fbpx

Meeting room

Popis riešenia

Meeting room v TV Markíza sme vybavili modernými technológiami.

Premeňte poradu či videokonferenciu na zážitok! Vďaka moderne vybavenej zasadačke (meeting room) komunikujete efektívnejšie, šetríte čas a peniaze, ale zároveň budujete aj imidž spoločnosti a tvoríte príjemné pracovné prostredie. Vaše stretnutia nadobudnú interaktívny rozmer.

Hlavnými výhodami správne vybavenej a digitálne ovládanej meeting room od MediaTech sú:

  • jednoduchosť obsluhy a manipulácie
  • zvýšená efektivita stretnutí aj práce
  • celý svet v jednej miestnosti
  • zjednotenie ovládania do dotykového panelu
  • moderné technológie ako video-konferencia, audio-konferencia, prezentačný systém
  • ovládanie žalúzií, osvetlenia či teploty na diaľku

Technické možnosti

Podľa požiadaviek zákazníka navrhneme kompletné know how ako technicky vybaviť zasadačky s rôznou kapacitou. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vyriešime prezentačný systém, audio-konferenčný systém, video-konferenčný systém, osvetlenie priestoru, tienenie v miestnosti a v neposlednom rade akustickú úpravu priestoru.

Ozvučenie

základom konferenčného vybavenia sú vhodné reproduktory, ktoré musia spĺňať požiadavky kladené na kvalitu reprodukcie. Treba dbať na vhodný výber správnej repro sústavy, ktorá poskytne dostačujúci výkon na ozvučenie celého priestoru a prinesie čistý neskreslený zvuk priamo k poslucháčom.

Dotykový ovládací panel

výhodou našich riešení je jednoduchosť ovládacieho systému. Celú miestnosť a všetky zariadenia v nej dokážete ovládať prostredníctvom jedného dotykového ovládacieho panela. Pripojenie ku video konferenčnému zariadeniu je veľmi jednoduché a realizuje sa bezdrôtovo alebo použitím HDMI kábla.

Prípojné body

Pripojenie ku projekčnému systému je veľmi jednoduché a realizuje sa bezdrôtovo alebo použitím HDMI kábla. Prípojný bod funguje plug & play, takže stačí pripojiť váš notebook alebo iné zariadenie a môžete prezentovať.

Projektor

poskytuje praktické a efektívne riešenie pre každý typ videoprojekcie. Vďaka kompaktným rozmerom môžete kdekoľvek premietať svoje digitálne podklady vo vysokom rozlíšení na veľkej ploche. Jednoduché umiestnenie pod stropom Vám ušetrí miesto a vzdialené ovládanie zas prinesie jednoduchosť pri spúšťaní a ovládaní. Projektor dnes patrí ku štandardnej výbave pri prezentovaní.

Plátno

prezentujte svoje podklady v najlepšej kvalite aby boli jasne rozlíšiteľné všetky detaily. Inštalácia elektrického alebo manuálneho plátna Vám premení miestnosť na nepoznanie a vytvorí tak ideálne podmienky na prezentovanie. Plátno slúži ako najvhodnejší podklad pre signál vysielaný projektorom a nemal by tak chýbať pri žiadnej video projekcií.

LED obrazovka

prezentujte svoje podklady v najlepšej kvalite úplne jednoducho, pomocou projekčných systémov a zariadení najvyššej kvality. LED obrazovka, elektrické plátno či projektor Vám dokážu premeniť miestnosť na nepoznanie a vytvoria ideálne podmienky na prezentovanie. Pre ešte väčší komfort je možné použiť bezdrôtový systém prezentácie čím sa zbavíte otravných káblov a jedným kliknutím dokážete zdieľať obrazovku notebooku alebo mobilného zariadenia. V prípade, že chcete realizovať konferenciu ešte interaktívnejšie, v miestnosti môže byť aj multifunkčný dotykový monitor.

Dodávatelia technológií

odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia