Podcastové štúdio Avocast

Čo sme robili:akustikarecordingvideokonferencia

Nové nahrávacie štúdio bez kompromisov

Nahrajte váš podcast v profesionálnej kvalite v novom podcastovom štúdiu Avocast v srdci Piešťan.

V dobe, keď sa podcasty stali hnacou silou komunikácie, vzdelávania a zábavy je rastúci dopyt aj po zariadeniach na podcasting na profesionálnej úrovni. S touto víziou ponúka štúdio Avocast komplexné riešenie, ktoré uspokojí jedinečné potreby podcasterov, od začiatočníkov až po skúsených profesionálov. 

Spoločnosť Alacarte nás oslovila pre návrh a dodanie kompletných audiovizuálnych technológií a akustiky do ich úplne nového nahrávacieho štúdia Avocast. Nahrávacie štúdio Avocast je vybavené audio a video technológiami pre nahrávanie toho najlepšieho zvuku a obrazu v kreatívnom prostredí.

Profesionálne technológie najvyššieho svetového štandardu

MediaTech navrhol a dodal excelentné audio a video technológie, akustiku a videokonferenciu pre nové štúdio Avocast. Neoddeliteľným prvkom podcastového štúdia je aj akustika, pretože práve správne zvolené akustické riešenie je dôležitou súčasťou riešenia zvuku v priestore. All-in-one videokonferenčná lišta sa v miestnosti štúdia využíva pre potreby online konferenčných hovorov a stretnutí.

Štúdio je technologicky vybavené profesionálnymi audio a video technológiami pre zaručenie bezkompromisného výsledku . 

MediaTech je tu aj pre vás pre návrh optimálneho audiovizuálneho riešenia. Obráťte sa preto na nás s dôverou. Naši odborníci sú vám plne k dispozícii.

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox