DIŠTANČNÁ VÝUČBA

Zabezpečujeme bezproblémové dištančné vzdelávanie. Sústreďte sa na výučbu a technické záležitosti prenechajte na nás. Či už ide o dištančné vzdelávanie z pohodlia vášho domova, z triedy, prednáškovej miestnosti alebo auly. Doprajte si prelomové riešenia využiteľné v online i offline priestore pre každého. Zabezpečíte si tak profesionálny zvuk, kvalitný obraz a nové možnosti kooperácie pre vás i vašich študentov.

Mám záujem o riešenie

RIEŠENIA VHODNÉ PRE

VYUČOVANIE Z DOMU

Pokračujte plnohodnotne vo výučbe z pohodlia vášho domova. V zmenenom pracovnom procese je nevyhnutné vyhnúť sa zbytočným technickým komplikáciám. Prinášame vám nové možnosti v oblasti dištančného vzdelávania. Profesionálne audiokonferenčné zariadenie Yamaha YVC-200 integruje kvalitný priestorový mikrofón a reproduktor. Je tak vhodnou voľbou pre tých, ktorým záleží na kvalitnom zvuku a zreteľnosti hovoreného slova. Optimálne riešenie pre kvalitný zvuk a  zrozumiteľnosť hovoreného slova, či už ste žiak alebo učiteľ.

Pre all-in-one riešenie pre dištančnú výučbu prinášame prémiové zariadenie Cisco Webex Desk Pro s 27-palcovým 4K displejom, 71-stupňovou HD kamerou a vynikajúcim zvukovým systémom. Spolupracujte, vyučujte, spoluvytvárajte a anotujte na interaktívnom dotykovom displeji v spojí s videokonferenciu priamo z vášho stola. 

Obchodná ponuka na YVC-200 je dostupná v katalógu ponúk na EKS:

EKS

VYUČOVANIE Z TRIEDY ČI PREDNÁŠKOVEJ MIESTNOSTI

Dokonalé kombo pre zabezpečenie kvalitného vyučovania z triedy alebo prednáškovej miestnosti pri distančnej forme vzdelávania. Kamera, priestorový mikrofón, premietací projektor, plátno či dotyková obrazovka pre online prenos písaných poznámok. Intuitívne ovládanie jednotlivých prvkov vám zabezpečí pohodlie na komfortnú prácu pri prednášaní.

Stavte na zrozumiteľnosť hovoreného slova a jasného obrazu počas online prenosu. Naše profesionálne riešenia sú vyhľadávané a nápomocné aj pri bežnej fyzickej výučbe.

VYUČOVANIE Z AULY

Komplexné audio a video riešenia pre vyučovanie distančnou formou pre aulu. Zabezpečte si vysokú kvalitu online prenosu počas elektronického vzdelávania pri distančnej výučbe z auly. Naše profesionálne riešenia môžete využiť nielen v online časoch dištančného vzdelávania, ale napríklad aj na prezentáciu školy.

V aulách zabezpečujeme ozvučenie priestoru, akustiku, videoprojekciu a všetky technológie potrebné pre kvalitnú dištančnú výučbu.

Jednoduché ovládanie cez vopred nastavený touch panel s prednastaveným režimom podľa vašich požiadaviek zaručí maximálnu jednoduchosť ovládania.

REALIZOVALI SME

Audio a Video technológie pre dištančnú výučbu v aule

Audio a Video technológie pre dištančnú výučbu v triede

REFERENCIE DIŠTANČNÁ VÝUČBA

O kvalite našich služieb vypovedajú mnohí spokojní klienti. Za viac ako 25 rokov na trhu sme navrhli, dodali a implementovali kompletné technické vybavenie do mnohých menších aj väčších zasadačiek s kapacitou 5 – 15 a viac osôb. Prezrite si vybrané referencie nami realizovaných meeting room na mieru.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox