Rajka Kúria – reštaurácia a piváreň

V srdci Malého Žitného ostrova v Rajke, v chránenej oblasti si našla miesto rodinná maďarská reštaurácia a piváreň Rajka Kúria, ktorá je unikátnou v celom okolí a návštevníkom zaručí neopakovateľný zážitok. Rajka kúria je skvelým miesto pre rôzne podujatia, ako sú svadby, rodinné oslavy alebo firemné akcie. Súčasťou každej reštaurácie musí byť aj kvalitné ozvučenie, ktoré návštevníkom upevní ich celkový pozitívny dojem z miesta.

reštaurácia Rajka Kúria sedenie

Ozvučenie vnútornej reštaurácie a vonkajšej terasy

Rajka Kúria oslovila MediaTech s požiadavkou ozvučenia vnútornej reštaurácie a vonkajšej terasy pre všetky typy akcií od rodinných osláv, firemných večierkov až po živé športové prenosy. Požiadavkou klienta bolo, aby bolo ozvučenie moderné a zapadalo do celkového dizajnu priestoru, ktoré navrhol interiérový architekt. Ďalšou požiadavkou klienta bolo dodanie veľkého projekčného plátna a samostatných LCD televízorov.

Jednoduché ovládanie a maximálna spoľahlivosť

Nakoľko sa jedná o reštauráciu s každodennou prevádzkou, kde sa organizuje veľký počet rôznych akcií, rozhodli sme sa, že nami navrhnuté a dodané riešenie musí byť veľmi jednoduché na obsluhu no zároveň maximálne spoľahlivé.

Pre sledovanie športových podujatí sme dodali veľké projekčné motoricky vyťahovacie plátno značky AV Stumpfl a projektor EPSON, ktoré spolu umožňujú návštevníkom vidieť aj ten najmenší detail každého športového zápasu. Okrem sledovania športových zápasov umožňuje plátno AV Stumpfl premietať aj prezentácie. V priestore reštaurácie sa nachádzajú 2 LCD televízory s centrálnym ovládaním s možnosťou voľby sledovania kanálu a voľby zónového zvuku. Zvukový systém priestoru pozostáva zo zvukového procesu YAMAHA, dvoch viackanálových výkonových zosilňovačov YAMAHA a dizajnových reproduktorov Sound Nut značky WORK, ktoré sa nachádzajú vo vnútorných priestoroch a vonkajšej terase. Zvukový systém je doplnený bezdrôtovým mikrofónom Audio-Technica. Celý systém je ovládaný cez dotykový panel Crestron, ktorý je umiestnený v blízkosti hlavného baru pre rýchle a efektívne ovládanie. Tak kedy pôjdete aj Vy zažiť jedinečné spojenie gastronomického a audiovizuálneho zážitku?

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox