Ozvučenie priestorov Bratislavského hradu

Štvorvežatý Bratislavský hrad je najväčšou dominantou hlavného mesta Slovenska. Okrem expozícií Slovenského národného múzea je časť priestorov využívaná na reprezentačné a štátne účely.

Priestor samotného hradného areálu je obľúbeným miestom pre obyvateľov i návštevníkov Bratislavy kvôli jedinečným výhľadom na historické jadro mesta a Dunaj. Bratislavský hrad bol vyhlásený za národnú kultúrnu pamiatku číslo 1.

Pri zabezpečovaní audio techniky pre národnú pamiatku číslo 1, nesmela chýbať ani spoločnosť s audiovizuálnou technikou čislo 1 – MediaTech. Aj keď sa historické prostredie hradu zdá byť nezlučiteľné s modernými technológiami, MediaTech dokázal pravý opak..

Ozvucenie - Bratislavksy hrad - Mediatech
Ozvucenie - Bratislavsky hrad - MediaTech
BA Hrad - Ozvučenie - Mediatech
Ozvucenie a akustika - Bratislavsky hrad - MediaTech
Ozvucenie a akustika BA Hrad - MediaTech

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste ozvučenie alebo akustiku priestorov, meeting room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

WordPress Lightbox