Prevratné riešenie dištančnej výučby

Vzorová trieda na Strojníckej fakulte STU v Bratislave

V MediaTech pokračujeme v modernizácií školstva.

Zjednodušenie vyučovacieho procesu pre pedagóga, neobmedzený pohyb v miestnosti, možnosť vysvetľovať písaním cez dotykovú tabuľu, či cez ich obľúbenú klasickú tabuľu a zároveň premietať prezentáciu. Do toho lepšia vizuálna kontrola študentov a priama schopnosť zapájať ich do vyučovacieho procesu omnoho proaktívnejšie.

Strojnícka fakulta STU v Bratislave sa na nás obrátila so žiadosťou o navrhnutie komplexného systému do prednáškovej auly i študijnej miestnosti s prihliadnutím na špecifikácie pri ich výučbe.

V minulosti na škole vyskúšali rôzne systémy a technológie na zabezpečenie hladkého priebehu pri distančnej výučbe, k uspokojivému výsledku však nedospeli. Malá kamera, ktorú v minulosti používali, zachytávala len priemerný obraz a vyznačovala sa nejasnosťou zvuku.

Profesori tu s prihliadnutím na strojnícke zameranie okrem hovoreného slova často využívajú aj prezentácie a kreslenie do obrázkov počas prezentácie, písanie na tabuľu, kreslenie, takže bolo potrebné skĺbiť viac premenných.

Technologie-pre-distancnu-vyucbu
Mediatech-videokonferencne-riesenie

Dokonalý zvukový a obrazový zážitok

Vďaka nami navrhnutým riešeniam pedagóg zažíva pocit, že nie je v triede sám. Neučí len sám pre seba, či pod rúškom anonymity študentov, ale je schopný prednášať, v tom istom čase spustiť prezentáciu a do tretice i súčasne vidieť reakcie žiakov. To všetko je podčiarknuté maximálnou zrozumiteľnosťou zvuku pre obe strany. Vďaka tejto obojstrannej konferencii sa búrajú limity z akéhokoľvek priestoru a obmedzení s pocitom, akoby sedel oproti vám zvukár a mixoval pre vás dokonalý zvukový zážitok.

Tieto nami aplikované automatické technológie si našli obľubu u tamojších žiakov aj pri uplatnení v online priestore sociálnych sietí a to formou interakcie vzájomných besied študentov v triede cez Facebook.

Spoľahlivé a bezpečné riešenia od spoločnosti MediaTech Central Europe sa vyznačujú bezobslužným prístupom, ostrým obrazom, čistým zvukom s maximálnou zrozumiteľnosťou.

Technologické kombo

Výkonné technologické kombo obalené do silného projektoru, špičkovej zoom kamery, stolových, či stropných mikrofónov a schopnosť  premietania, že čo napíše pedagóg na tabuľu sa spätne zobrazí študentom na videokonferencii.

Obrazovku sme veľkosťou prispôsobili priestoru a screen na nej sa dá maximalizovať do požadovanej veľkosti.

Jasnosť obrazu dotvára dokonalosť zvuku, ktorý je procesorovo optimalizovaný.

Perfektnému zvuku v miestnosti dopomáhajú aj akustické panely, ktoré sme umiestnili v zadnej časti miestnosti. Správna a kvalitná akustika je dôležitým aspektom každého priestoru a tzv. “čerešničkou na torte“. Audiovizuálne technológie idú ruka v ruke so správnou akustikou. Iba spolu vedia vytvoriť ten pravý zážitok.

Obráťte sa na nás aj Vy a to pri akejkoľvek požiadavke v oblasti audio a vizuálnych riešení. Na videokonferencie sme totiž špecialisti. Zabezpečte si funkčnosť a zážitok z profesionálneho vyučovacieho procesu a doprajte ho i svojim študentom.

Radi Vaše požiadavky pretavíme do reality a vyriešime k spokojnosti tak, ako to bolo i v prípade Strojníckej fakulty STU v Bratislave.

MediaTech-akustika

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox