Cisco Webex

Spoločnosť Cisco patrí k svetovým lídrom v oblasti profesionálnych videokonferenčných riešení a riešení pre spoluprácu na diaľku.

Ľudia po celom svete sa každý deň spoliehajú na platformu Cisco Webex pri spolupráci so svojimi tímami, partnermi a zákazníkmi. Bez ohľadu na to, či patria medzi veľké spoločnosti alebo so svojim biznisom len začínajú. Prostredníctvom Cisco Webex sa každoročne uskutoční 500 miliónov schôdzok.

Mám záujem o riešenie

PREČO CISCO WEBEX

Produkty Cisco a komunikácia cez Cisco Webex  sa vyznačujú jednoduchosťou použitia, maximálnou bezpečnosťou celého systému a ochranou komunikácie.

V rámci partnerstva s Cisco sa sústreďujeme predovšetkým na profesionálne hardvérové riešenia videokonferencií, prelomové riešenia kooperácie na diaľku a softvérovej platforme Cisco Webex. Kvalitné videokonferenčné riešenia pre kooperáciu na diaľku sú v dnešnej dobe už neoddeliteľnou súčasťou takmer každej firmy, jednotlivcov, rôznych inštitúcií či škôl.

Cisco Webex DX80

Objavte nový spôsob komunikácie a spolupráce cez dotykovú HD obrazovku so vstavanou profesionálnou kamerou. Prezentácie a spolupráca na diaľku neboli nikdy jednoduchšie. Cisco Webex DX80 vám ponúkne nielen špičkovú obrazovku a dokonalú pracovnú plochu, ale zároveň samostatnú plnohodnotnú videokonferenciu s kryštalicky čistým zvukom a perfektným obrazom. Budete mať pocit akoby ste sedeli za jedným stolom s účastníkmi na druhej strane video-konferenčného hovoru.

Cisco Webex Desk Pro

Revolučný produkt Cisco Webex Desk Pro je all-in-one riešenie, ktoré v sebe zahŕňa profesionálnu videokonferenciu so zabudovanými reproduktormi, mikrofónmi a kamerou. Ako bonus obsahuje 4K dotykovú obrazovku s digitálnym magnetickým perom pomocou ktorej môžete prezentovaný obsah jednoducho komentovať, zvýrazňovať, opravovať či anotovať.

Cisco Webex Room Kit Mini

Cisco Webex Room Kit Mini predstavuje inteligentné videokonferenčné riešenie, ktoré je navrhnuté do menších miestností alebo pre priestory do 5 ľudí. Aj malé tímy potrebujú kvalitné technológie pre stretávanie sa, zdieľanie informácií a spoluprácu. Cisco Webex Room Kit Mini má jednoduché pripojenie, audio a video na vysokej úrovni a možnosť bezdrôtového prezentovania. Všetky funkcie sú veľmi jednoducho ovládateľné cez dotykový panel alebo mobilný telefón.

Cisco Webex Room Kit

Set Cisco Webex Room Kit je výkonné riešenie určené pre menšie až stredne veľké meeting rooms pre 7 účastníkov. Jednoducho pripojíte na akýkoľvek zobrazovací panel, LCD alebo LED TV a spolu so vstavanou kamerou, mikrofónom a inteligentným dotykovým panelom máte kompletné vybavenie pre vašu videokonferenciu.

Veľké zasadacie miestnosti

Do  veľkých zasadacích miestností je ideálnou voľbou Cisco Webex Room 55 Dual. Cisco Webex Room 55 Dual je all-in-one systém videokonferenčného typu určený pre miestnosti do 12 účastníkov. Systém je osadený dvoma 55-palcovými LED obrazovkami, špičkovým QUAD kamerovým systémom, vlastným kvalitným ozvučením a to všetko je vložené do elegantného stojanu, ktorý môžete umiestniť k stene alebo do priestoru. Cisco Webex Room 55 Dual poskytuje bezkonkurenčný obrazový a zvukový zážitok.

Cisco Webex Legislate

Cisco Webex Legislate je jediné špecializované riešenie, ktoré umožňuje zákonodarným a zastupiteľským orgánom rokovať a hlasovať podľa bežných procedúr, avšak vo virtuálnom prostredí. Umožňuje účasť na diaľku, alebo zmiešaný model účasti s dôrazom na jednoduché použitie a celkovú jednoduchosť systému.

Webex Legislate sa dá prispôsobiť rôznym potrebám zastupiteľských orgánov na všetkých úrovniach – celoštátnej, regionálnej aj miestnej. Riešenie Webex Legislate je postavené na bezpečnej globálnej platforme Webex, čo zaručuje vysokú dostupnosť a spoľahlivosť inštitúciám na celom svete.

CISCO WEBEX LICENCIE:


predaj licencií


Správa licencií


Support

Licencie Webex Vám zostavíme podľa požiadaviek, tak aby spĺňali všetky potreby. Poradíme tak, aby ste vedeli využívať licencie čo najefektívnejšie a v prípade potreby využili možnosť ich rozširenia podľa toho, ako sa bude vyvíjať a meniť štruktúra organizácie/firmy.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox