fbpx

Profil spoločnosti

História

Počas 25 rokov svojho pôsobenia si naša spoločnosť vybudovala a udržiava pozíciu lídra na trhu. MediaTech Central Europe každým rokom v prospech svojich zákazníkov naberá nové skúsenosti a vedomosti, ktoré spája s najnovšími audio a video technológiami a digitálnymi médiami. Spoločnosť svoj úspech so zákazníkmi zdieľa tak, že im poskytuje tie najkvalitnejšie služby, ktoré prispievajú k spokojnosti a naplneniu ich predstáv.

Mediatech Group

V rámci rozšírovania našich kompetencií sme rozšírili aj naše pole pôsobnosti. Vytvorili sme nové divízie, ktoré spoločne tvoria Mediatech Group. Lídrom MediaTech Group je MediaTech Central Europe. Ďalšímí členmi sú AudioPressBox®Audio Resolution®Ambicon® a ZVUK.sk.

Realizácie

O Vaše projekty sa v spoločnosti MediaTech Central Europe postaráme od začiatku až do konca presne na mieru podľa Vašich požiadaviek. Projekt navrhneme, dodáme zariadenia, zrealizujeme a pre bezproblémové fungovanie zaškolíme personál. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis. Komplexnosť našich služieb a produktov umožňuje zákazníkovi nájsť všetko potrebné na jednom mieste. V našej kompetencii je vývoj a výroba vlastných inovatívnych zariadení.

Certifikáty & kompetencie

Našu profesionalitu potvrdzujú aj certifikáty systému manažérstva kvality podľa noriem ISO 9001:2015ISO 14001:2015. Sme jediným slovenským členom svetovej asociácie Avixa, ktorá združuje pokrokové technologické audiovizuálne spoločnosti na celom svete.

Audio

Zabezpečujeme kompletné ozvučenia a akustické riešenia rôznych priestorov. Tvvoríme riešenia širé priamo na mieru a dokonale vyhovujúce danému priestoru. Na popredné priečky kladieme spoľahlivosť a kvalitu zvolených zariadení.

Video

Vďaka dlhoročným skúsenostiam zabezpečujeme konferenčné a prezentačné systémy, ktoré zodpovedajú štandardom a individuálnym požiadavkám. Všetky systémy spĺňajú špičkové technické a funkčné parametre.

Digital Media

Našim cieľom je navrhovať riešenia, ktoré vie jednoducho ovládať každý užívateľ. Preto sú súčasťou našich inštalácií aj digitálne systémy, ktoré zabezpečujú riadenie všetkých ovládacích prvkov pomocou jedného zariadenia.

Aktuality

osobná konzultácia
osobná konzultácia Osobná konzultácia