CISCO WEBEX DESK PRO

Najpokročilejšie zariadenia pre vzdialenú spoluprácu

Cisco Webex Desk Pro je videokonferenčné zariadenie určené na stôl a umožňuje intuitívnym spôsobom komunikovať jednému, prípadne dvom ľuďom, spoza stola so vzdialenými stranami. Patrí k najpokročilejším zariadeniam pre vzdialenú spoluprácu. Cisco Webex Desk Pro je prémiové all-in-one zariadenie ktoré obsahuje 27″ 4K displej, 71° FULL HD kameru, vynikajúcim zvukovým systémom a pokročilým mikrofónovým poľom s potlačením hluku.

Mám záujem o riešenie

CISCO WEBEX DESK PRO


All-in-One

videokonferencia


Digitálna

tabuľa


Spolupráca na báze

umelej inteligencie

Jednoducho bezdrôtovo spárujte svoje zariadenie alebo dokujte svoj laptop a jedným stlačením tlačidla sa rýchlo pripojte alebo začnite schôdzku. Vďaka pripojeniu USB-C sa z Webex Desk Pro stane váš primárny monitor a zariadenie na spoluprácu typu „všetko v jednom“, ktoré podporuje váš videokonferenčný softvér podľa vášho výberu.

Ovládanie zariadenia je intuitívne prostredníctvom jeho dotykovej obrazovky. Pri kamere má umiestnený LED indikátor, ktorý v prípade, ak je kamera aktívna, svieti na zeleno. Ak si chcete byť 100% istý, že vás kamera nesníma, je nad kamerou fyzická clona/bezpečnostná krytka na kameru. Ovládanie hlasitosti, ako aj deaktivovanie mikrofónu počas hovoru, je možné prostredníctvom tlačidiel v pravom dolnom rohu nad jeho zabudovaným reproduktorovým poľom.

Zabudovaná kamera automaticky optimalizuje náhľad v miestnosti podľa toho, ako pred ňou sedia používatelia. Tento dynamicky optimalizovaný náhľad kamery zabezpečí automatické zaostrenie a optimalizovanie snímaného obrazu podľa sedenia pred zariadením.

CISCO WEBEX DESK PRO JE NAVRHNUTÉ
NA PODPORU AKÉHOKOĽVEK SPÔSOBU PRÁCE:

Osobná spolupráca

Webex Desk Pro je ideálnou pracovnou a kooperačnou stanicou pre riadiacich pracovníkov, znalostných pracovníkov a šampiónov produktivity. Vychutnajte si profesionálnu videokonferenciu a kooperáciu typu „všetko v jednom“ a zažite zážitok z online stretnutí, ktorý bude konkurenciou pre osobnú spoluprácu.

Moderné pracovné priestory

Webex Desk Pro je zariadenie na spoluprácu typu všetko v jednom do otvorených aj normálnych kancelárií. Funguje ako osobné alebo zdieľané zariadenie, ktoré kombinuje neuveriteľný displej s rozlíšením 4K, pole mikrofónov s potlačením šumu a špičkové reproduktory a fotoaparát. Pokročilá AI (umelá inteligencia) a analytika poskytujú informácie, ktoré potrebujete na podporu transformácií na pracovisku.

Vzdialení odborníci

Pre odborníkov v odbore, kde osobné stretnutia nie sú vždy možnosťou, ponúka Webex Desk Pro možnosti prémiovej kvality, takže budete vždy pôsobiť profesionálne. Cez Cisco Webex Desk Pro sa vedia efektívne a rýchlo spojiť odborníci z rôznych oblastí a častí sveta alebo krajiny. Môžu navzájom komunikovať, zdieľať, anotovať alebo konzultovať vizuálne potrebný obsah pomocou dotykovej obrazovky. Práve možnosť jasne definovať, označiť a konzultovať konkrétnu vec napr. určitý bod v röntgenovej snímke prispieva k celkovej efektivite pracovných procesov.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox