MEETING ROOM

Premeňte poradu či videokonferenciu na zážitok. Vďaka moderne vybavenej zasadačke komunikujete efektívnejšie, šetríte čas a peniaze ale zároveň budujete imidž spoločnosti a tvoríte príjemné pracovné prostredie.

Podľa vašich požiadaviek navrhneme kompletné know-how ako technicky vybaviť zasadačky s rôznou kapacitou – od veľkých zasadacích miestností až po malé zasadačky – tzv. huddle rooms. Každý projekt a klient je jedinečný, tak aj jeho požiadavky na náročnosť technického vybavenia priestoru. Pozrite si najčastejšie žiadané produkty pre riešenie meeting room.

video projekcia

Videoprojekcia

Štandardnou výbavou väčšiny zasadacích miestností je kvalitný videoprojekčný systém.

LED obrazovka alebo elektrické plátno a projektor premenia vašu miestnosť na nepoznanie a vytvoria ideálne podmienky na prezentovanie podkladov vo vysokom rozlíšení na veľkej ploche.

Pre ešte väčší komfort je možné použiť bezdrôtový systém prezentácie, čím sa zbavíte otravných káblov a jedným kliknutím dokážete zdieľať obrazovku notebooku alebo mobilného zariadenia.

Ozvučenie

Výber správneho ozvučenia zasadacej miestnosti závisí od jeho účelu, akustickej kvality a veľkosti priestoru.

Vhodné reproduktory musia spĺňať požiadavky kladené na kvalitu reprodukcie zvuku. Dôležitý je aj nenápadný dizajn a jednoduché ovládanie.

Zabezpečte pre svoju meeting room čistý a neskreslený zvuk, ktorý je tak dôležitý pre zrozumiteľný prenos hovoreného slova.

videokonferencia

Videokonferencia

Kvalitný videokonferenčný systém je základom efektívnej spolupráce medzinárodných tímov, vzdialených partnerov a kolegov.

Vďaka videokonferencii dokážete komunikovať v reálnom čase naprieč celým svetom priamo z priestorov vašej spoločnosti – šetríte tak drahocenný čas a peniaze.

Profesionálne riešenia, ktoré poskytujeme, vám prinesú kvalitný prenos zvuku a obrazu vo vysokom rozlíšení bez ohľadu na to, kde účastníci videokonferenčného hovoru sedia alebo o akú veľkú zasadačku sa jedná.

Zdieľanie obrazovky a úplná bezpečnosť komunikácie sú samozrejmosťou.

ovládanie dotykom

Ovládací panel

Ovládajte celú miestnosť a všetky zariadenia v nej jednoduchým dotykom prsta.

Z jedného miesta pohodlne zapnete LED obrazovku alebo projektor, vysuniete plátno, stlmíte osvetlenie, odostriete žalúzie a veľa iného.

Oživte vašu zasadaciu miestnosť v priebehu pár sekúnd a ušetrite sebe a vašim zamestnancom drahocenný čas, ktorý môžete stráviť produktívnejšie.

akustické panely

Akustické panely

Iba jedna vec je dôležitejšia ako kvalita vašich mikrofónov a reproduktorov.

Na nahrávané/prehrávané zvuky intenzívne vplýva akustika miestnosti. Ponúkame vám široké spektrum akustických prvkov, ktoré vytvoria dokonalé zvukové podmienky pre váš byt, domáce kino, obchodné priestory, domáce alebo profesionálne nahrávacie štúdiá.

Stlmenie ozveny a ruchov, zamedzenie nežiaducich zvukových odrazov či kompletné odhlučnenie priestoru. To všetko docielime správnym výberom a umiestnením akustického obkladu.

Rezervačný systém

Majte pod kontrolou každé stretnutie a predíďte problémom s dostupnosťou meeting room.

Jednoduchý systém rezervácií vám prinesie kompletný prehľad využitia konferenčnej miestnosti a umožňuje plánovanie na niekoľko dní dopredu.

Zaujalo vás riešenie Meeting room? Kontaktujte nášho odborníka.

REFERENCIE MEETING ROOM

O kvalite našich služieb vypovedajú mnohí spokojní klienti. Za viac ako 25 rokov na trhu sme navrhli, dodali a implementovali kompletné technické vybavenie do mnohých menších aj väčších zasadačiek s kapacitou 5 – 15 a viac osôb. Prezrite si vybrané referencie nami realizovaných meeting room na mieru.

Odborná konzultácia


Konzultujte s nami svoje predstavy úplne bezplatne. Odošlite nám nezáväzný formulár a náš tím odborníkov vás bude v krátkom čase kontaktovať.

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Professional Consultation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Contact

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WordPress Lightbox