MEETING ROOM

Zasadačka, často nazývaná aj meeting room alebo zasadacia miestnosť, je srdcom každej firmy a je svedkom množstva nápadov, brainstormingov a stretnutí.

MediaTech Central Europe je špecialistom na zvuk a audiovizuálne technológie do vašej zasadačky. Navrhneme a dodáme pre vás to najvhodnejšie riešenie, aby ste sa dokázali jednoducho spojiť s partnermi a zefektívnili prezentovanie vašich nápadov a výsledkov.

Mám záujem o riešenie

Proces riešenia

Odborná konzultácia

Konzultujte svoje nápady a otázky bezplatne a nezáväzne s našimi špecialistami z oblasti audiovizuálnych technológií.

Návrh riešenia a projekt

Navrhneme vám projektové riešenie, ktoré vyhovuje vašim finančným a prevádzkovým požiadavkám vrátane kompletnej technickej dokumentácie.

Dodanie a realizácia

Postaráme sa o dodanie, inštaláciu a kompletné nastavenie vami vybraných zaradení.

Zaškolenie a servis

Zaškolenie personálu pre bezproblémové ovládanie technológií je samozrejmosťou, ako i servisné služby, záručný a pozáručný servis.

Malá zasadacia miestnosť

Malá zasadačka tzv. “huddle room“ je miestnosť určená na rýchle porady pre 2-6 ľudí. V malej zasadačke je dôležitá možnosť prezentácie a videokonferencie. Toto sa dá veľmi ľahko dosiahnuť za použitia správne zvoleného videokonferenčného systému a TV. Prineste si iba svoj notebook alebo telefón a jednoducho prezentujte/spojte sa s celým svetom.

Mám záujem o riešenie

Stredná zasadacia miestnosť

Stredne veľká zasadačka je najbežnejším typom meeting room-u, kde sa konajú pravidelné porady tímov. Či už sa stretávajú na pravidelný reporting, brainstorming alebo videokonferenciu, v rámci úspory času je nutné to dosiahnuť rýchlo a efektívne. Na prezentácie reportov alebo brainstromingových nápadov zvyčajne slúži bezdrôtové pripojenie notebooku. Pre spojenie sa s partnerom v inom meste alebo štáte slúži videokonferencia, ku ktorej sa jednoducho pripojíte. Pre zrozumiteľnosť zvuku sa môžu použiť zabudované stropné reproduktory, mikrofón a akustika. Namiesto TV sa dá využiť aj plátno s projektorom. Všetky zariadenia sú jednoducho ovládateľné cez touch panel.

Mám záujem o riešenie

Veľká zasadacia miestnosť

Veľká zasadačka nazývaná i “board room“ obsahuje najširšiu škálu použitých audiovizuálnych technológií. Hlavným prvkom je videokonferenčné riešenie s profesionálnou kamerou, zabudované ozvučenie (stropné mikrofóny a reproduktory) a  dizajnová akustika. Samozrejmosťou je aj prezentačný systém. Board room je vybavený TV ako i projektoromplátnom, ktoré slúžia na prezentáciu pre väčšie množstvo účastníkov. Všetky použité technológie sa ovládajú  jednoducho cez touch panely, ktoré môžu byť zabudované v stene alebo prenosné stolové. Pre náročných klientov často dodávame aj mikrofónny konferenčný systém.

Mám záujem o riešenie

REFERENCIE MEETING ROOM

O kvalite našich služieb vypovedajú mnohí spokojní klienti. Za viac ako 25 rokov na trhu sme navrhli, dodali a implementovali kompletné technické vybavenie do mnohých menších aj väčších zasadačiek s kapacitou 5 – 15 a viac osôb. Prezrite si vybrané referencie nami realizovaných meeting room na mieru.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox