Cisco_webex_legislate

Legislate pre Webex

Webex Legislate je jediné špecializované riešenie, ktoré umožňuje zákonodarným a zastupiteľským orgánom rokovať a hlasovať podľa bežných procedúr, avšak vo virtuálnom prostredí. Umožňuje účasť na diaľku, alebo zmiešaný model účasti s dôrazom na jednoduché použitie a celkovú jednoduchosť systému.

Webex Legislate sa dá prispôsobiť rôznym potrebám zastupiteľských orgánov na všetkých úrovniach – celoštátnej, regionálnej aj miestnej. Riešenie Webex Legislate je postavené na bezpečnej globálnej platforme Webex, čo zaručuje vysokú dostupnosť a spoľahlivosť inštitúciám na celom svete.

Mám záujem o riešenie

Vytvorené špeciálne pre potreby štátnej správy


Navrhnuté špeciálne pre legislatívu


Maximálna bezpečnosť


Plnohodnotné rokovanie a hlasovanie
na diaľku

KOMPLETNÉ ŠPECIALIZOVANÉ LEGISLATÍVNE RIEŠENIE

Webex Legislate umožňuje bezpečný a plnohodnotný výkon štátnej správy vrátanie hlasovania vo virtuálnom prostredí. Zvyšuje tak celkovú efektivitu procesov a sprostredkováva bezpečný kontakt v dobe mimoriadnych opatrení.

Orgány štátnej správy potrebujú zabezpečiť bezproblémovú komunikáciu a spoluprácu svojich pracovníkov a umožniť im bezpečne zasadať online pri dodržaní klasického rokovacieho poriadku a zvykov. Legislate for Webex je vysoko špecializované riešenie, ktoré spĺňa osobitné požiadavky legislatívnych orgánov a ponúka im užívateľskú skúsenosť, ktorá je porovnateľná s fyzickou účasťou pri zasadnutiach a hlasovaniach.

KONAJTE RÝCHLO, ROZHODNE A BEZPEČNE

 • Jednotné prihlasovanie s viacfaktorovým overovaním
 • Vizuálne a verbálne overenie identity účastníkov pred povolením prístupu
 • Dohľad nad všetkými procedúrami vrátane hlasovania
 • Anonymné alebo prispôsobiteľné hlasovanie s podrobnou štatistikou podľa strán a hlasujúcich
 • Dostupné na širokom spektre zariadení
 • Pre okamžité zvolanie jednaní
 • Zachovanie inštitucionálnych tradícií vo virtuálnej podobe
 • Zaistenie bezpečnosti a správnosti

Kompletné funkcie pre hlasovanie

Jednoduchá príprava, organizácia a riadenie bezpečného hlasovania. Zostavte si agendu vopred a ihneď analyzujte výsledky hlasovaní, vrátane prehľadov podľa vami nastavených strán, alebo skupín.

Riadenie zasadnutí a sledovanie času

Vstavané nástroje pre riadenia jednaní, ako je dĺžka príhovorov, časy hlasovaní a ďalšie aspekty celého zasadnutia.

Predsálie s video náhľadom a bezpečné overenie účastníkov

Nemusíte mať obavy, že by na dôležité jednania a hlasovania prenikol niekto nepovolaný. Súčasťou riešení je overovanie účastníkov spolu s bezpečnostnými nástrojmi, ako je multifaktorová autentizácia Cisco DUO.

Vaša terminológia a vaše tradície

Nastavte si podľa seba názov organizácie, užívateľov, skupiny, úkony, farby a ďalšie potrebné náležitosti a to priamo v aplikácii, presne podľa zvyku a štandardov vašej inštitúcie.

Vedľajšie jednacie miestnosti

Z hlavného jednania si môžete odskočiť do oddelených jednacích miestností k súkromným rozhovorom a jednoducho sa po ich ukončení vrátiť.

Prihlásenie sa o slovo

Prispôsobené úkony, prostredníctvom ktorých môžu účastníci vstupovať do jednaní. Predsedajúci môže tieto úkony sledovať, napríklad udržiavať chronologicky riadený zoznam tých, ktorí sa prihlásia o slovo.

Viac predsedajúcich

Na riadení jednaní sa môže podieľať viac osôb, ktoré budú zaisťovať dodržiavanie vyhradeného času pre rečníkov, vypínať a zapínať mikrofóny, overovať nových prihlásených účastníkov čakajúcich v predsálach a ovládať video prenos.

Skryté titulky

Skryté titulky vyžadujú zákony mnohých zemí. Webex ponúka presné a spoľahlivé skryté titulky aj pri jednaniach na tie najzložitejšie odborné témy, napríklad pri jednaniach o návrhoch a pri počúvaní vo výboroch.

Simultánne tlmočenie

Účastníci môžu priamo v aplikácii sledovať jednania s tlmočením v reálnom čase do iného jazyka, či si na obrazovke zobraziť okno s tlmočením do znakovej reči.

Role

Prednastavené role ako účastníci, predsedajúci alebo správcovia uľahčujú priraďovanie oprávnení rôznym skupinám osôb. Role sú prispôsobiteľné podľa potrieb každej organizácie.

Video

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

  Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

  WordPress Lightbox