Dištančné online vzdelávanie cez videokonferenciu bez obmedzení

Štúdium bez obmedzení vďaka profesionálnej videokonferencii

Práve školstvo a jeho fungovanie v praxi prechádza za posledné mesiace doslova transformáciou. Pre zachovanie vzdelávacieho procesu tak mnohé školy prechádzajú na dištančnú formu vzdelávania.

S cieľom nezastaviť progres a zdieľanie znalostí, ktoré je potrebné sprostredkovať predovšetkým od profesorov k študentom, hľadá väčšina vzdelávacích inštitúcií optimálne spôsoby pre zdieľanie svojich obsahov, keďže sa množstvo výučby presúva práve do online priestoru. To môže so sebou prirodzene prinášať množstvo nečakaných komplikácií. Hoc sa to pre mnohých môže javiť ako technologický strašiak, naša spoločnosť prináša profesionálne a zároveň jednoduché riešenia pre plynulé pokračovanie vzdelávacieho procesu ako pre pedagógov, tak i pre žiakov.

MediaTech-online-vyucba

Prínos audiovizuálnych technológií pre školstvo

Práve na školách, kde je nevyhnutnosťou vysvetľovať učivo slovnou i písomnou formou (či už na klasickú tabuľu v triede, alebo dotykový displej), je prínos audiovizuálnych technológií dnes už neoceniteľný. Prinášame vám ukážku toho, ako môže vyzerať nastavenie funkčného a plynulého procesu výučby v praxi, ktorú sme priniesli svojimi riešeniami aj pre Farmaceutickú fakultu UK v Bratislave.

Do tried, učební a prednáškových miestností sme nainštalovali jedno z našich vyhľadávaných riešení – videokonferenčnú kameru AT-HDVS-CAM,  ktorá disponuje až 10 x optickým ZOOM-om pre maximálnu kvalitu obrazu.

Rovnako tak sme zdokonalili funkčnosť priestorov aj nainštalovaním projektoru a plátna v aule a prednáškových miestnostiach. Tie v súčasnosti patria už k štandardnej výbave pri prezentovaní. Cieľom našich riešení je vždy priniesť pre školy a vzdelávacie inštitúcie profesionálny zvuk, kvalitný obraz a nové možnosti kooperácie pre prednášajúcich i študentov.

Kvalitná výučba online formou

Vďaka navrhnutým audiovizuálnym technológiám to v danej škole v praxi vyzerá tak, že sa písané veci na tabuľu zobrazia študentom cez videokonferenciu natoľko kvalitne, že môžu nadobudnúť pocit, akoby sedeli v danom momente priamo v učebni a sledovali vyučovací proces zoči-voči.

Pedagógovia tak plynule vysvetľujú učivo a pokračujú v kontinuálnej a kvalitnej výučbe práve online formou. Spomínaná kamera Atlona AT-HDVS-CAM je navrhnutá špeciálne pre dištančnú formu vzdelávania, pre použitie pri firemných videokonferenciách, či bezchybné zachytávanie školení, prednášok a seminárov.

Kamera AT-HDVS-CAM prináša obraz v profesionálnej kvalite s rozlíšením videa až do 1080p , ako aj rýchle a presné automatické zaostrovanie a tichý mechanizmus otáčania a naklápania. Je preto ideálnym kandidátom pre použitie v malých a stredných zasadačkách, výučbových alebo školiacich priestoroch a pri výučbe a školeniach na diaľku.

Poraďte sa aj vy s našimi odborníkmi a zabezpečte si zážitok zo vzdelávacieho procesu bez obmedzení.

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox
    Phone