Hotel Sitno kongresové centrum

Nové kongresové centrum

Hotel Sitno patrí do siete Trinity Hotels & Resort. Do tejto siete patria tri hotely v najkrajších kútoch Slovenska. Sieť hotelov neustále zlepšuje a inovujte svoje služby a priestory, aby sa hostia v ich rezortoch rezortoch cítili čo najlepšie.

Štvorhviezdičkový hotel v Štiavnických vrchoch vás zavedie do srdca slovenskej prírody s ponukou najmodernejšieho vybavenia pre váš kongres, školenie či firemné podujatie.

Hotel Sitno sa rozhodol kompletne modernizovať ich kongresové centrum a posunúť ho na vyššiu úroveň pohodlia, technického vybavenia a estetického dojmu.

Zadaním klienta bolo vytvoriť multifunkčný priestor, ktorý by mohol hosťovať rôzne druhy podujatí – od konferencií a prezentácií po bankety a kultúrne a firemné podujatia.

Profesionálne audio a video technológie

Dôležitým aspektom pre klienta bolo navrhnutie a dodanie komplexného audiovizuálneho riešenia, ktorého ovládania bude jednoduché a intuitívne.

Táto situácia nám umožnila úzku spoluprácu s projektantom, čo následne zaistilo dosiahnutie požadovaného bezkompromisného výsledku.

Včasná kooperácia umožnila vopred navrhnúť korektnú kabeláž, ktorá je alfou-omegou a dôležitou predprípravou pre následnú inštaláciu audiovizuálnych technológií a optimálne fungovanie systému.

Ďalšia spolupráca s architektmi zabezpečila dokonalé zlúčenie audiovizuálnych technológií do navrhnutého dizajnu interiéru. Tento krok zabezpečil harmonickú integráciu technológií do celkového estetického konceptu priestoru.

Jednoduché ovládanie technológií cez dotykový panel

Do kongresového centra hotela Sitno , ktoré pozostáva z veľkej kongresovej sály a menších konferenčných miestností, sme navrhli a nainštalovali:

 • Komplexné ozvučenie
 • Interaktívne dotykové obrazovky
 • Videkonferenčné riešenie
 • Bezdrôtové ručné a náhlavné mikrofóny
 • Prípojné body pre pripojenie externých audiovizuálnych zariadení
 • Systémy pre bezdrôtovú prezentáciu
 • Dotykové ovládacie panely

Všetky technológie sú integrované do centrálnho riadiaceho systému. Vopred naprogramované dotykové panely umožňujú jednoduché a intuitívne ovládanie nainštalovaných audiovizuálnych, ale aj svetelných technologií.

Spoločnosť MediaTech je tu, aby vám pomohla s návrhom optimálneho audiovizuálneho riešenia. Obráťte sa na nás s dôverou, naši odborníci sú vám k dispozícii.

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

  Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

  WordPress Lightbox