Akustika v meeting room

Akustika priestoru tvorí neoddeliteľnú súčasť každej konferenčnej miestnosti. Ľudia sa v miestnosti alebo priestore musia cítiť dobre a musí ich byť rozumieť bez odrazov a dozvukov.

Zlá alebo žiadna akustika v kancelárskych priestoroch má negatívny vplyv na produktivitu práce. Cieľom MediaTech je prostredníctvom návrhu a realizácie akustického riešenia znížiť akustický dozvuk v meeting room na čo možno najnižšiu úroveň tak, aby mítingy a primárne konferenčné hovory prebiehajúce v danej miestnosti boli komfortné a produktívne. Pracovný komfort má tak isto vplyv na rýchle a kvalitné rozhodnutia.

V súčasnosti je akustika nielen o dobrom zvuku, ale aj o estetike, a tak sa na trhu neustále objavujú inovatívne akustické materiály s unikátnym dizajnom.

Mám záujem o riešenie

Akustika v pracovných priestoroch


Zníženie akustických dozvukov


Produktívne 
videokonferencie


Široká škála akustických panelov

ZNÍŽENIE AKUSTICKÝCH DOZVUKOV V PRIESTORE

V prostredí s akustických dozvukom prichádza nielen k zhoršenej zrozumiteľnosti, ale pri dlhšej prítomnosti môže dochádzať aj k únave a vyčerpanosti z dôvodu neustáleho vnímania akustických odrazov a dozvukov.

Správne zvolené akustické riešenie znižuje akustické dozvuky v miestnosti, čo zlepšuje celkové pracovné prostredie a zvyšuje produktivitu práce. Zníženie akustických dozvukov má vplyv na koncentráciu a zabraňuje vyčerpanosti a únave.

Na odstránenie, alebo zníženie akustických dozvukov sa používajú rôzne akustické materiály, ktoré sa aplikujú na stropy a steny. V MediaTech spolupracujeme s lídrom na trhu akustických materiálov – portugalskou spoločnosťou Vicoustic, ktorá je výrobcom vysokokvalitných a dizajnových akustických panelov.

PRODUKTÍVNE VIDEOKONFERENCIE

Audiovizuálne technológie idú ruka v ruke so správnou akustikou. Iba spolu vedia vytvoriť ten pravý zážitok.

Pod audiovizuálnymi technológiami v meeting room si môžeme predstaviť profesionálnu videokonferenčnú kameru, mikrofón, projektor, plátno, ozvučenie  a pod. Je dôležite si uvedomiť, že ak máme v miestnosti vysoký akustický dozvuk a práve nám prebieha videokonferencia, druhá strana nás nepočuje zrozumiteľne. Použitým akustických materiálov získate jasnú a zrozumiteľnú komunikáciu pri vašich audio alebo video konferenčných hovoroch.

Z tohto dôvodu je akustika dôležitým prvkom v miestnosti, ktorý podčiarkuje význam nainštalovaných audiovizuálnych technológií, v dnešnej dobe predovšetkým význam videokonferenčných riešení.

ŠIROKÁ ŠKÁLA AKUSTICKÝCH PANELOV

Široká škála dizajnov a farieb akustických panelov zvýrazní charakter a zatraktívni vaše pracovné prostredie.

V súčasnosti je akustika nielen o dobrom zvuku, ale aj o estetike, a tak sa na trhu neustále objavujú inovatívne akustické materiály s unikátnym dizajnom.  Náš partner a výrobca akustických panelov Vicoustic neustále sleduje svetové trendy a  preukazuje svoju dynamiku prinášaním stále nových dizajnových vzorov populárnych akustických panelov, ktoré sú nielen vysokokvalitné a funkčné, no naviac skvelo vyzerajúce.

Od jednofarebných akustických panelov, ktoré nerozoznáte napríklad od klasickej bielej steny, až po imitácie betónu či moderných kameňových vzorov. V MediaTech máme v ponuke širokú škálu akustických panelov – rôzne grafické vzory, tvary, veľkosti či hrúbky.

Akustika meeting room

Základné modely akustických panelov si môžete objednať priamo cez portál www.zvuk.sk.

Sme špecializovaná firma v oblasti akustiky. Navrhneme a dodáme kompletné akustické riešenie priestorov podľa Vašich požiadaviek. Neváhajte nás kontaktovať na mediatech@mediatech.sk alebo vypíšte krátky formulár nižšie.

Budeme Vás spätne kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vypíšte krátky formulár alebo nás kontaktujte e-mailom či telefonicky. Vašej požiadavke sa bude venovať náš špecialista.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 220 999 700

NAPÍŠTE NÁM

mediatech@mediatech.sk

ALEBO VYPLŇTE FORMULÁR

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania

    WordPress Lightbox