Roche Slovensko

Riešenia na mieru

Spoločnosť MediaTech navrhuje a dodáva spoľahlivé riešenia v oblasti audio-vizuálnych technológií, videokonferenčných systémov a digitálnych médií už 25 rokov. Dodávame riešenia a inštalácie na mieru pre svetových aj domácich zákazníkov. S dobou digitalizácie a využívaním online pripojení je čím ďalej väčší záujem o videokonferenčné riešenia, projekčné systémy, interaktívne meeting room, multifunkčné open office alebo space priestory, či tak zvané smartroom. Kombináciou vysoko-sofistikovaného know how a kreatívneho prístupu architektov a dizajnérov je multifunkčnú moderná a priestranná miestnosť v spoločnosti Roche Slovensko, ktorá slúži takmer na všetko. Jednoducho kuchynka, jedáleň, zasadačka, videokonferencia, smartroom a chillzone v jednom, ktoré bolo zaradené do prestížnej slovenskej ankety OFFICE ROKA 2018.

roche pracovné priestory

Moderný dizajn

Riešenie MediaTech pre Roche boli navrhnuté tak, aby zapadli do moderného dizajnu, boli kompatibilné s otvormi a farbami nábytku, a pôsobili prirodzeným no zároveň inovatívnym dojmom. Áno, dnes už aj technológie majú svoj dizajnový štandard. Preto sú aj napojenia na videokonferenciu, prípojné body na počítač a výstup na náhľadový monitor zapracované do vnútorného priestoru kuchynského pultu, tak, že o nich ani netušíte, kým nehľadáte chladničku.

Interaktívnosť miestnosti

Veľkoplošné obrazovky sú napojené na audiovizuálny systém, z ktorého je množné zvoliť prehrávanie firemného obsahu alebo sa ľahko prepnúť do prezentačného módu. Miestnosť je vybavená elektrickým plátnom, sústavou stropných reproduktorov Yamaha, projektorom, mikrofónmi a anténami značky Audiotechnika. Celkovú interaktívnosť miestnosti dodávajú aj prípojné body umiestnené na viacerých miestach na stenách a aj v podlahe pod stolmi a taktiež bezdrôtové prípojné body.

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

Odborná konzultácia


Konzultujte s nami svoje predstavy úplne bezplatne. Odošlite nám nezáväzný formulár a náš tím odborníkov vás bude v krátkom čase kontaktovať.

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Professional Consultation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Contact

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WordPress Lightbox