O nás

MediaTech Central Europe je popredným systémovým integrátorom audiovizuálnych technológií svetových výrobcov. Spoločnosť bola založená v roku 1994 a už viac ako 25 rokov je lídrom v oblasti dodávok a implementácie audiovizuálnych technológií na Slovensku.

MediaTech poskytuje svojim zákazníkom kompletné audiovizuálne riešenia. Projekt navrhneme, dodáme zariadenia, zabezpečíme jeho realizáciu a pre bezproblémové fungovanie zaškolíme personál. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis. Či už sa jedná o systémovú integráciu, poradenstvo pre odberateľov alebo podporu koncových používateľov, naším hlavným cieľom v projektoch je navrhovanie takých systémov, ktoré sú ľahko používateľsky ovládateľné a zároveň spĺňajú najvyššie technické a funkčné parametre.

Certifikáty & kompetencie:

Profesionalitu spoločnosti potvrdzujú certifikáty systému manažérstva kvality podľa noriem ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015. Okrem toho sme jediným slovenským členom svetovej asociácie AVIXA, ktorá združuje pokrokové technologické audiovizuálne spoločnosti z celého sveta. Vďaka tomu máme priamy prístup ku všetkým technologickým novinkám a najnovším poznatkom v oblasti technológií.

Osobitný dôraz kladieme na neustále vzdelávanie obchodných manažérov, projektantov a technických špecialistov. Pravidelne sa zúčastňujeme audiovizuálnych výstav, konferencií a školení priamo u výrobcov po celom svete. Získané informácie prinášame na slovenský trh.

MediaTech Group:

Za posledných 25 rokov sa pole nášho pôsobenia značne rozšírilo a preto sme vytvorili MediaTech Group, ktorá v sebe spája 5 divízií. Lídrom je spoločnosť MediaTech Central Europe a ostatnými členmi sú spoločnosti Audio Resolution®, Ambicon®, AudioPressBox® a e-shop ZVUK.sk.

 • MediaTech audiovizuálne riešenia na mieru
 • Audio Resolution®špičkové High-End aktívne reproduktorové sústavy
 • Ambicon®systémové riešenie zamerané na bezpečnosť pre zrozumiteľný a analyzovateľný záznam priestorového zvuku v prevádzkovo dôležitých priestoroch
 • AudioPressBox®svetový líder v konferenčných distribučných zosilňovačoch pre tlačové konferencie. AudioPressBox sa zúčastňuje na  najprestížnejších svetových výstavách ako vystavovateľ profesionálnych AV technológií. Produkty pod značkou AudioPressBox sú distribuované pre integrátorov technológií a rental spoločnostiam po celom svete
 • ZVUK.ske-shop s profesionálnou zvukovou technikou určený všetkým milovníkom kvalitného zvuku

Na stiahnutie:

VÝVOJ SPOLOČNOSTI

 • 2019

  MediaTech

  Oslavujeme 25 rokov na trhu audiovizuálnych technológií.

 • 2015

  ZVUK.SK

  Spustenie e-shopu ZVUK.sk na predaj profesionálnej zvukovej techniky.

 • 2012

  Audio Pressbox

  Predstavenie značky AudioPressBox na výstave ISE v Amsterdame.

 • 2010

  Ambicon

  Svetová premiéra technológie Ambicon na výstave ATC Global.

 • 2002

  Audio-Resolution

  Svetu sme predstavili high-end reprosústavy Audio-Resolution.

 • 1994

  MediaTech

  Založenie spoločnosti.

Odborná konzultácia


Konzultujte s nami svoje predstavy úplne bezplatne. Odošlite nám nezáväzný formulár a náš tím odborníkov vás bude v krátkom čase kontaktovať.

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Professional Consultation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Contact

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WordPress Lightbox