fbpx

Meeting room

Navrhujeme a realizujeme kompletné technické vybavenie zasadačiek s kapacitou od 5 do 15 a viac osôb. Je len na predstavách zákazníka ako si nastaví business štandard. V rámci riešení dodávame prezentačný systém, audio-konferenčný systém, video-konferenčný systém, zatemnenie priestoru a v neposlednom rade akustickú úpravu priestoru.

Meeting room v TV Markíza sme vybavili modernými technológiami.

Všetky ovládacie prvky môžu byť v rámci zasadačky umiestnené v jednom paneli s jednoduchým dotykovým ovládaním. Prvky môžu byť ovládané aj automaticky. Okrem ovládania prezentačného, audio-konferenčného, či video-konferenčného systému, dokážu naše zariadenia ovládať aj osvetlenie miestnosti, teplotu, či zaťahovanie závesov.

Zapájanie notebookov a mobilných zariadení pomocou káblov už je minulosťou. Systém, ktorý inštalujeme je založený na zdieľaní súborov pomocou bezdrôtového zabezpečeného pripojenia. Celý systém Vám samozrejme nainštalujeme a poskytneme komplexnú záruku vrátane pozáručného servisu.

Hlavnými výhodami správne vybavenej meeting room sú jednoduchosť obsluhy a manipulácie, nakoľko ovládanie všetkých systémov je možné pomocou jedného dotykového panelu. Vďaka moderne vybavenej zasadačke komunikujete nielen efektívnejšie, šetríte čas a peniaze, ale zároveň budujete aj imidž spoločnosti a tvoríte príjemné pracovné prostredie.

Meeting room je vhodným priestorom na realizáciu efektívnej komunikácie. Meeting room je priestor, kde môžete zdieľať a vizuálne predstavovať kroky a postupy vašej práce. Každý účastník diskusie sa môže pripojiť pomocou bezdrôtového pripojenia.

  • celý svet v jednej miestnosti
  • zvýšená efektivita práce
  • moderné technológie ako video-konferencia, audio-konferencia, prezentačný systém
  • zjednotenie ovládania do dotykového panelu
  • ovládanie žalúzií, osvetlenia či teploty na diaľku

Potrebujete pomôcť s projektom?

Dodávatelia technológií

osobná konzultácia
osobná konzultácia Osobná konzultácia