Servisný technik audio-vizuálnych zariadení

Náplň práce:

  • vykonáva servis a údržbu audio-vizuálnych zariadení a ozvučovacej techniky,
  • diagnostikuje poruchy a určuje postup opráv,
  • zodpovedá za dodržiavanie termínov realizácie opráv,
  • spracováva administratívu súvisiacu so servisnou činnosťou,
  • komunikuje so zákazníkmi a dodávateľmi,
  • rieši reklamácie zákazníkov,
  • spolupracuje s realizačným oddelením pri inštalácií zariadení.

Požiadavky:

  • vzdelanie minimálne stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa
  • vzdelanie v technickom odbore
  • komunikácia v angličtine na mierne pokročilej úrovni (B1)
  • Microsoft Excel – Základy
  • Microsoft Outlook – Základy
  • Microsoft Word – Základy
  • vodičský preukaz skupiny B
  • 3-ročná prax

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • vedomosti a praktické skúsenosti so servismi zariadení a obvodovou technikou
  • vedomosti a skúsenosti v oblasti audiotechniky
  • vyhotovenie technickej dokumentácie na PC

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • motivujúce platové ohodnotenie
  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • profesijný rast
  • odborné školenia
  • príspevok na stravné
  • nápoje na pracovisku zdarma
  • prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
  • príjemné prostredie a práca v kolektíve
  • teambuldingové aktivity

Mzdové podmienky (brutto):

  • Od 1300 EUR / mesiac. Konečná výška mzdy závisí od úrovne odbornosti a skúsenosti uchádzača

Druh pracovného pomeru:

  • plný úväzok, živnosť

Termín nástupu:

  • ihneď

Chcete sa stať členom MediaTech tímu ?

a) Zašlite svoj životopis najlepšie aj s fotografiou e-mailom na praca@mediatech.sk.

(K žiadosti pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov, stiahnete TU)

b) alebo vyplňte formulár viď. nižšie.

Budeme Vás kontaktovať v krátkom čase.

Ďakujeme.

MediaTech

    ÁnoNie

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox