Modernizácia školstva pokračuje

Inovácia podčiarknutá svetovými štandardmi

Strojnícka fakulta STU v Bratislave sa na nás po implementácii nových riešení pre ich vzorovú triedu obrátila aj pri kompletnej premene prednáškovej auly. Kvalitné a vysoko funkčné technológie so štýlovým dizajnom tak začínajú nachádzať svoje nenahraditeľné miesto už aj na slovenskej pôde a je zrejmé, že výhľadovo sa na Slovensku stanú vyhľadávaným štandardom.

Je nám preto cťou, že práve  spoločnosť MediaTech Central Europe a.s., sa po úspešnom projekte premeny prednáškovej miestnosti na tejto strojníckej fakulte mala možnosť pustiť aj do návrhu a sprocesovania riešenia pre inováciu prednáškovej auly na Strojníckej fakulte STU v Bratislave.

Cieľom našej spoločnosti bolo vytvoriť prezenčný a vysoko funkčný priestor, ktorý bude napĺňať tie najvyššie kvalitatívne štandardy.

MediaTech-videoprojekcia
Mediatech videoprojekcia

Najpokročilejšie zariadenia pre kooperáciu na diaľku

Do prednáškovej auly sme sa preto rozhodli dodať špičkovú videokonferenčnú kameru AT-HDVS-CAM  a stolové mikrofóny. Táto kamera disponuje 10-násobným optickým zoom-om pre maximálnu kvalitu premietaného obrazu.

Požiadavkou zo strany školy bolo i zachovanie klasickej tabule s tým, že žiaci počas online štúdia v reálnom čase uvidia, čo pedagóg na ňu píše.

Toto a ešte oveľa viac si vie pedagóg nastaviť podľa vlastných požiadaviek a individualít vyučovacieho procesu.

Práve na školách, kde je nevyhnutnosťou vysvetľovať učivo slovnou i písomnou formou (či už na klasickú tabuľu v triede, alebo dotykový displej), je prínos audiovizuálnych technológií dnes už neoceniteľný.

Nadčasovú premenu máte teraz na dosah aj Vy

Dlhoroční odborníci spoločnosti MediaTech Central Europe a.s.  sú vám vždy pripravení navrhnúť koncepciu systému podľa vašich špecifických požiadaviek priestoru s dôrazom na aktuálnosť a vysoké inovatívne štandardy použitých technológií. Zaručujeme dlhodobú spoľahlivosť našich navrhnutých systémov, ich vysokú a funkčnú kvalitu a maximálnu jednoduchosť obsluhy.

Posuňte sa aj Vy na nový level komunikácie

Obráťte sa na nás pri akejkoľvek požiadavke v oblasti audio a vizuálnych riešení. Sme integrátorom komplexných technológií, inovatívnych systémov a hardvérov. Dovoľte si i Vy na vlastnej koži zažiť špičkové technologické riešenia s maximálne intuitívnym ovládaním. Zabezpečíte si tak funkčnosť a zážitok z pracovného, či študijného procesu pre obe zúčastnené strany.

Radi Vaše požiadavky pretavíme do reality a vyriešime k spokojnosti tak, ako to bolo i v prípade Strojníckej fakulty STU v Bratislave. Za naše viac ako 25 ročné pôsobenie sme už navrhli a implementovali množstvo projektov z najrôznejších segmentov. Bude nám cťou prispieť k vášmu posunu na nový komunikačný level podčiarknutý prínosmi technológií.

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox
    Phone