DIVADELNÉ TECHNOLÓGIE

Vytvorte unikátne a moderné priestory pre realizáciu tvorivých nápadov na divadelných doskách. Podľa vašich požiadaviek kompletne technicky vybavíme divadlá alebo kultúrne domy rôznej veľkosti. Projekt navrhneme po všetkých stránkach, zabezpečíme jeho realizáciu a pre bezproblémové fungovanie zaškolíme personál. Každá inštalácia a klient je jedinečný, tak aj jeho požiadavky na náročnosť technického vybavenia priestoru.

Pozrite si najčastejšie žiadané produkty pre riešenie divadelných technológií.

theater sound systems

Divadelné ozvučenie

Výber správneho ozvučenia do divadla závisí od stavebného riešenia priestoru, jeho veľkosti a akustických kvalít.

Vhodné reproduktory by mali poskytovať dostatočný výkon a priniesť vysoko kvalitný, neskreslený zvuk priamo k divákom. Zabezpečte svojim návštevníkom plnohodnotný poslucháčsky zážitok.

Pri návrhu ozvučovacieho systému berieme do úvahy nielen nároky kladené na technické parametre repro sústavy, ale spolu s nimi zosúlaďujeme i estetické a dizajnové hľadisko.

flexible acoustics for theaters

Flexibilná akustika

Predstavte si, že dokážete zmeniť akustiku miestnosti jednoduchým stlačením tlačidla a zároveň nestratiť jej prirodzený akustický “podpis”. Pochybujete? Systém akustického vylepšenia priestoru, ktorý vám prinášame, dovoľuje riadiť čas dozvuku, prvé odrazy a ďalšie kľúčové prvky nevyhnutné pre zvukovú čistotu, teplo a rezonančné vlastnosti sály.

Zvýšte divákom zážitok z počúvania a zmeňte akustické vlastnosti miestnosti tak, aby vyhovovali povahe a typu konkrétneho predstavenia.

wireless microphones

Bezdrôtové mikrofóny

Spoľahlivosť prevádzky, verný zvuk, odolné mechanické vlastnosti, nenápadnosť a silný signál s dlhým dosahom. Týmito vlastnosťami by mal každý bezdrôtový mikrofón používaný v divadle disponovať.

Zabezpečte pre svojich návštevníkov kvalitný prenos zvuku a vyhnite sa zdĺhavému a zbytočnému servisovaniu nespoľahlivých prístrojov.

Mikrofóny, ktoré dodávame, spĺňajú potrebné nároky na technickú funkčnosť, vďaka čomu je ich každodenné nasadenie v teréne naozaj bezproblémové.

theater mixing consoles

Mixážne pulty

Dosiahnite výbornú zvukovú kvalitu od vstupov k výstupom. Mixážne pulty sú v súčasnosti štandardnou výbavou každého divadla.

Či už potrebujete ozvučiť veľkolepé hudobné muzikály alebo malé súbory, v závislosti od počtu, kvality a náročnosti akcií pre vás zabezpečíme tie najvhodnejšie technológie.

announcement and entry signaling for theaters

Vyhlasovanie a nástupná signalizácia

Nevyhnutnou súčasťou každého divadla je spoľahlivý a kvalitný vyhlasovací systém. Tzv. “volavku”, ktorou inšpicienti dávajú pokyny hercom do šatne sme realizovali v mnohých slovenských divadlách.

Okrem vyhlasovania pre vás zabezpečíme aj svetelnú nástupnú signalizáciu, aby bol nástup hercov presný a zážitok divákov nebol ničím rušený.

stage technologies

Javiskové technológie

Naše komplexné služby pre divadlá zahŕňajú aj riešenia javiskovej techniky. Špecializujeme sa na ľahké a modulárne hliníkové konštrukčné systémy pre stavbu kulís, javiskovú, pódiovú, zdvíhaciu a svetelnú techniku.

Kompletne dodáme a zabezpečíme montáž opôn, koľajníc, katapultov, inovatívnych motorických vozíkov na prepravu kulís, toční, šál, javísk, pohyblivých plošín a hľadísk. Profesionálne scénické divadelné reflektory a svetlá dodáme vrátane návrhu rozmiestnenia.

V neposlednom rade sa postaráme aj o inštaláciu zdvíhacích pódií, prepadlísk a výmenu nosných a ťažných lán javiskových ťahov.

Zaujalo vás riešenie Divadelné technológie? Kontaktujte nášho odborníka.

REFERENCIE

O kvalite našich služieb vypovedajú mnohí spokojní klienti. Za viac ako 25 rokov na trhu sme úspešne nainštalovali zvukovú a vizuálnu techniku do viacerých kultúrnych inštitúciídivadiel a kultúrnych domov. Okrem toho sme technologicky zabezpečili aj expozície a výstavy v múzeách, galériách a takisto veľké množstvo prestížnych eventov a podujatí. Prezrite si vybrané referencie nami realizovaných projektov na mieru.

WordPress Lightbox