctvom návrhu, integrácie a komplexnej podpore správnych audiovizuálnych riešení pre ich priestory.

Spájame aktívnych a tvorivých ľudí, ktorí spoločne dosahujú výnimočné ciele.

Od konceptu a inštalácie až po školenie a podporu na mieste, MediaTech vytvára jedinečné AV a IT riešenia, ktoré vyhovujú jedinečným potrebám klienta.

ČO PRINÁŠAME KLIENTOM

Každému projektu vdychujeme dušu a je pre nás výnimočný. Naša práca nie je iba o dodávaní hardvéru. Prinášame komplexnosť. Od analýzy stavu, konzultácií s klientom, návrhov riešení, dodania, inštalácií technológií až po zaškolenia a servis. Nášmu zákazníkovi dodávame vždy práve to, čo skutočne potrebuje a bude mu slúžiť roky.

Prinášame funkčné a overené technologické riešenia. Pretože práve know-how, kompatibilita zariadení, jednoduché ovládanie a zachytenie trendov v riešeniach sú smerodajné.

MEDIATECH GROUP

Za viac ako 25 rokov sa pole nášho pôsobenia rozšírilo zo Slovenska do celého sveta a práve preto sme vytvorili MediaTech group, ktorá v sebe spája 5 divízií. Lídrom je spoločnosť MediaTech Central Europe a ostatnými členmi sú spoločnosti Audio Resolution®, Ambicon®, AudioPressBox® a e-shop ZVUK.sk.

MediaTech – systémový integrátor, konzultant, projektant a distribútor

AudioPressBox®svetový líder v distribučných zosilňovačoch pre tlačové konferencie. AudioPressBox sa zúčastňuje na najprestížnejších svetových výstavách ako vystavovateľ profesionálnych AV technológií. Produkty pod značkou AudioPressBox sú svetovou jednotkou vo svojej kategórií a používané po celom svete. 

Audio Resolution®špičkové High-End aktívne reproduktorové sústavy

Ambicon®systémové riešenie zamerané na bezpečnosť pre zrozumiteľný a analyzovateľný záznam priestorového zvuku v prevádzkovo dôležitých priestoroch

ZVUK.sk – online predajný portál audiovizuálnych technológií

PROFIL SPOLOČNOSTI

MEDZINÁRODNÉ ČLENSTVÁ

MediaTech je jediným slovenským členom PSNI Global Alliance a AVIXA, svetových asociácií, ktoré  združujú najlepšie a najpokrokovejšie technologické audiovizuálne spoločnosti z celého sveta. Vďaka členstvu v medzinárodných organizáciách má MediaTech Central Europe priamy prístup ku všetkým technologickým novinkám, najnovším poznatkom a postupom v oblasti AV technológií z celého sveta.

NÁŠ TÍM

MediaTech tím je plný skúsených špecialistov s know-how, ktorí premenia vaše požiadavky na realitu. MediaTech pre vás vytvorí jedinečné a funkčné AV a IT riešenia.

Naším cieľom v projektoch je navrhnovanie takých systémov, ktoré su ľahko užívateľsky ovládateľné a zároveň spĺňajú najvyššie technické a funkčné parametre pre AV systémy.

30+

skúsených odborníkov

25+

rokov skúseností

CERTIFIKÁTY & KOMPETENCIE

Profesionalitu spoločnosti potvrdzujú certifikáty systému manažérstva kvality podľa noriem ISO 9001 a ISO 14001.

Osobitný dôraz kladieme na neustále vzdelávanie obchodných manažérov, projektantov a technických špecialistov. Pravidelne sa zúčastňujeme svetových audiovizuálnych výstav, konferencií a školení priamo u výrobcov po celom svete. Získané informácie prinášame na slovenský trh.

MediaTech je certifikovaný pre poskytovanie glóbalnych audiovizuálnych projektov a služieb v rámci PSNI Global Alliance.

VÝVOJ SPOLOČNOSTI

2021

PSNI Global Alliance

Stali sme sa členom celosvetovo najuznávanejšej siete AV integrátorov, výrobcov, distribútorov a servisných partnerov.

2020

Videokonferencia.sk

Spustenie stránky zameranej na videokonferenčné riešenia

2019

MediaTech

Oslavujeme 25 rokov na trhu audiovizuálnych technológií.

2015

ZVUK.SK

Spustenie e-shopu ZVUK.sk na predaj profesionálnej zvukovej techniky.

2012

AudioPressBox

Predstavenie AudioPressBox zariadení na výstave ISE v Amsterdame

2010

Ambicon

Svetová premiéra technológie Ambicon na výstave ATC Global.

2002

Audio-Resolution

Svetu sme predstavili high-end reprosústavy Audio-Resolution.

1994

MediaTech

Založenie spoločnosti.

WordPress Lightbox