fbpx

Akustika

Zabezpečíme pre vás akustickú úpravu akýchkoľvek priestorov a pomôžeme vám dosiahnuť výborné akustické podmienky, ktoré vám zaručia lepší posluchový zážitok a zrozumiteľnosť v miestnosti. Kvalitná priestorová akustika je neodmysliteľnou súčasťou nahrávacích a vysielacích štúdií, domácich priestorov, firemných zasadačiek, divadiel, kultúrnych domov, letísk či reštaurácií. Jednoducho každého priestoru, v ktorom sa komunikuje alebo prenáša zvuk.

Markiza meeting room

Pre TV Markíza sme komplexne navrhli a vybavili meeting room vrátane akustického riešenia.

V súčasnosti akustické riešenia spĺňajú aj estetickú funkciu. Vďaka našim partnerom, ktorí poskytujú širokú škálu akustických panelov, vieme vybrať taký materiál, ktorý dokonale zapadne do vašich priestorov a akustický obklad je tak zároveň zaujímavým dizajnovým prvkom.

Okrem širokej ponuky akustických panelov, sa priestory upravujú aj pomocou akustickej peny, ktorá slúži na zníženie doby dozvuku v priestore.

Spolu s úpravou akustiky, zabezpečujeme aj odhlučnenie priestorov. Toto riešenie vám zabezpečí elimináciu hluku zo susedných, alebo z vonkajších priestorov. Vyrieši problém nedostatočnej zvukovej izolácie, zabráni vnikaniu hluku z vonkajšieho prostredia. Namiesto hluku bude v priestore ticho a vy sa môžete sústrediť na prácu, alebo bežné činnosti.

Vyriešením priestorovej akustiky dosiahnete okrem odhlučnenia príjemnejšiu a pokojnejšiu atmosféru v priestore, vysokú zrozumiteľnosť v miestnosti, rozlíšenie jemných detailov vo zvuku a samozrejme ticho.

Priestorovú akustiku využijú domácnosti, firmy a organizácie, letiská, divadlá, kiná, kongresové centrá, priemyselné haly, kultúrne domy, rádiá a televízie, nahrávacie štúdiá.

  • kvalitná akustika = pokojné a menej stresujúce prostredie + nižšia intenzita okolitého ruchu
  • akustika zaistí nielen zrozumiteľnú komunikáciu medzi sebou, ale pomôže aj esteticky vyriešiť celkový interiér priestoru
  • naprojektujeme, nainštalujeme a dodáme akustické riešenie pre každý priestor

Vybrané referencie

Creative music house akustika

Nahrávacie štúdio Creative Music House

Europa 2 akustika

Vysielacie štúdio Rádio Europa2

TV Markiza akustika

Štúdio TV Markíza

Potrebujete pomôcť s projektom?

Dodávatelia technológií

osobná konzultácia
osobná konzultácia Osobná konzultácia