Roche Slovensko

Riešenia na mieru

Spoločnosť MediaTech navrhuje a dodáva spoľahlivé riešenia v oblasti audio-vizuálnych technológií, videokonferenčných systémov a digitálnych médií už 25 rokov. Dodávame riešenia a inštalácie na mieru pre svetových aj domácich zákazníkov. S dobou digitalizácie a využívaním online pripojení je čím ďalej väčší záujem o videokonferenčné riešenia, projekčné systémy, interaktívne meeting room, multifunkčné open office alebo space priestory, či tak zvané smartroom. Kombináciou vysoko-sofistikovaného know how a kreatívneho prístupu architektov a dizajnérov je multifunkčnú moderná a priestranná miestnosť v spoločnosti Roche Slovensko, ktorá slúži takmer na všetko. Jednoducho kuchynka, jedáleň, zasadačka, videokonferencia, smartroom a chillzone v jednom, ktoré bolo zaradené do prestížnej slovenskej ankety OFFICE ROKA 2018.

roche pracovné priestory

Moderný dizajn

Riešenie MediaTech pre Roche boli navrhnuté tak, aby zapadli do moderného dizajnu, boli kompatibilné s otvormi a farbami nábytku, a pôsobili prirodzeným no zároveň inovatívnym dojmom. Áno, dnes už aj technológie majú svoj dizajnový štandard. Preto sú aj napojenia na videokonferenciu, prípojné body na počítač a výstup na náhľadový monitor zapracované do vnútorného priestoru kuchynského pultu, tak, že o nich ani netušíte, kým nehľadáte chladničku.

Interaktívnosť miestnosti

Veľkoplošné obrazovky sú napojené na audiovizuálny systém, z ktorého je množné zvoliť prehrávanie firemného obsahu alebo sa ľahko prepnúť do prezentačného módu. Miestnosť je vybavená elektrickým plátnom, sústavou stropných reproduktorov Yamaha, projektorom, mikrofónmi a anténami značky Audiotechnika. Celkovú interaktívnosť miestnosti dodávajú aj prípojné body umiestnené na viacerých miestach na stenách a aj v podlahe pod stolmi a taktiež bezdrôtové prípojné body.

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste meeting room, smart room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox