Fakulta informatiky a informačných technológií, STU

Fakulta informatiky a informačných technológií je jednou zo siedmich fakúlt Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. FIIT STU pokrýva komplexne oblasť informatiky a informačných technológií vo výskume a vzdelávaní. Je prvou fakultou na Slovensku s takýmto poslaním. V súčasnosti fakultu navštevuje viac ako tisíc študentov.

prednášková aula FIIT

Dodali sme najmodernejšie technológie

FIIT sa rozhodla svoju novopostavenú budovu obohatiť o priestory, ktoré sú dejiskom významných udalostí. Týmito priestormi sú Veľká a Malá aula, ktorých spoločná kapacita je až 540 miest.
K modernému dizajnu oboch priestorov neodlučiteľne patrí ak kvalitná audiotechnika, práve preto sa fakulta rozhodla pre spoluprácu s MediaTech.

ozvučenie a projekčné systémy FIIT

Použité technológie

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox