CISCO WEBEX ROOM 55 DUAL

Cisco Webex Room 55 Dual je systém videokonferencií typu ALL-IN-ONE určený až pre 12 participantov do stredne veľkých až veľkých konferenčných miestností. Systém je osadený dvoma 55-palcovými LED obrazovkami, špičkovým QUAD kamerovým systémom, vlastným kvalitným ozvučením a to všetko je vložené do elegantného stojanu, ktorý môžete umiestniť k stene, alebo do priestoru.

Mám záujem o riešenie

Cisco Webex Room 55 Dual poskytuje bezkonkurenčný obrazový a zvukový zážitok, ktorý zákazníci od spoločnosti Cisco očakávajú. Nové možnosti navyše umožňujú ešte inteligentnejšie stretnutia, inteligentnejšie prezentačné možnosti a inteligentnejšiu integráciu miestností a zariadení.

Systém napríklad ponúka sofistikované kamerové technológie, ktoré umožňujú sledovanie rečníkov ako aj automatické rámovanie pre lepšie zachytenie danej oblasti miestnosti v ktorej sa aktuálne aktívne komunikuje. Produkt je bohatý na funkcionality a skúsenosti a je navrhnutý tak, aby bol ľahko prispôsobiteľný pre všetky vaše konferenčné miestnosti a priestory – či už sú zaregistrované „On-premise“ alebo do Cisco Webex v cloude.

Je to jeden z najvýkonnejších a najkomplexnejších dostupných video systémov s najvyššou kvalitou obrazu a zvuku.


Ovládacia
dotyková jednotka


Potlačenie
rušivých zvukov
v miestnosti


Inteligentné
snímanie ľudí


Podporuje WiFi

Dizajnové vs. funkčné vlastnosti

  • Obsahuje najnovšiu generáciu 4K kodeku pre video kolaboráciu
  • Najnovšia plne automatická HD kamera
  • Všetko čo potrebujete, máte v jednom systéme – obrazovky, reproduktory, kodek, kameru, mikrofóny, montážne a dizajnové prvky
  • Ovládacia dotyková jednotka
  • Elegantný komplexný statív

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox