Akustika a videokonferencia v Mercedes-Benz Financial Services

Čo sme robili:akustikameeting roomvideokonferencia

Audiovizuálne technológie v meeting room

Spoločnosť Mercedes-Benz Financial Services asi predstavovať nemusíme. Ich kancelárske priestory avšak áno. V roku 2018 premenili svoje tradičné kancelárske priestory na úplne nový kancelársky koncept, ktorý si zamilovali zamestnanci aj klienti firmy. Nové kancelárske priestory boli zaradené aj do prestížnej kategórie Office roka.

Naša spoločnosť MediaTech bola oslovená Mercedes-Benz Financial Services na základe pozitívnych skúseností zo spoločného predchádzajúceho projektu. Našou novou úlohou bolo navrhnúť a dodať technológie do stredne veľkej meeting room so špecifickým dôrazom na akustické riešenie.

Akustika je kľúčovým prvkom pri riešení zvuku v akomkoľvek priestore. Nesprávna alebo žiadna akustika môže mať negatívny vplyv nielen na zrozumiteľnosť, ale aj celkové pohodlie a pocit z práce. Práve preto je dôležitý výber správneho a kvalitného akustického riešenia v miestnosti.

Akustické riešenie v grafike na mieru

Pri akustickom riešení pre meeting room Mercedes-Benz Financial Services sme použili akustické panely od nášho partnera Vicoustic, ktorý je svetovou jednotkou v návrhu a výrobe akustických materiálov. Akustické panely Vicousic predstavujú kombináciu prvotriednych akustických vlastností a moderného dizajnu, ktorú klienti veľmi oceňujú.

Po konzultácii s klientom a s prihliadnutím na špecifiká miestnosti sme sa rozhodli pre použitie akustického panelu s potlačou podľa presnej požiadavky klienta – obrázok formule, ktorá reprezentuje spoločnosť Mercedes-Benz.  Grafika je potlačená na akustické panely špeciálnou technológiou tak, aby sa zachovali ich akustické vlastnosti. Grafika formule sa skladá z dvoch samostatných akustických panelov Vicoustic Flat VMT v hrúbke 2 cm. Spoj medzi týmito dvoma akustickými panelmi je voľným okom neviditeľný a celé navrhnuté a dodané akustické riešenie vytvára dojem obrazu. Navrhnuté a dodané riešenie Vicoustic Flat Panel VMT výrazne zlepšilo celkovú akustiku v miestnosti. Okrem akustického riešenia sme do meeting room dodali a nainštalovali aj all-in-one videokonferenčné riešenie a profesionálne displeje.

Spoločnosť MediaTech navrhuje a dodáva kompletné audiovizuálne riešenia. Obráťte sa preto na nás s dôverou. Naši odborníci sú vám plne k dispozícii.

Využili sme technológie od našich partnerov

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox
    Phone