AKUSTIKA

Akustika je dôležitým prvkom pri riešení zvuku v priestore. So zvukom je často viac problému, ako je treba. Rezonancia zvuku, hluk a materiály ako sklo, tehla a betón môžu zničiť hudobný zážitok, zrozumiteľnosť a pohodlie.

MediaTech Central Europe poskytuje riešenia v oblasti akustiky pre každú situáciu a typ priestoru, od náročných nahrávacích štúdií až po kancelárie, domácnosti a reštaurácie.

Mám záujem o riešenie

Proces riešenia

Odborná konzultácia

Konzultujte svoje nápady a otázky bezplatne a nezáväzne s našimi špecialistami z oblasti audiovizuálnych technológií.

Návrh riešenia a projekt

Navrhneme vám projektové riešenie, ktoré vyhovuje vašim finančným a prevádzkovým požiadavkám vrátane kompletnej technickej dokumentácie.

Dodanie a realizácia

Postaráme sa o dodanie, inštaláciu a kompletné nastavenie vami vybraných zaradení.

Zaškolenie a servis

Zaškolenie personálu pre bezproblémové ovládanie technológií je samozrejmosťou, ako i servisné služby, záručný a pozáručný servis.

Akustika do office priestorov

Zlá alebo žiadna akustika v kancelárskych priestoroch má negatívny vplyv na produktivitu práce. Od veľkých priestorov, ako sú open office a call centrá, až po menšie priestory, ako sú zasadačky a mobilné kancelárie, vyžaduje každé prostrednie vlastné špecifické požiadavky. MediaTech vám pomôže so správnym riešením akustiky do vašich kancelárskych priestorov.

Mám záujem o riešenie

akustika rezidenčných priestorov

Akustika do rezidenčných priestorov

Cieľom akustického riešenia v domácnostiach je poskytnúť rezidentom neutrálne akustické prostredie, aby sa zaistil jasný a úplný zvukový zážitok bez skreslenia. Poslucháč by mal byť schopný zreteľne počuť film alebo hudbu s minimálnym vplyvom z vonkajších zdrojov. MediaTech vám vypracuje, dodá a nainštaluje dizajnové a zároveň funkčné akustické riešenie.

Mám záujem o riešenie

akustika verejných priestorov

Akustika do verejných priestorov

Jedným z hlavných aspektov, ktoré treba zohľadniť pri navrhovaní akustiky verejného priestoru, ako je reštaurácia, škola, hotel, telocvičňa alebo bohoslužby, je zvuková odozva. Správna akustika  pomôže minimalizovať proces hromadenia hluku, uľahčuje komunikáciu a zabráni ľuďom, aby zvyšovali svoje hlasy, aby boli počutí a porozumení.

Mám záujem o riešenie

akustika nahrávacích štúdií

Akustika do štúdií

Nahrávacie štúdio by malo zaistiť jasné a presné zobrazenie zvuku bez akéhokoľvek skreslenia.

Ak chcete v nahrávacom štúdiu dosiahnuť správne akustické podmienky, musíte ovládať prvé odrazy, rozptyl zadnej steny a nízke frekvencie. MediaTech vám navrhne a dodá to najvhodnejšie akustické riešenie do vášho štúdia.

Mám záujem o riešenie

REFERENCIE AKUSTIKA

O kvalite našich služieb vypovedajú mnohí spokojní klienti. Za viac ako 25 rokov na trhu sme navrhli, dodali a implementovali kompletné technické vybavenie do mnohých menších aj väčších zasadačiek s kapacitou 5 – 15 a viac osôb. Prezrite si vybrané referencie nami realizovaných meeting room na mieru.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox