Aula Fakulty zdravotníctva na SZU v Banskej Bystrici

Úspešne sme zrealizovali projekt modernizácie a inštalácie audiovizuálnej a informačnej techniky do zrekonštruovaného polyfunkčného komplexu Slovenskej zdravotníckej univerzity v Banskej Bystrici. Jeho slávnostné otvorenie sa konalo 16. januára 2013.

Polyfunkčný komplex, ktorého súčasťou je aula, seminárne miestnosti a internát je nadčasová a technologicky dokonale vybavená budova a jediná svojho druhu v okolí „Banská Bystrica má konečne priestor, ktorý spĺňa všetky parametre špičkovej akustiky a kvalitných informačných technológi.“  uviedol prof. MUDr. Svetozár Dluholucký, CSc., dekan fakulty Slovenskej zdravotníckej univerzity.

Aula fakulty zdravotníctva
konferenčné mikrofóny

Nová aula ponúka komfort pre návštevníkov s požadovaným spôsobom komunikácie, telekonferencie a tlmočenia. “Vďaka jej vybaveniu aula ponúka priestor pre organizáciu aj technologicky najnáročnejších prednášok, vrátane telemostov, napríklad priameho prenosu chirurgických operácií z kliník SZU, alebo nemocníc kdekoľvek na Slovensku, či v Európe.“ uviedol  Jozef Hudák, kvestor Slovenskej zdravotníckej univerzity.

MediaTech v rekordnom čase zabezpečil kompletnú prípravu projektu, inštaláciu a dodávku kompletnej audiovizuálnej a informačnej s možnosťou ich multifunkčného využitia pri organizácii kongresov, promócií, konferencií, odborných seminárov, slávnostných akademických aktov, alebo spoločenských podujatí.

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox