Ozvučenie priestorov Bratislavského hradu

Štvorvežatý Bratislavský hrad je najväčšou dominantou hlavného mesta Slovenska. Okrem expozícií Slovenského národného múzea je časť priestorov využívaná na reprezentačné a štátne účely.

Priestor samotného hradného areálu je obľúbeným miestom pre obyvateľov i návštevníkov Bratislavy kvôli jedinečným výhľadom na historické jadro mesta a Dunaj. Bratislavský hrad bol vyhlásený za národnú kultúrnu pamiatku číslo 1.

Pri zabezpečovaní audio techniky pre národnú pamiatku číslo 1, nesmela chýbať ani spoločnosť s audiovizuálnou technikou čislo 1 – MediaTech. Aj keď sa historické prostredie hradu zdá byť nezlučiteľné s modernými technológiami, MediaTech dokázal pravý opak..

Ozvucenie - Bratislavksy hrad - Mediatech
Ozvucenie - Bratislavsky hrad - MediaTech
BA Hrad - Ozvučenie - Mediatech
Ozvucenie a akustika - Bratislavsky hrad - MediaTech
Ozvucenie a akustika BA Hrad - MediaTech

Zaujal vás
tento projekt?

Chceli by ste ozvučenie alebo akustiku priestorov, meeting room alebo iné audiovizuálne riešenie pre vašu firmu, či kanceláriu? Inšpirujte sa našimi úspešnými projektami a využite možnosť konzultácie s nami. Navrhneme riešenie, dodáme a nainštalujeme zariadenia a zaškolíme personál. My – MediaTech sa postaráme o vaše projekty od začiatku až do konca presne na mieru, podľa vašich požiadaviek.

Odborná konzultácia


Konzultujte s nami svoje predstavy úplne bezplatne. Odošlite nám nezáväzný formulár a náš tím odborníkov vás bude v krátkom čase kontaktovať.

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

Professional Consultation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Contact

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WordPress Lightbox