VIDEOPROJEKCIA

Zatraktívnite svoje prednášky, prezentácie a eventy. Vďaka modernému videoprojekčnému riešeniu dokážete priniesť divákom potrebné informácie interaktívnejšie, zrozumiteľnejšie a efektívnejšie.Podľa veľkosti priestoru, vašich požiadaviek a možností vyberieme také videoprojekčné zariadenia, ktoré poskytnú dostatočný výkon a pomôžu vám demonštrovať audiovizuálny obsah pred návštevníkmi v dostatočnej kvalite.

Každý projekt a klient je jedinečný, tak aj jeho požiadavky na náročnosť technického vybavenia priestoru. Pozrite si najčastejšie žiadané produkty pre riešenie videoprojekcie.

projektor

Projektor

Projektor je praktickým a efektívnym riešením videoprojekcie. Vďaka svojím kompaktným rozmerom dovoľuje premietať digitálne podklady vo vysokom rozlíšení a na veľkej ploche takmer kdekoľvek.

Jednoduché umiestnenie pod stropom šetrí miesto a vzdialené ovládanie zas prináša jednoduchosť do spúšťania a ovládania.

Projektor dnes patrí k štandardnej výbave pri prezentovaní.

Projekčné plátno

Plátno slúži ako najvhodnejší podklad pre signál vysielaný projektorom.

Nemalo by teda chýbať pri žiadnej videoprojekcii. Či už sa rozhodnete pre manuálne plátno s praktickým putkom na stiahnutie rolety alebo elektrické plátno na diaľkové ovládanie, očarujúcim obrazom vo vysokom rozlíšení nebudete rozhodne sklamaní.

Kvalitné projekčné plátno ocenia učitelia pri školských prednáškach, obchodníci počas prezentovania výrobkov a služieb, ale napríklad aj milovníci multimediálnej domácej zábavy.

LED screen

LED displej

Inštalácia LED displeja dokáže premeniť vašu miestnosť na nepoznanie.

Vytvorte ideálne podmienky na prezentovanie. Zobrazujte reklamu, animácie, video, fotografie, či akékoľvek iné informácie vo vysokom rozlíšení a na veľkej ploche. Riešenie od Mediatech vám ponúka presnú reprodukciu farieb a ostrosť obrazu v každom detaile.

Pri výbere správnej veľkosti LED displeja berieme do úvahy rozmer priestoru a vzdialenosť divákov. Zabezpečíme tak najvhodnejšiu alternatívu šitú na mieru priamo vám.

Digital signage

Digital signage je moderná reklama v elektronickej podobe, napríklad elektronický plagát, informačná tabuľa alebo projekcia na veľkých obrazovkách.

Inými slovami, ide o systém pre centrálne ovládanie obsahu vysielaného na obrazovkách, kedy sa z jedného miesta môže ovládať viacero digitálnych plôch.

Digital signage zvyšuje hodnotu a efektívnosť komunikácie, zlepšuje informovanosť a orientáciu návštevníkov a slúži zároveň ako moderný informačný systém.

ovládanie dotykom

Ovládací panel

Ovládajte celú miestnosť a všetky videoprojekčné zariadenia v nej jednoduchým dotykom prsta.

Vďaka integrácii celého systému do jedného panelu dokážete pohodlne zapnúť informačnú tabuľu, LED obrazovku a projektor, vysunúť plátno, stlmiť osvetlenie a veľa iného.

Oživte vaše moderné audiovizuálne technológie v priebehu pár sekúnd a ušetrite sebe a vašim zamestnancom drahocenný čas, ktorý môžete stráviť produktívnejšie.

video stena

Video stena

Videostena v súčasnej dobe predstavuje moderné médium, pomocou ktorého spoľahlivo zatraktívnite akúkoľvek interiérovú akciu, športový prenos alebo seminár.

Zlepšite divácky zážitok vašich návštevníkov z podujatia. Priestranné veľkoplošné obrazovky poslúžia ako skvelý reklamný nosič na prezentáciu partnerov a sponzorov alebo zabezpečia dynamické pozadie počas programu a eliminujú tak potrebu plánovania a výroby scény.

Zaujalo vás riešenie Videoprojekcia? Kontaktujte nášho odborníka.

REFERENCIE

O kvalite našich služieb vypovedajú mnohí spokojní klienti. Za viac ako 25 rokov na trhu sme videoprojekčne zabezpečili viaceré menšie, stredné, ale aj väčšie prednáškové miestnosti s odlišnými predstavami na technické vybavenie priestoru. Prezrite si vybrané referencie nami realizovaných videoprojekčných riešení na mieru.

WordPress Lightbox
Phone