MEETING ROOM

Zasadačka, často nazývaná aj meeting room alebo zasadacia miestnosť, je srdcom každej firmy a je svedkom množstva nápadov, brainstormingov a stretnutí.

MediaTech Central Europe je špecialistom na zvuk a audiovizuálne technológie do vašej zasadačky. Navrhneme a dodáme pre vás to najvhodnejšie riešenie, aby ste sa dokázali jednoducho spojiť s partnermi a zefektívnili prezentovanie vašich nápadov a výsledkov.

Mám záujem o riešenie

Proces riešenia

Odborná konzultácia

Konzultujte svoje nápady a otázky bezplatne a nezáväzne s našimi špecialistami z oblasti audiovizuálnych technológií.

Návrh riešenia a projekt

Navrhneme vám projektové riešenie, ktoré vyhovuje vašim finančným a prevádzkovým požiadavkám vrátane kompletnej technickej dokumentácie.

Dodanie a realizácia

Postaráme sa o dodanie, inštaláciu a kompletné nastavenie vami vybraných zaradení.

Zaškolenie a servis

Zaškolenie personálu pre bezproblémové ovládanie technológií je samozrejmosťou, ako i servisné služby, záručný a pozáručný servis.

technológie v malej zasadačke

Malá zasadacia miestnosť

Malá zasadačka tzv. “huddle room“ je miestnosť určená na rýchle porady pre 2-6 ľudí. V malej zasadačke je dôležitá možnosť prezentácie a videokonferencie. Toto sa dá veľmi ľahko dosiahnuť za použitia správne zvoleného videokonferenčného systému a TV. Prineste si iba svoj notebook alebo telefón a jednoducho prezentujte/spojte sa s celým svetom.

Mám záujem o riešenie

technológie v strednej zasadačke

Stredná zasadacia miestnosť

Stredne veľká zasadačka je najbežnejším typom meeting room-u, kde sa konajú pravidelné porady tímov. Či už sa stretávajú na pravidelný reporting, brainstorming alebo videokonferenciu, v rámci úspory času je nutné to dosiahnuť rýchlo a efektívne. Na prezentácie reportov alebo brainstromingových nápadov zvyčajne slúži bezdrôtové pripojenie notebooku. Pre spojenie sa s partnerom v inom meste alebo štáte slúži videokonferencia, ku ktorej sa jednoducho pripojíte. Pre zrozumiteľnosť zvuku sa môžu použiť zabudované stropné reproduktory, mikrofón a akustika. Namiesto TV sa dá využiť aj plátno s projektorom. Všetky zariadenia sú jednoducho ovládateľné cez touch panel.

Mám záujem o riešenie

meeting room zasadačka

Veľká zasadacia miestnosť

Veľká zasadačka nazývaná i “board room“ obsahuje najširšiu škálu použitých audiovizuálnych technológií. Hlavným prvkom je videokonferenčné riešenie s profesionálnou kamerou, zabudované ozvučenie (stropné mikrofóny a reproduktory) a  dizajnová akustika. Samozrejmosťou je aj prezentačný systém. Board room je vybavený TV ako i projektorom a plátnom, ktoré slúžia na prezentáciu pre väčšie množstvo účastníkov. Všetky použité technológie sa ovládajú  jednoducho cez touch panely, ktoré môžu byť zabudované v stene alebo prenosné stolové. Pre náročných klientov často dodávame aj mikrofónny konferenčný systém.

Mám záujem o riešenie

REFERENCIE MEETING ROOM

O kvalite našich služieb vypovedajú mnohí spokojní klienti. Za viac ako 25 rokov na trhu sme navrhli, dodali a implementovali kompletné technické vybavenie do mnohých menších aj väčších zasadačiek s kapacitou 5 – 15 a viac osôb. Prezrite si vybrané referencie nami realizovaných meeting room na mieru.

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nášho špecialistu alebo vypíšte krátky formulár. Budeme Vás spätne kontaktovať.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Odborná konzultácia


Konzultujte s nami svoje predstavy úplne bezplatne. Odošlite nám nezáväzný formulár a náš tím odborníkov vás bude v krátkom čase kontaktovať.

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Professional Consultation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Contact

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WordPress Lightbox