fbpx

Profil spoločnosti

O nás

Spoločnosť MediaTech Central Europe je popredným slovenským distribútorom a systémovým integrátorom audiovizuálnych technológií svetových výrobcov. Spoločnosť MediaTech bola založená v roku 1994 a už viac ako 25 rokov je lídrom v oblasti dodávok a implementácie audiovizuálnych technológií na Slovensku.

MediaTech je držiteľom certifikátov ISO9001:2015, ISO14001:2015 a je riadnym členom svetovej organizácie AVIXA, ktorá združuje konzultatntov a projektantov po celkom svete, Vďaka tomu má spoločnosť MediaTech Central Europe priamy prístup ku všetkým technologickým novinkám a najnovším poznatkom v oblasti technológií. Obchodní manažéri, projektanti a technickí špecialisti sa pravidelne zúčastňujú audiovizuálnych výstav, konferecií a školení priamo u výrobcov po celom svete.

MediaTech Central Europe tvoria nasledovné oddelenia:

  • Oddelenie predaja zodpovedá za dodávky tovaru pre B2B a B2C obchodných partnerov
  • Projekčné oddelenie konzultuje a projektuje audiovizuálne riešenia
  • Inštalačné oddelenie realizuje inštaláciu a setup audiovizuálnych systémov
  • Technické oddelenie zabezpečuje technickú podporu a servis dodávaných zariadení a celkov
  • Marketingové oddelenie zodpovedá za propagáciu distribuovaných značiek, funkčných riešení a vzdelávanie našich obchodných partnerov

MediaTech Group

MediaTech Central Europe má v rámci svojho celosvetového pôsobenia 5 divízií:

  • MediaTech – distribútor, konzultant, projektant a systémový integrátor
  • Audio Resolution® – výrobca špičkových High-End aktívnych reproduktorových sústav
  • Ambicon® – systémové riešenie zamerané na bezpečnosť pre zrozumiteľný a analyzovateľný záznam priestorového zvuku v prevádzkovo dôležitých priestoroch
  • AudioPressBox® – svetový líder v konferenčných distribučných zosilňovačoch pre tlačové konferencie. AudioPressBox sa zúčastňuje na  najprestížnejších svetových výstavách ako vystavovateľ profesionálnych AV technológií. Produkty pod značkou AudioPressBox sú distribuované pre integrátorov technológií a rental spoločnostiam po celom svete
  • ZVUK.sk – online predajný portál pre kusové dodávky AV technológií

Realizácie

O Vaše projekty sa v spoločnosti MediaTech Central Europe postaráme od začiatku až do konca presne na mieru podľa Vašich požiadaviek. Projekt navrhneme, dodáme zariadenia, zrealizujeme a pre bezproblémové fungovanie zaškolíme personál. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis. Komplexnosť našich služieb a produktov umožňuje zákazníkovi nájsť všetko potrebné na jednom mieste. V našej kompetencii je vývoj a výroba vlastných inovatívnych zariadení.

Certifikáty & kompetencie

Našu profesionalitu potvrdzujú aj certifikáty systému manažérstva kvality podľa noriem ISO 9001:2015ISO 14001:2015. Sme jediným slovenským členom svetovej asociácie Avixa, ktorá združuje pokrokové technologické audiovizuálne spoločnosti na celom svete.

Audio

Vizuálne

Technológie

MediaTech Central Europe poskytuje svojim zákazníkom kompletné audiovizuálne riešenia. Či už sa jedná o systémovú integráciu, poradenstvo, pre odberateľov alebo podporu koncových používateľov. Naším hlavným cieľom v projektoch je navrhovanie takých systémov, ktoré sú ľahko používateľsky ovládateľné a zároveň spĺňajú najvyššie technické a funkčné parametre pre AV systémy.

odborná konzultácia
odborná konzultácia Odborná konzultácia