OZVUČENIE PRIESTOROV

Ozvučenie ako i akustika je kľúčovým prvkom každého priestoru.

MediaTech Central Europe navrhne, naprojektuje a nainštaluje kompletné ozvučenie akýchkoľvek priestorov. Na základe našich dlhoročných skúseností z inštalácií ozvučenia firiem, hotelov, letísk, kongresových centier, divadiel, priemyselných závodov, múzeí, kultúrnych domov, kostolov, reštaurácií, škôl, eventov a športovísk vieme naprojektovať a nainštalovať projekt ozvučenia priamo pre vás.

Mám záujem o riešenie

Proces riešenia

Odborná konzultácia

Konzultujte svoje nápady a otázky bezplatne a nezáväzne s našimi špecialistami z oblasti audiovizuálnych technológií.

Návrh riešenia a projekt

Navrhneme vám projektové riešenie, ktoré vyhovuje vašim finančným a prevádzkovým požiadavkám vrátane kompletnej technickej dokumentácie.

Dodanie a realizácia

Postaráme sa o dodanie, inštaláciu a kompletné nastavenie vami vybraných zaradení.

Zaškolenie a servis

Zaškolenie personálu pre bezproblémové ovládanie technológií je samozrejmosťou, ako i servisné služby, záručný a pozáručný servis.

Ozvučenie office priestorov

Ozvučenie firemných priestorov je dôležitým aspektom pre príjemné pracovné prostredie. Ozvučenie vo firme sa dá rozdeliť na zóny a tak je na vás, čo bude hrať v ktorej zóne. Ozvučenie v office priestoroch a najmä v open office prekrýva rušivé zvuky v prostredí, čo dodáva práci, či komunikácii v otvorených priestoroch súkromie.

Mám záujem o riešenie

ozvučenie reštaurácií a podnikov

Ozvučenie reštaurácií a podnikov

Ozvučenie reštaurácií a podnikov, najmä v spojitosti s videoprojekciou a akustikou, je významnou súčasťou daného priestoru. Dotvára celkový dojem, ktorý je pre návštevníkov dôležitý. Či sa už jedná o hudbu v pozadí alebo priamy prenos športových zápasov, správne navrhnuté a nainštalované ozvučenie zabezpečí návštevníkom neopakovateľný zážitok.

Mám záujem o riešenie

Ozvučenie veľkých priestorov

Najdôležitejšie na ozvučení veľkých priestorov je zrozumiteľnosť. Toto sa dá dosiahnuť iba za pomoci kvalitného projektového riešenia. Roky skúseností spojené s projektovaním a inštalovaním ozvučenia veľkých priestorov ako napr. vysokoškolské auly, letiskové haly, divadlá, kostoly a mnoho ďalších nám umožňujú naplniť vaše požiadavky.

Mám záujem o riešenie

REFERENCIE OZVUČENIE PRIESTOROV

O kvalite našich služieb vypovedajú mnohí spokojní klienti. Za viac ako 25 rokov na trhu sme navrhli, dodali a implementovali kompletné technické vybavenie do mnohých menších aj väčších zasadačiek s kapacitou 5 – 15 a viac osôb. Prezrite si vybrané referencie nami realizovaných meeting room na mieru.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox
    Phone