O nás

MediaTech Central Europe je popredným systémovým integrátorom audiovizuálnych technológií svetových výrobcov. Spoločnosť bola založená v roku 1994 a už viac ako 25 rokov je lídrom v oblasti dodávok a implementácie audiovizuálnych technológií na Slovensku.

MediaTech poskytuje svojim zákazníkom kompletné audiovizuálne riešenia. Projekt navrhneme, dodáme zariadenia, zabezpečíme jeho realizáciu a pre bezproblémové fungovanie zaškolíme personál. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis. Či už sa jedná o systémovú integráciu, poradenstvo pre odberateľov alebo podporu koncových používateľov, naším hlavným cieľom v projektoch je navrhovanie takých systémov, ktoré sú ľahko používateľsky ovládateľné a zároveň spĺňajú najvyššie technické a funkčné parametre.

Certifikáty & kompetencie:

Profesionalitu spoločnosti potvrdzujú certifikáty systému manažérstva kvality podľa noriem ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Osobitný dôraz kladieme na neustále vzdelávanie obchodných manažérov, projektantov a technických špecialistov. Pravidelne sa zúčastňujeme audiovizuálnych výstav, konferencií a školení priamo u výrobcov po celom svete. Získané informácie prinášame na slovenský trh.

Sme členmi:

MediaTech je jediným slovenským členom PSNI Global Alliance a AVIXA, asociácií združujúce pokrokové technologické audiovizuálne spoločnosti z celého sveta. Vďaka tomu máme priamy prístup ku všetkým technologickým novinkám a najnovším poznatkom v oblasti technológií.

MediaTech Group:

Za posledných 25 rokov sa pole nášho pôsobenia značne rozšírilo a preto sme vytvorili MediaTech Group, ktorá v sebe spája 5 divízií. Lídrom je spoločnosť MediaTech Central Europe a ostatnými členmi sú spoločnosti Audio Resolution®, Ambicon®, AudioPressBox® a e-shop ZVUK.sk.

 • MediaTech audiovizuálne riešenia na mieru
 • Audio Resolution®špičkové High-End aktívne reproduktorové sústavy
 • Ambicon®systémové riešenie zamerané na bezpečnosť pre zrozumiteľný a analyzovateľný záznam priestorového zvuku v prevádzkovo dôležitých priestoroch
 • AudioPressBox®svetový líder v konferenčných distribučných zosilňovačoch pre tlačové konferencie. AudioPressBox sa zúčastňuje na  najprestížnejších svetových výstavách ako vystavovateľ profesionálnych AV technológií. Produkty pod značkou AudioPressBox sú distribuované pre integrátorov technológií a rental spoločnostiam po celom svete
 • ZVUK.ske-shop s profesionálnou zvukovou technikou určený všetkým milovníkom kvalitného zvuku

Na stiahnutie:

VÝVOJ SPOLOČNOSTI

 • 2021

  PSNI Global Alliance

  Stali sme sa členom celosvetovo najuznávanejšej siete AV integrátorov, výrobcov, distribútorov a servisných partnerov.

 • 2020

  Videokonferencia.sk

  Spustenie stránky zameranej na videokonferenčné riešenia

 • 2019

  MediaTech

  Oslavujeme 25 rokov na trhu audiovizuálnych technológií.

 • 2015

  ZVUK.SK

  Spustenie e-shopu ZVUK.sk na predaj profesionálnej zvukovej techniky.

 • 2012

  AudioPressBox

  Predstavenie AudioPressBox zariadení na výstave ISE v Amsterdame

 • 2010

  Ambicon

  Svetová premiéra technológie Ambicon na výstave ATC Global.

 • 2002

  Audio-Resolution

  Svetu sme predstavili high-end reprosústavy Audio-Resolution.

 • 1994

  MediaTech

  Založenie spoločnosti.

WordPress Lightbox