Cisco Webex Room Kit Mini

Cisco Webex Room Kit Mini predstavuje ALL-IN-ONE riešenie navrhnuté špeciálne pre HUDDLE ROOMS aplikácie (do 5 osôb) a spája v sebe črty doteraz dosiahnuté len pri veľkých videokonferenčných zariadeniach. Kombinuje v sebe 4K kameru so širokým pohľadom 120° s inteligentným systémom FRAMING, ktoré rozpoznáva a približuje ľudí v miestnosti, kvalitné ozvučenie menších priestorov, mikrofón a elegantný 10“ dotykový panel, ktorým riadite celú videokonferenciu a ktorý je v rovnakom elegantnom dizajne ako Room Kit Mini.

Mám záujem o riešenie

Cisco Webex Room Kit Mini zaregistrujete do Cisco Webex cloudu a videokonferencie cez komunikačný software Webex môžete robiť kedykoľvek len s použitím elegantného ovládacieho dotykového panelu. Tak isto môže byť toto zariadenie používané v konfigurácií BYOD (Bring Your Own Device)


4K kamera so
120° pohľadom


Automaticky
detekuje prítomnosť
osoby


Automaticky
rozpoznáva počet
účastníkov

Hlavné črty a inteligentné funkcie

 • Automaticky rozoznáva počet účastníkov a ich polohu a patrične tomu prispôsobuje záber kamery – ADP (Automatically Detects Participants)
 • Automatická eliminácia rušivých zvukov prichádzajúcich z miestnosti (šušťanie papiera, ťukanie perom, zvuky z klimatizácie, a pod.) – ANR (Automatic Noise Reduction)
 • Automaticky detekuje prítomnosť osoby (cez mobilné zariadenie) a spustí „štart“ systému – AWU (Automatic Wake-UP)
 • AGC – Automatic Gain Control
 • Možnosť WIRELESS prezentácie obsahu (až 4K)
 • 4K kamera so 120° pohľadom, vstavaný mikrofón, vstavané reproduktory, WiFi, Bluetooth
 • SIP protokol

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

  Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

  WordPress Lightbox