fbpx

Akustika

akustické technológie slider

Popis riešenia

Pre TV Markíza sme komplexne navrhli a vybavili meeting room vrátane akustického riešenia.

Premeňte poradu či videokonferenciu na zážitok! Vďaka moderne vybavenej zasadačke- meeting room- komunikujete efektívnejšie, šetríte čas a peniaze, ale zároveň budujete aj imidž spoločnosti a tvoríte príjemné pracovné prostredie. Vaše stretnutia nadobudnú interaktívny rozmer.

Hlavnými výhodami správne vybavenej a digitálne ovládanej meeting room od MediaTech sú:

  • jednoduchosť obsluhy a manipulácie
  • zvýšená efektivita stretnutí aj práce
  • celý svet v jednej miestnosti
  • zjednotenie ovládania do dotykového panelu
  • moderné technológie ako video-konferencia, audio-konferencia, prezentačný systém
  • ovládanie žalúzií, osvetlenia či teploty na diaľku

Typy riešení

HiFi a domáce kiná

Akustická úprava priestorov pre posluchové miestnosti a domáce kiná podľa požiadavky klienta. Zabezpečíme komplexnú štúdiu – od návrhu až po samotnú realizáciu.

Nahrávacie štúdia a rádia

Profesionálne spracovávaný zvuk si vyžaduje vysoko akustické a absorčné materiály, ktoré zamedzia nežiadúcim zvukovým odrazom. Ich správna kombinácia zabezpečí ideálne akustické podmienky pre profesionálne zvukové aplikácie či nahrávanie

Office a zasadacie miestnosti

Ideálne akustické vlastnosti pri meetingoch, video-konferenciách či v open office dodajú práve akustické panely. Vhodnou kombináciou dosiahnete tlmenie ruchov, izolovanie zvuku a tým vytvorenie lepšieho pracovného prostredia. Inovatívnym riešením môže byť aj soundmasking.

Technické možnosti

Podľa požiadaviek zákazníka navrhneme kompletné know how ako technicky vybaviť zasadačky s rôznou kapacitou. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vyriešime prezentačný systém, audio-konferenčný systém, video-konferenčný systém, osvetlenie priestoru, tienenie v miestnosti a v neposlednom rade akustickú úpravu priestoru.

Akustika

akustika miestnosti vplýva na zvukové signály ktoré sú prijímané mikrofónom a dotvára tak charakter zvuku. Poskytujeme široké spektrum akustických prvkov, ktoré zabezpečia vysokú kvalitu zvuku počas stretnutí a vytvoria tak dokonalé akustické podmienky. Nikto sa viac nebude sťažovať na zrozumiteľnosť.

Digital signage

bežnou súčasťou moderných priestorov je dnes signalizačné zariadenie, zvyčajne obrazovka, poskytujúca najnovšie informácie prípadne dôležité údaje ktoré by nemali byť prehliadnuté.

Ozvučenie

základom konferenčného vybavenia sú vhodné reproduktory, ktoré musia spĺňať požiadavky kladené na kvalitu reprodukcie. Treba dbať na vhodný výber správnej repro sústavy, ktorá poskytne dostačujúci výkon na ozvučenie celého priestoru a prinesie čistý neskreslený zvuk priamo k poslucháčom.

Sound Masking

posuňte vašu otvorenú kanceláriu na úplne inú úroveň vďaka revolučnému systému soundmasking. Tento jedinečný systém vám prináša súkromie na pracovisko a zvyšuje komfort a efektivitu pri práci. Funguje ako all-in-one zariadenie, ktoré je schopné vysielať špeciálne vyvinutý maskovací signál, hlásenie alebo hudbu priamo z ovládacieho centra, ktoré môže byť umiestnený kdekoľvek.

Dodávatelia technológií

odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia